Pospíšil Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Syryčanský Adam | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Srba František | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kliment Matúš | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kubiena Petr | 7:5, 7:6 (1) | | | | | |
| | | | | | |
Pešat Frantisek | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rojíček Daniel | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Abrman Matěj | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
Mandelík Michal | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Medvedík Jakub | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kniezek Šimon | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kašpárek Tomáš | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Fedor Jakub | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Václavík Miroslav | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Doskočil Martin | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Pešat Oliver | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mičulka Šimon | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Horák Vladimír | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Franc Jakub | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Hývnar Lukáš | 7:6 (3), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kovář Adam | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
XXXF XXX | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
Šipula David | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Spáčil Jan | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Robenek Štěpán | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Lošák Petr | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Svozil Václav | 6:2, 7:6 (2) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Káňa Viktor | | | | | | |
| | | | | | |
Migdal Alexandr | | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rybka David | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kalousek Šimon | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Jányš Albert | | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Němec Adam | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Tégl Tomáš | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hrbáč Jan | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Horák Adam | | | | 6:1, 3:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
Papavasiliu Nikolaos | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hradečný Lukáš | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Robenek Václav | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Byrtus Tobiáš | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Jendřejek Daniel | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Stejskal Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Václav Augustin | | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | | |
Mrakvia Kristián | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Rybka Jan | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Formánek Filip | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Ciešlar Krzysztof | | | 6:1, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Kuch Kristián | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Klimša Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Martinovič Filip | 6:2, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Michálek Stanislav | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
Horák Matěj | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Palupa Matyas | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Křesala Matyáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hývnar Radim | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Onderka Sebastian | 7:6 (5), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Postupa Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Samcová Michaela (platná licence A do 29.07.2019) |
Poznámka pořadatele: Pro nemoc omluveni:Mohapl,Pokorný,Bednář,Vrba,Pelc,Tichý.
Plán hry na neděli 6.1.2019 - 8:30 hod.:Pospíšil,Rojíček,Abrman,Doskočil,Pešat O.,Moldrzyk,Pudich,Káňa,Migdal,Hrbáč,Horák A.,
Stejskal. NB 9:30 hod.: Hrubý V.,Klimša,Michálek,Postupa. Plán hry na pondělí 7.1.2019 - 8:30 hod. semifinále dvouhry. |
| Počet účastníků | 58 | Nasazení | CŽ | BH | Pospíšil Matěj | 42 | 45 | Postupa Martin | 48 | 45 | Stejskal Adam | 53 | 35 | Pešat Oliver | 66 | 35 | Káňa Viktor | 68 | 35 | Doskočil Martin | 76 | 30 | Migdal Alexandr | 109 | 25 | Hrubý Václav Augustin | 116 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 275 |
Kódové číslo akce: 702970 |
|
|