Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5 Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  TO SK Mělník
Datum:  07.-11.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Valeš Vojtěch
 
 
 
Stejskal Adam
6:2, 6:2
 
Pešat Oliver
6:2, 6:1
 
Postupa Martin
7:5, 3:6, 6:2
 
Burián Marek
6:3, 3:6, 7:6 (5)
 
 
6:4, 6:2
 
Peták Denis
 
Švojgr Kryštof
6:4, 6:2
 
 
 
Petrofský David
6:2, 6:1
 
Beránek Ondřej
6:4, 7:5
 
Kozlovský Matyáš
6:2, 6:1
 
Krejčí Matyáš
6:4, 7:5
 
 
6:1, 6:0
 
Frömel Karel
 
Mrva Maxim
6:2, 6:0
 
 
 
Volf Matěj
6:2, 6:2
 
Fröhlich Max
6:0, 4:6, 7:6 (6)
 
Pospíšil Matěj
6:4, 6:2
 
Sýkora Jan
6:2, 6:3
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Jurák Jaroslav
 
Sklenička Štěpán
6:2, 7:5
 
 
 
Komínek Kryštof
6:2, 6:0
 
Klofáč Tobiáš
6:4, 6:2
 
Hänel Tom
7:6 (2), 6:4
 
Lebiš Josef
6:0, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Kučera Jonáš
 
Krakovský Denis
1:6, 7:5, 6:1
 
 
 
Šmejcký Jakub
6:0, 6:0
 
Silbernágl Kryštof
4:6, 7:5, 6:2
 
Fröhlich Jan
6:1, 6:1
 
Hrubý Václav
7:5, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Kumstát Jan
 
Čepl Filip
7:5, 7:6 (3)
 
 
 
Čepelík Matouš
6:4, 7:6 (5)
 
Kločurek Daniel
6:1, 4:2, scr.
 
Kotrc Aleš
6:2, 6:2
 
Komrska Jan
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Horák Filip
 
Hanzelín Filip
6:4, 6:4
 
 
 
Rosický Jan
6:1, 6:3
 
Pokorný Jiří
7:6 (3), 6:3
 
Soukup Adam
7:5, 6:1
 
Ulrich Patrik
4:6, 6:0, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Vrtěna Jakub
 
Fiala Martin
6:4, 6:0
 
 
 
Tuša Robert
6:4, 6:2
 
Brückner David
6:0, 6:1
 
Grois Ondřej
6:3, 6:2
 
Škrlík Mathias
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Sedlář Josef
 
Poznámka pořadatele: Program úterý 11.9. Možnost rozehrávky v 8:30 9:00 Švojgr-Hanzelín
Počet účastníků48
NasazeníBH
Valeš Vojtěch 1560
Sedlář Josef 1860
Mrva Maxim 2060
Horák Filip 2660
Hanzelín Filip 2760
Frömel Karel 2845
Krakovský Denis 3345
Kučera Jonáš 3845
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712281

Hanzelín Filip - Horák Filip
 
 
 
Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
scr.
 
Stejskal Adam - Postupa Martin
6:4, 4:6, 1:0 (3)
 
Pešat Oliver - Hanák Ondřej
6:3, 0:6, 1:0 (12)
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Švojgr Kryštof - Kučera Jonáš
 
Kumstát Jan - Sedlář Josef
6:1, 6:4
 
 
 
Grois Ondřej - Kločurek Daniel
6:2, 6:2
 
Beránek Ondřej - Kozlovský Matyáš
7:5, 6:4
 
Hrubý Václav - Kotrc Aleš
6:2, 6:3
 
Burián Marek - Rosický Jan
6:3, 6:7 (5), 1:0 (3)
 
 
6:3, 6:3
 
Hänel Tom - Fiala Martin
 
Čepl Filip - Sklenička Štěpán
5:7, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Tuša Robert - Brázda Filip
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
7:5, 6:3
 
Klofáč Tobiáš - Ulrich Patrik
6:4, 6:4
 
 
7:5, 6:2
 
Mrva Maxim - Peták Denis
 
Pokorný Jiří - Jurák Jaroslav
3:6, 6:2, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:4, 6:4
 
Brückner David - Sýkora Jan
 
Silbernágl Kryštof - Pospíšil Matěj
6:1, 7:5
 
Čepelík Matouš - Škrlík Mathias
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Krakovský Denis - Valeš Vojtěch
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Valeš Vojtěch 1560
Sedlář Josef 1860
Mrva Maxim 2060
Horák Filip 2660
Hanzelín Filip 2760
Krakovský Denis 3345
Kučera Jonáš 3845
Peták Denis 4145
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714281

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
ZHÁNĚL Šimon14.07.2007Lokomotiva Trutnov
ABRAHÁM NICOLAS20.12.2007Severočeská tenisová o.s.
Horáček Josef16.02.2007TK AGROFERT Prostějov