Český tenisový svaz

Procházková Eliška

Datum narození:
04.08.2007
Platnost reg. do:
08.12.2020
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Wilson Tenis Průhonice
333 (9)
 
 
 
2019
RS SPORTCENTRUM
235 (12)
554 (4)
530 (4)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
2
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
10/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
2
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš B
1
2.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš B
5
2.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.02.2019, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

30
2
27.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
30/1

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.02.2019, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

15
2
27.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
30/2

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TK Březnice
4
2.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
4
3.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš
12
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TK Březnice
3
2.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
4
3.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš
11
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
38
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
38