Český tenisový svaz

Fuková Viktorie

Datum narození:
14.04.2010
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
LTC České Budějovice,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
LTC České Budějovice,z.s.
396 (6)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

0
2
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

0
3
18.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
4
08.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
5
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

0
6
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
7
30.05.2020, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/-

0
8
13.06.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/4

0
9
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

0
10
15.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

0
11
18.07.2020, Poděbradský pohár 2020

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

0
12
25.07.2020, Arnesport cup 2020

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

7
13
27.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
14
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

0
15
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
16
08.08.2020

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

10
17
15.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

10
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

16
19
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

0
20
30.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (C - 300), K: 4/4

10
21
05.09.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/-

0
22
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
60/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

0
2
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

0
3
18.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
4
08.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
5
22.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

0
6
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
7
30.05.2020, Oblastní přebor

jihočeský (P - 200), K: 8/-

-
8
13.06.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/4

7
9
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

-
10
15.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

5
11
18.07.2020, Poděbradský pohár 2020

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

0
12
25.07.2020, Arnesport cup 2020

TK Břízky Jablonec n.Nis. (C - 300), K: 4/4

0
13
27.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
14
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

-
15
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
16
08.08.2020

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

0
17
15.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

7
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
19
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

0
20
30.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (C - 300), K: 4/4

0
21
05.09.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 300), K: 4/-

-
22
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 300), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
40/18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
15. Krajský přebor I.
07.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - LTC Velešín (6)
0
2.
15. Krajský přebor I.
28.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - Sokol TK Kaplice (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
15. Krajský přebor I.
07.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - LTC Velešín (6)
0
2.
15. Krajský přebor I.
28.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - Sokol TK Kaplice (4)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0