Datum narození: | 26.06.2010 |
Platnost reg. do: | 08.12.2024 |
Klub: | LTK Klatovy |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | LTK Klatovy | 198 (15) | |||
2022-Z | LTK Klatovy | 79 (25) | 524 (3) |
||
2022-L | LTK Klatovy | 87 (20) | 619 (3) |
||
2023-Z | LTK Klatovy | 72 (1) | 380 (6) |
||
2023-L | LTK Klatovy | 135 (1) | 250 (9) |
1049 (3) | |
2024-Z | LTK Klatovy | 100 (20) |
1080 (3) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023, TKK 2024TK Konstruktiva, z.s. (C - 800), K: 5/4 | 0 |
2 | 09.12.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/5 | 0 |
3 | 28.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | 9 |
Jednotlivci celkem | 9/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 02.12.2023, TKK 2024TK Konstruktiva, z.s. (C - 800), K: 5/4 | 0 |
2 | 09.12.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/5 | 9 |
3 | 28.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | 0 |
Jednotlivci celkem | 9/3 |
02.12.2023, TKK 2024TK Konstruktiva, z.s. (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Schaur Roman | - | Svoboda David | 6:1, 7:5 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, TKK 2024TK Konstruktiva, z.s. (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Jandík, Loučka | - | Svoboda, Novotný | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |
09.12.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Klein David | - | Svoboda David | 7:6, 6:2 |
získané body: 0 b. |
28.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda David | - | KETTNER Tadeas | 7:6 (5), 6:0 |
16>8 | Bryol Filip | - | Svoboda David | 6:0, 6:2 |
získané body: 9 b. |
28.12.2023TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bisek, Šimek | - | Svoboda, Dlouhý | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.12.2023, TK SokolovTK Sokolov (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Svoboda David | - | Řehoř Benjamín | 6:4, 6:3 |
8>4 | Zapský Tobiáš | - | Svoboda David | 6:4, 6:1 |
získané body: 25 b. |
27.12.2023, TK SokolovTK Sokolov (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kačín, Zapský | - | Svoboda, Řehoř | 7:5, 6:0 |
získané body: 0 b. |
26.01.2024, A1I.ČLTK Praha (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda David | - | Rousek Jonáš | 0:6, 7:6, 6:2 |
16>8 | Pšeničný Dmitrij | - | Svoboda David | 6:2, 6:2 |
získané body: 47 b. |
26.01.2024, A1I.ČLTK Praha (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborzápadočeský (P - 500), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Svoboda David | - | Houdek David | 6:0, 6:0 |
8>4 | Svoboda David | - | Rucki Václav | 6:0, 6:0 |
4>2 | Svoboda David | - | Krystek Jakub | 6:0, 6:0 |
2>1 | Kouba Vojtěch | - | Svoboda David | 6276 |
získané body: 55 b. |
09.02.2024, A2TCG Karlovy Vary (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Zapský Tobiáš | - | Svoboda David | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
09.02.2024, A2TCG Karlovy Vary (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Svoboda, Bělohlávek | - | Polášek, Toman | 6:3, 6:1 |
8>4 | Svoboda, Bělohlávek | - | Zeman, Mikeš | 5:7, 6:4, 10:8 |
4>2 | Ježek, Pšeničný | - | Svoboda, Bělohlávek | 6:0, 6:3 |
získané body: 47 b. |
24.02.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda David | - | Guerra Feijó Tomáš | 6:0, 6:0 |
16>8 | Svoboda David | - | Šindelka Adam | 6:1, 6:1 |
8>4 | Turek Ondřej | - | Svoboda David | 4:6, 7:6, 1:0 |
získané body: 25 b. |
02.03.2024Tenis Tábor (B - 800), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Svoboda David | - | Hubcej Matyáš | 6:3, 6:3 |
8>4 | Šebek Filip | - | Svoboda David | 6:2, 6:1 |
získané body: 25 b. |
09.03.2024, Halové MČRČTS (H), K: 15/15 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Buba Alexej | - | Svoboda David | 7:6 (1), 6:4 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, Halové MČRČTS (H), K: 15/15 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Zapský, Kačín | - | Svoboda, Jedlička | 6:0, 6:4 |
získané body: 0 b. |