Název: |
O pohár Lucie Hradecké |
Datum: |
01.-01.09. |
Pořadatel: |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (200) |
Místo konání: |
Jahodnice |
Kódové číslo: |
916735 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 11:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Douděrová Petra |
U trati 468/21 | |
100 00 Praha | |
Tel. (1): |
603 332 519 |
E-mail: |
skola@tshradecka.cz |
Internet: |
www.tshradecka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Ječmínková Karolína | 16.03.2009 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.03.2018 20:55:35 |
2. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | volná karta | 18.03.2018 15:25:32 |
3. |
Chrastilová Diana | 01.04.2010 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 29.03.2018 22:25:04 |
4. |
Palečková Tereza | 03.04.2009 | TO Dukla Praha | volná karta | 05.07.2018 21:33:05 |
5. |
Dočekal Jakub | 20.09.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 10.07.2018 14:00:02 |
6. |
Roubík Martin | 21.07.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 14.07.2018 13:49:47 |
7. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | volná karta | 30.07.2018 11:01:47 |
8. |
Urbánek Jan | 09.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 03.08.2018 09:12:23 |
9. |
Mousa Sarah | 12.05.2010 | TO Bohemians Praha | volná karta | 03.08.2018 21:24:20 |
10. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 08.08.2018 07:31:39 |
11. |
Turková Karolína | 18.11.2009 | TJ Spoje Praha | volná karta | 08.08.2018 20:33:24 |
12. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 09.08.2018 14:43:45 |
13. |
Ambrož Teodor | 07.03.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 09.08.2018 14:43:59 |
14. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 13.08.2018 22:39:29 |
15. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | volná karta | 13.08.2018 22:44:08 |
16. |
Nováková Františka | 16.02.2009 | F.H.TK Dobřichovice | volná karta | 21.08.2018 10:35:20 |
17. |
Vantuchová Aneta | 19.04.2009 | LTC Houštka | volná karta | 21.08.2018 14:12:28 |
18. |
Zacharčenko Eugenij | 22.08.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | volná karta | 23.08.2018 22:18:53 |
19. |
Baran Lukáš | 01.11.2009 | LTC Tábor 1903 | volná karta | 25.08.2018 18:37:14 |
20. |
Nekovář Max | 29.09.2009 | TK Neridé | volná karta | 26.08.2018 20:16:17 |
21. |
Hofmanová Kristýna | 02.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 26.08.2018 20:46:58 |
22. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 28.08.2018 15:58:55 |
23. |
Kovar Nicol | 31.07.2009 | LTK Bílina | volná karta | 29.08.2018 07:08:52 |
24. |
Souček Lukáš | 18.10.2009 | Sokol Petrovice | volná karta | 30.08.2018 13:55:09 |
25. |
volná karta | volná karta |
|||
26. |
volná karta | volná karta |
|||
27. |
volná karta | volná karta |
|||
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krechler Daniel | 21.04.2009 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 17.08.2018 13:38:41 |
2. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 22.08.2018 09:02:48 |
3. |
Střídová Aneta | 28.02.2010 | Tenisový klub Progress z.s. | odhlášeno hráčem | 24.08.2018 16:52:53 |
4. |
Tichá Julie | 28.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | odhlášeno hráčem | 25.08.2018 09:03:36 |
5. |
Farajpourova Aináz | 17.07.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | odhlášeno hráčem | 26.08.2018 14:44:52 |
6. |
Drbalová Linda | 30.06.2009 | SK Meteor Praha | odhlášeno pořadatelem | 28.08.2018 09:50:39 |
7. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | odhlášeno hráčem | 28.08.2018 18:44:28 |
8. |
Vokrojová Barbora | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 28.08.2018 20:52:12 |
9. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno hráčem | 28.08.2018 20:54:16 |
10. |
Hrabánek Jan | 25.02.2009 | Slavoj Český Brod | odhlášeno hráčem | 29.08.2018 10:36:19 |
11. |
Peabody Nella | 25.09.2009 | TK Praga-Vysočany | odhlášeno hráčem | 29.08.2018 19:01:41 |
12. |
Mráz Jakub | 17.05.2009 | TK Neridé | odhlášeno pořadatelem | 30.08.2018 17:26:22 |
13. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 30.08.2018 21:59:48 |
14. |
Berenreiterová Lucie | 13.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | odhlášeno pořadatelem | 31.08.2018 15:49:06 |