Český tenisový svaz
Datum:
14.-16.03.
Pořadatel:
TK Roja Příbram z.s. (C - 500)
Kódové číslo:
806185
Dvorců + povrch:
3 grand slam
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Bc. Chmelík Roman
Brodská 133
26101 Příbram
Tel. (1):
728459217
E-mail:
romanchmelik@seznam.cz
Internet:
www.tkroja.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Samešová Nella 25.03.2008 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
173
12
0
 
14.02.2020 14:12:39
2.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
293
9
0
 
01.11.2019 00:04:16
3.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
293
9
0
 
23.02.2020 11:41:38
4.
Válková Alžběta 24.07.2008 TK Čelákovice
324
9
0
 
16.02.2020 18:55:44
5.
Pírková Klára 16.05.2009 Tenisový klub Černošice
344
9
0
 
23.01.2020 11:00:34
6.
Palečková Tereza 03.04.2009 TK Sparta Praha
408
6
0
 
18.02.2020 17:22:57
7.
Maříková Magdalena 20.08.2009 TK Slavia Plzeň
480
6
0
 
08.11.2019 14:49:51
8.
Turečková Karolína 22.07.2009 TK FUNTOM Dobřany
556
6
0
 
01.11.2019 08:02:22
9.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
0
 
01.11.2019 00:32:31
10.
Bělohlávková Rozálie 28.08.2009 LTC Beroun, z.s.
599
4
0
 
14.11.2019 10:28:27
11.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
625
4
0
 
30.01.2020 06:27:24
12.
Hebnarová Jana 08.05.2008 TK Roja Příbram z.s.
707
4
0
 
08.11.2019 17:41:34
13.
Petráňová Kateřina 08.11.2008 TK Roja Příbram z.s.
824
4
0
 
05.11.2019 20:40:42
14.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek
1227
1
0
 
01.11.2019 00:05:32
15.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 00:27:26
16.
Vítová Berenika 02.08.2009 LTC Modřany 2005
1227
1
0
 
01.11.2019 00:31:16
17.
Bohdalová Josefína 28.05.2010 LTC Český Krumlov
1227
1
0
 
01.11.2019 01:26:23
18.
Řežábková Tereza 16.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 01:32:54
19.
Veberová Nikola 23.08.2010 SK Tenis Mýto, o.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 05:14:21
20.
Chrastilová Diana 01.04.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 05:23:18
21.
Fuková Viktorie 14.04.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 06:23:19
22.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 06:25:57
23.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 06:26:37
24.
Hrabáková Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
0
 
01.11.2019 18:02:56
25.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.11.2019 20:07:43
26.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
1227
1
0
 
02.11.2019 17:02:51
27.
Říhová Karolína 06.12.2009 TK ZVVZ Milevsko
1227
1
0
 
03.11.2019 20:51:31
28.
Šináglová Nela 25.06.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
0
 
04.11.2019 17:53:54
29.
Rosolová Rozálie 15.03.2010 Lokomotiva Zdice
1227
1
0
 
05.11.2019 22:01:19
30.
Smíšková Ella 18.02.2010 TC VITALITY Březnice
1227
1
0
 
06.11.2019 21:04:16
31.
Krajíčková Nela 22.09.2010 Tenisový klub Rokycany
1227
1
0
 
12.11.2019 11:47:43
32.
Chlumská Laura 25.03.2010 TK Olymp Praha
1227
1
0
 
17.11.2019 21:34:20
33.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
22.11.2019 11:00:59
34.
Šťastná Viktorie 15.09.2010 TK Bohutín, z.s.
1227
1
0
 
25.11.2019 20:12:17
35.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1227
1
0
 
28.12.2019 12:46:01
36.
Beránková Rozárie 28.10.2010 TK Slavia Plzeň
1227
1
0
 
10.01.2020 12:52:00
37.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
08.02.2020 19:32:40
38.
Matoušková Tereza 14.01.2010 Tenis Cibulka
1227
1
0
 
18.02.2020 14:08:07

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soprová Valerie 03.02.2009 TK Sokolov
519
6
 
odhlášeno hráčem
22.01.2020 07:47:58
2.
Vöröšová Anna 21.10.2009 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 17:19:20
3.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
18.02.2020 15:00:43