Český tenisový svaz
Název:
A1 Optim tour - Pohár TCG
Datum:
25.-29.01.
Pořadatel:
TCG Karlovy Vary (A - 800)
Dotace:
25000
Kódové číslo:
106053
Dvorců + povrch:
4 greenset
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:30 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kučera Jan
Kolmá 29/161
360 01 Karlovy Vary
Tel. (1):
603 379 692
E-mail:
kucera@tcgkv.cz

Poznámka pořadatele:

POHÁR MĚSTA KARLOVY VARY 2019
První halový turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019
Celková dotace je 25 000 Kč.

Vrchní rozhodčí: Jan Kučera – tel. 603379692
-----------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli nejpozději
ve čtvrtek 24.ledna do 18 hodin !!!
----------------------------------------------------------------------------
Kvalifikace:
Prezentace se koná telefonicky ve čtvrtek 24.ledna do 18 hodin.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Kvalifikace začíná v pátek 25.března v 10 hodin – Sraz hráčů na místě do 9:30hod.,
poté losování.
Hlavní soutěž:
Prezentace proběhne telefonicky formou SMS v pátek 25.ledna do 17 hodin.
(SMS budou potvrzovány).
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán vč. programu na IS ČTS.
Pokud se hráč prezentuje a druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
Turnaj bude probíhat v areálu TCG Karlovy Vary, Slovenská 2021/5a.
(50°12´51´´N; 12°52´36´´E)
Předběžný plán turnaje:
Pátek 25.ledna: dvě kola kvalifikace
Sobota 26.ledna: I.kolo dvouhry a I.kolo čtyřhry
Neděle 27.ledna: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Pondělí 28.ledna: čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý 29.ledna: finále dvouhry

Finanční odměny:
Viítěz dvouhry – 7 500 Kč
Finalista dvouhry – 4 500 Kč
Semifinalisté dvouhry – 2300 Kč
Čtvrtfinalisté dvouhry – 600 Kč
Vítězové čtyřhry (pár) – 4 000 Kč
Finalisté čtyřhry (pár) – 2 000 Kč

PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ Z TURNAJE PROVEĎTE V IS ČTS VČAS !

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Duda Filip 30.09.1998 TK Sparta Praha
22
35
 
 
14.01.2019 19:20:18
2.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
 
26.11.2018 22:09:08
3.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
29
30
 
 
06.01.2019 13:05:02
4.
Vejvara Lukáš 26.03.1997 SK HAMR, z.s.
30
30
 
 
21.11.2018 20:53:32
5.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
27.12.2018 12:20:13
6.
Reček Dominik 19.02.1995 I.ČLTK Praha
42
25
 
 
21.12.2018 12:51:08
7.
Rabas Daniel 29.01.1998 LTC Pardubice
53
25
 
 
27.12.2018 01:14:14
8.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
54
20
 
 
03.11.2018 12:20:16
9.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
57
20
 
 
08.01.2019 16:45:32
10.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
58
20
 
 
23.12.2018 22:46:55
11.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
61
20
 
 
09.12.2018 09:43:38
12.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
71
20
43
 
02.11.2018 10:46:34
13.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
75
20
 
 
23.11.2018 20:34:17
14.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
78
20
 
 
17.12.2018 21:28:08
15.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
79
20
26
volná karta ČTS
10.01.2019 20:05:02
16.
Šafář Martin 13.09.1999 I.ČLTK Praha
81
20
 
 
25.12.2018 20:55:59
17.
Rumler Robert 01.12.1993 I.NTC Olomouc
82
20
 
 
07.11.2018 13:25:54
18.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
86
15
382
 
12.11.2018 23:23:35
19.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
 
01.01.2019 23:10:01
20.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
 
25.12.2018 10:04:31
21.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
volná karta ČTS
08.11.2018 11:26:22
22.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
 
volná karta ČTS
02.12.2018 11:47:51
23.
Potužák David 10.03.1995 TCG Karlovy Vary
117
15
 
volná karta
03.11.2018 16:54:44
24.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
179
12
32
 
09.01.2019 14:31:08
25.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
215
9
90
volná karta
28.11.2018 21:34:46
26.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
227
9
13
 
02.12.2018 18:14:22
27.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
668
4
35
 
14.01.2019 21:46:33
28.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
733
3
20
 
18.11.2018 15:52:13
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Aregger Lars 03.01.2001 TK Brno Bosonohy,z.s.
122
15
291
 
05.12.2018 17:56:35
2.
Hudeček Petr 27.12.1973 TK Start Praha-Topolka
130
12
 
 
29.12.2018 11:54:12
3.
Trnka Přemysl 06.08.1996 Tenisklub Cheb
131
12
 
 
03.01.2019 16:56:57
4.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
134
12
50
 
06.11.2018 09:20:05
5.
Novák Jakub 26.07.1999 TENIS-CENTRUM DTJ HK
137
12
 
 
10.01.2019 17:29:32
6.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
166
12
90
 
04.01.2019 20:50:45
7.
Doubek Lukáš 24.06.2000 F.H.TK Dobřichovice
188
12
185
 
14.01.2019 18:14:43
8.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
198
12
49
 
14.11.2018 23:37:39
9.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
238
9
39
volná karta ČTS
03.12.2018 18:50:45
10.
Bureš Martin 14.04.2000 Tenisklub Cheb
261
9
488
 
03.11.2018 20:43:10
11.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
 
04.11.2018 09:21:39
12.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
341
6
54
 
06.11.2018 21:59:34
13.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
695
4
111
 
13.01.2019 11:22:50
14.
Pánik Matěj 09.05.2000 TK Sparta Praha
914
3
209
 
30.11.2018 13:51:37
15.
Hofmann Jiří 11.06.2001 TCG Karlovy Vary
1044
1
340
volná karta
11.12.2018 20:37:46
16.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
1044
1
275
volná karta
29.12.2018 22:38:22

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Noha Martin 09.05.1986 TC VŠ Praha
536
4
 
 
17.12.2018 00:17:13
2.
Diushembiev Namazbek 29.09.2000 TCG Karlovy Vary
668
4
523
 
18.01.2019 13:41:04

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
114
15
7
odhlášeno hráčem
02.01.2019 08:59:20
2.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
110
15
 
odhlášeno hráčem
07.01.2019 21:17:38
3.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
155
12
25
odhlášeno hráčem
08.01.2019 08:10:18
4.
Brabec Jiří 14.10.1991 TK ZVVZ Milevsko
128
12
 
odhlášeno hráčem
09.01.2019 20:27:49
5.
Kelnar Tomáš 15.04.1999 TC Brno.
148
12
 
odhlášeno hráčem
13.01.2019 09:41:10
6.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
85
15
24
odhlášeno hráčem
13.01.2019 16:51:51
7.
Hrabec Tomáš 28.12.1990 TK Zlín
145
12
 
odhlášeno hráčem
16.01.2019 21:06:03
8.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
odhlášeno hráčem
16.01.2019 21:10:56
9.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TKX Tennis Team Krupka z.s.
91
15
 
odhlášeno hráčem
17.01.2019 23:07:22
10.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
1044
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2019 11:25:32
11.
Tříška Martin 03.10.1991 TJ Sokol Vysočany
59
20
 
odhlášeno hráčem
20.01.2019 11:03:04
12.
Bugaj Martin 03.11.1999 TK Zlín
68
20
 
odhlášeno hráčem
20.01.2019 12:28:08
13.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
odhlášeno hráčem
20.01.2019 14:20:19
14.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Ruzyně Praha
536
4
60
odhlášeno hráčem
20.01.2019 17:36:03
15.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
140
12
47
odhlášeno hráčem
20.01.2019 20:43:29
16.
Škrla Vojtěch 03.03.1996 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
269
9
 
odhlášeno pořadatelem
21.01.2019 09:16:03
17.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
120
15
46
IS: lhůta 8 dní
21.01.2019 15:22:25
18.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
767
3
87
odhlášeno hráčem
21.01.2019 17:36:22
19.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
odhlášeno hráčem
22.01.2019 22:45:54
20.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
73
20
16
odhlášeno hráčem
23.01.2019 16:31:24
21.
Válek Milan 04.09.1999 TJ Sokol Vysočany
75
20
 
odhlášeno hráčem
23.01.2019 18:28:48
22.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
 
odhlášeno hráčem
23.01.2019 18:42:06
23.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
odhlášeno hráčem
23.01.2019 18:51:16
24.
Šprlák-Puk Albert 20.09.1999 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
odhlášeno hráčem
23.01.2019 22:30:18
25.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
odhlášeno hráčem
24.01.2019 06:10:08
26.
Holiš Evžen 16.02.2000 TK AGROFERT Prostějov
306
6
12
odhlášeno hráčem
24.01.2019 08:53:42
27.
Ježek Vojtěch 17.06.2000 I.ČLTK Praha
150
12
266
odhlášeno hráčem
24.01.2019 12:26:05
28.
Vrba Daniel 23.07.1996 TK PRECHEZA Přerov o.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
24.01.2019 14:15:24
29.
Jordanov Petr 19.07.1995 SK JC Sport Opava
93
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2019 14:42:12
30.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
55
20
 
odhlášeno hráčem
24.01.2019 16:09:58
31.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
71
20
 
odhlášeno pořadatelem
24.01.2019 16:19:47
32.
Bureš Michal 20.12.2002 Tenisklub Cheb
654
4
237
odhlášeno pořadatelem
24.01.2019 16:32:05
33.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
121
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2019 17:32:57
34.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
odhlášeno hráčem
24.01.2019 17:48:22