Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
H-Tachlovice, D-Neridé
Kódové číslo:
816830
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Háva Filip
Viničná 201
252 29 Dobřichovice
Tel. (1):
736503613
E-mail:
f.h.tkdobrichovice@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Hoši hrají na dvorcích Tenis Tachlovice - organizace Filip Háva (603 257 494) dívky hrají na dvorcích TK Neridé - organizace Tomáš Janda (736503613)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
24
45
 
volná karta
01.05.2018 20:24:36
2.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
77
25
 
volná karta
01.04.2018 20:15:54
3.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
86
25
 
volná karta
19.03.2018 12:02:13
4.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
102
20
 
volná karta
11.05.2018 09:59:04
5.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
103
20
 
volná karta
27.04.2018 21:42:39
6.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
105
20
 
volná karta
26.03.2018 14:47:26
7.
Koubová Karolína 01.01.2006 TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
126
15
 
volná karta
21.03.2018 14:28:58
8.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
131
15
 
volná karta
16.04.2018 17:50:06
9.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav o.s.
149
15
 
volná karta
16.03.2018 20:17:38
10.
Hanzlíčková Nela 11.10.2006 TC VITALITY Březnice
156
15
 
volná karta
24.03.2018 22:23:52
11.
Zítková Karolína 23.10.2006 WILSON Tenis Centrum
174
12
 
volná karta
22.03.2018 14:41:42
12.
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenisový klub Mníšek
175
12
 
volná karta
15.04.2018 16:28:38
13.
Truksová Veronika 02.04.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
190
12
 
volná karta
01.05.2018 20:34:01
14.
Hradilová Lucie 15.09.2006 Sport club Na Zámečku
203
12
 
volná karta
25.04.2018 15:26:51
15.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
221
12
 
volná karta
09.05.2018 22:05:23
16.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
228
12
 
volná karta
19.03.2018 20:56:44
17.
Knesplová Adéla 07.08.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
230
12
 
volná karta
21.03.2018 11:20:49
18.
Haňkovská Veronika 06.06.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
246
12
 
volná karta
24.04.2018 21:56:19
19.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
293
9
 
volná karta
15.03.2018 06:09:13
20.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
322
9
 
volná karta
23.04.2018 17:53:24
21.
Procházková Eliška 04.08.2007 Wilson Tenis Průhonice
333
9
 
volná karta
10.05.2018 10:04:06
22.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
395
6
 
volná karta
23.04.2018 17:54:28
23.
Nováková Nathalie 13.08.2007 LTC Beroun, z.s.
402
6
 
volná karta
21.03.2018 12:47:16
24.
Poláková Veronika 02.03.2007 TC VITALITY Březnice
498
6
 
volná karta
18.03.2018 09:13:24
25.
Drábková Denisa 06.04.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
533
6
 
volná karta
11.05.2018 09:58:43
26.
Tikovská Adéla 12.07.2006 TC VITALITY Březnice
622
4
 
volná karta
18.03.2018 17:39:44
27.
Berounská Charlotte 06.06.2006 LTC Houštka
626
4
 
volná karta
11.05.2018 11:12:30
28.
Bradáčová Tereza 09.02.2007 Slavoj Žiželice
676
4
 
volná karta
09.05.2018 22:04:46
29.
Novakova Eliska 29.12.2007 Slavoj Žiželice
852
4
 
volná karta
23.03.2018 20:04:22
30.
Havlová Michaela 10.11.2007 Sokol Říčany
852
4
 
volná karta
09.05.2018 22:05:04
31.
Sieglová Dominika 07.10.2007 Slavoj Žiželice
951
3
 
volná karta
18.03.2018 20:33:38
32.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
1275
1
 
volná karta
15.03.2018 00:09:10
33.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 SK Žalov
1275
1
 
volná karta
15.03.2018 09:20:47
34.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Slavoj Český Brod
1275
1
 
volná karta
15.03.2018 12:01:22
35.
Čížková Veronika 30.08.2008 LTC Houštka
1275
1
 
volná karta
15.03.2018 14:39:27
36.
Slavíková Barbora 18.09.2008 Spartak Vlašim
1275
1
 
volná karta
24.03.2018 09:46:02
37.
Hartigova Valerie 27.10.2008 Slavoj Žiželice
1275
1
 
volná karta
31.03.2018 21:33:12
38.
Koubová Kateřina 09.09.2008 TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1275
1
 
volná karta
01.04.2018 06:45:00
39.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
1275
1
 
volná karta
15.04.2018 21:54:45
40.
Čermáková Aneta 23.11.2008 Lokomotiva Praha
1275
1
 
volná karta
15.04.2018 22:52:48
41.
Benedova Lea 01.08.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1275
1
 
volná karta
16.04.2018 15:16:18
42.
Pivcová Veronika 20.04.2008 Lokomotiva Beroun
1275
1
 
volná karta
19.04.2018 16:47:02
43.
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club
1275
1
 
volná karta
24.04.2018 07:59:12
44.
Mládková Emílie 14.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
1275
1
 
volná karta
09.05.2018 22:05:45
45.
Pažoutová Nela 20.05.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1275
1
 
volná karta
10.05.2018 13:09:35
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Smetanová Lilian 19.08.2008 Severočeská tenisová o.s.
1275
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2018 00:06:11
2.
Hrubá Tereza 19.07.2006 TJ TK Neratovice
300
9
 
odhlášeno hráčem
31.03.2018 19:24:24
3.
Hajšmanová Zita 30.09.2006 TK Tenisek Buštěhrad
617
4
 
odhlášeno hráčem
16.04.2018 06:57:52
4.
Klůfová Iva 27.02.2007 TJ Solidarita Praha 10
516
6
 
odhlášeno hráčem
23.04.2018 13:18:43
5.
Pátková Viktorie 20.12.2007 TCG Karlovy Vary
447
6
 
odhlášeno hráčem
24.04.2018 21:48:46
6.
Kamišová Lucie 21.04.2006 TK Hostýnská
1275
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.05.2018 09:26:22
7.
Pátková Amálie 29.08.2007 LTC Modřany 2005
1275
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.05.2018 09:26:30
8.
Zimová Thelma 11.01.2008 TK Sparta Praha
1275
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.05.2018 09:31:20
9.
Čumpelíková Pavlína 07.11.2008 Sokol Říčany
1275
1
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 08:08:48
10.
Hatinová Tereza 28.07.2007 TO SK Mělník
442
6
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 21:40:35
11.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
1275
1
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 22:11:03
12.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
135
15
 
odhlášeno hráčem
05.05.2018 22:15:19