Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  04.-07.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Pospíšil Matěj
 
 
 
Syryčanský Adam
6:1, 6:4
 
Srba František
6:1, 6:1
 
Kliment Matúš
6:0, 6:1
 
Kubiena Petr
7:5, 7:6 (1)
 
Pešat Frantisek
6:0, 6:0
 
Rojíček Daniel
6:0, 6:0
 
Abrman Matěj
6:2, 6:2
 
Mandelík Michal
6:0, 6:0
 
Medvedík Jakub
6:1, 6:1
 
Kniezek Šimon
6:0, 6:2
 
Kašpárek Tomáš
6:0, 6:0
 
Fedor Jakub
6:2, 6:2
 
Václavík Miroslav
6:0, 6:1
 
Doskočil Martin
6:0, 6:2
 
Pešat Oliver
6:3, 6:4
 
 
 
Mičulka Šimon
6:0, 6:0
 
Horák Vladimír
6:1, 6:0
 
Franc Jakub
6:1, 6:1
 
Hývnar Lukáš
7:6 (3), 6:3
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:2, 6:0
 
Kovář Adam
6:0, 6:0
 
Pudich Omar
6:1, 6:3
 
Šipula David
6:0, 6:0
 
Spáčil Jan
6:1, 6:0
 
Robenek Štěpán
6:2, 6:4
 
Lošák Petr
6:2, 6:4
 
Svozil Václav
6:2, 7:6 (2)
 
 
6:0, 6:0
 
Káňa Viktor
 
Migdal Alexandr
6:3, 6:1
 
 
 
Rybka David
6:2, 6:0
 
Kalousek Šimon
6:1, 6:1
 
Jányš Albert
7:5, 6:4
 
Němec Adam
6:3, 6:1
 
Tégl Tomáš
6:0, 6:2
 
Hrbáč Jan
6:2, 6:2
 
Horák Adam
6:1, 3:6, 6:1
 
Papavasiliu Nikolaos
6:1, 6:0
 
Hradečný Lukáš
7:5, 6:2
 
Robenek Václav
6:2, 6:1
 
Byrtus Tobiáš
6:2, 6:3
 
Jendřejek Daniel
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Stejskal Adam
 
Hrubý Václav
6:1, 6:0
 
Mrakvia Kristián
6:0, 6:0
 
Rybka Jan
6:3, 6:4
 
Formánek Filip
6:2, 6:1
 
Ciešlar Krzysztof
6:1, 7:5
 
Kuch  Kristián
6:1, 6:3
 
Klimša Ondřej
6:0, 6:0
 
Martinovič Filip
6:2, 6:3
 
Michálek Stanislav
6:3, 6:4
 
Horák Matěj
6:2, 6:1
 
Palupa Matyas
6:3, 6:2
 
Křesala Matyáš
6:1, 6:1
 
Hývnar Radim
6:2, 6:1
 
Onderka Sebastian
7:6 (5), 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Postupa Martin
 
Rozhodčí turnaje: Samcová Michaela (platná licence A do 29.07.2019)
Poznámka pořadatele: Pro nemoc omluveni:Mohapl,Pokorný,Bednář,Vrba,Pelc,Tichý. Plán hry na neděli 6.1.2019 - 8:30 hod.:Pospíšil,Rojíček,Abrman,Doskočil,Pešat O.,Moldrzyk,Pudich,Káňa,Migdal,Hrbáč,Horák A., Stejskal. NB 9:30 hod.: Hrubý V.,Klimša,Michálek,Postupa. Plán hry na pondělí 7.1.2019 - 8:30 hod. semifinále dvouhry.
Počet účastníků58
NasazeníBH
Pospíšil Matěj 4245
Postupa Martin 4845
Stejskal Adam 5335
Pešat Oliver 6635
Káňa Viktor 6835
Doskočil Martin 7630
Migdal Alexandr 10925
Hrubý Václav 11625
Kategorie : 11Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 702970

Pešat Oliver - Pospíšil Matěj
 
 
 
Ciešlar Krzysztof - Kubiena Petr
6:0, 6:0
 
Syryčanský Adam - Šipula David
6:1, 6:0
 
Fedor Jakub - Jányš Albert
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Spáčil Jan - Migdal Alexandr
 
Stejskal Adam - Hrubý Václav
6:3, 6:2
 
 
 
Hývnar Lukáš - Hývnar Radim
6:2, 6:0
 
Srba František - Horák Matěj
6:1, 7:6 (9)
 
Mičulka Šimon - Lošák Petr
7:6 (5), 3:6, 1:4 (12)
 
Klimša Ondřej - Jendřejek Daniel
6:2, 6:1
 
 
7:6 (1), 3:6, 1:0 (7)
 
Rojíček Daniel - Hrbáč Jan
 
Kovář Adam - Martinovič Filip
7:6 (4), 6:1
 
 
 
Křesala Matyáš - Svozil Václav
6:3, 6:4
 
Kniezek Šimon - Němec Adam
2:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Kalousek Šimon - Horák Vladimír
6:0, 6:2
 
Robenek Štěpán - Robenek Václav
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Doskočil Martin - Pudich Omar
 
Horák Adam - Michálek Stanislav
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Mandelík Michal - Mrakvia Kristián
 
Kliment Matúš - Onderka Sebastian
6:3, 6:2
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Formánek Filip
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:0
 
Postupa Martin - Káňa Viktor
 
Rozhodčí turnaje: Samcová Michaela (platná licence A do 29.07.2019)
Poznámka pořadatele: Plán hry na neděli 6.1.2019 - NB 12:00 hod. čtvrtfinále čtyřhry. Plán hry na pondělí 7.1.2019- NB 12:00 hod. finále čtyřhry
Počet dvojic22
NasazeníBH
Pospíšil Matěj 4245
Postupa Martin 4845
Stejskal Adam 5335
Pešat Oliver 6635
Káňa Viktor 6835
Doskočil Martin 7630
Migdal Alexandr 10925
Hrubý Václav 11625
Kategorie : 11Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 704970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vrba Jan20.03.2009TK PRECHEZA Přerov o.s.
Pelc Alexander13.03.2009TK Na Dolině o.s.
Mohapl Tomáš23.05.2007TK Milo Olomouc
Pokorný Lukáš15.08.2007TJ Zbrojovka Vsetín
Bednář Samuel31.07.2008TC BIOCEL Vratimov z.s.
Tichý Filip08.02.2009SK LAMA o.s.