Český tenisový svaz

Čumpelíková Pavlína

Datum narození:
07.11.2008
Platnost reg. do:
27.11.2020
Klub:
Sokol Říčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Sokol Říčany
429 (6)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Sokol Říčany
4
2.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Čelákovice - Sokol Říčany
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Sokol Říčany
4
2.
34 - II. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Čelákovice - Sokol Říčany
3
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
50 - III. třída F
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Radošovice B - Sokol Říčany
3
2.
50 - III. třída F
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sokol Říčany - 1.TK Pacov
3
3.
50 - III. třída F
12.5.2019 NT 25.5.2019, Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
4.
50 - III. třída F
28.4.2019 NT 4.5.2019, Sokol Říčany - I. ČLTPK Čerčany B
1
5.
50 - III. třída F
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Oáza Říčany - Sokol Říčany
0
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
50 - III. třída F
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Radošovice B - Sokol Říčany
3
2.
50 - III. třída F
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sokol Říčany - 1.TK Pacov
2
3.
50 - III. třída F
12.5.2019 NT 25.5.2019, Sokol Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
4.
50 - III. třída F
28.4.2019 NT 4.5.2019, Sokol Říčany - I. ČLTPK Čerčany B
1
5.
50 - III. třída F
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Oáza Říčany - Sokol Říčany
4
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23