Český tenisový svaz

Pivcová Veronika

Datum narození:
20.04.2008
Platnost reg. do:
24.10.2018
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Beroun

LTC Beroun, z.s. (P - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Beroun

LTC Beroun, z.s. (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38- III.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Lokomotiva Beroun B - TK Březnice
1
2.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sokol Králův Dvůr - Lokomotiva Beroun B
0
3.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Beroun B - Lokomotiva Zdice
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38- III.třída C
9.6.2018 NT 17.6.2018, Lokomotiva Beroun B - TK Březnice
2
2.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sokol Králův Dvůr - Lokomotiva Beroun B
2
3.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Beroun B - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
1
2.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun B - F.H.TK Dobřichovice
1
3.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun B - Lokomotiva Beroun B
0
4.
48 - III. třída C
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Hořovice - Lokomotiva Beroun B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
2
2.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun B - F.H.TK Dobřichovice
1
3.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun B - Lokomotiva Beroun B
1
4.
48 - III. třída C
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Hořovice - Lokomotiva Beroun B
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7