Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TC Chrudim z.s.
Datum:  11.-15.09.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Krakovský Denis
 
 
 
Kozlovský Matyáš
7:5, 6:1
 
Čujan Matěj
6:2, 6:3
 
Klofáč Tobiáš
7:5, 6:1
 
Tuša Robert
6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:2
 
Bien Daniel
 
Čepl Filip
6:4, 7:6 (8)
 
 
 
Svoboda Josef
6:1, 6:7 (5), 6:1
 
Fleško Milan
4:6, 6:2, 7:6 (8)
 
Valenta Ondřej
6:0, 6:0
 
Sklenička Štěpán
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Mojžíš Patrik
 
Frömel Karel
3:6, 6:1, 6:0
 
 
 
Doskočil Martin
6:4, 6:2
 
Vašek František
6:0, 6:1
 
Šmejcký Jakub
4:6, 6:2, 6:3
 
Šmejkal Šimon
6:4, 6:0
 
 
7:5, 6:4
 
Beránek Ondřej
 
Pytel Šimon
2:6, 6:3, 6:0
 
 
 
Fröhlich Jan
6:4, 7:5
 
Prokeš Bedřich
6:3, 6:2
 
Kilian Darek
6:4, 5:7, 6:0
 
Burda Oliver Petr
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Mojžíš Dominik
 
Fiala Martin
6:1, 6:2
 
 
 
Komrska Jan
7:6 (5), 6:1
 
Čech Marek
6:4, 6:0
 
Komínek Kryštof
6:7 (5), 7:6 (3), 6:2
 
Grois Ondřej
7:6 (4), 6:7 (3), 6:3
 
 
6:3, 3:6, 6:2
 
Krupa Lukáš
 
Rosický Jan
scr.
 
 
 
Horáček Josef
6:0, 6:2
 
Chodora Radek
6:4, 6:3
 
Brückner David
7:6 (4), 6:3
 
Lebiš Josef
6:3, 4:6, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Leipner Petr
 
Stauch Daniel
6:3, 6:3
 
 
 
Havel Tadeáš
6:3, 6:2
 
Žiška Štěpán
6:0, 6:2
 
Martínek Tobiáš
6:0, 7:5
 
Adam Matěj
4:6, 6:3, 6:2
 
 
4:6, 6:3, 7:5
 
Kločurek Daniel
 
Petrofský David
6:1, 6:1
 
 
 
Fröhlich Max
0:6, 6:1, 6:3
 
Silbernágl Kryštof
6:3, 6:1
 
Hrubý Václav
6:0, 6:0
 
Dvořák Filip
6:3, 3:6, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Kučera Jonáš
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM ÚTERÝ 15.9.

13:45 hod.: finále 2hry: Krakovský vs. Leipner

Detailnějsí info o utkáních: courthive.com/live/CTS

Záznam z kurtu č.3: Krakovský-Leipner, Kučera/Rosický-Krakovský/Bien: youtube.com/watch?v=_TwSTB2efX4

PROGRAM PONDĚLÍ 14.9.

9:00 hod. (začátek utkání, nikoli čas příjezdu): QF 2hry, po odpočinku SF 2hry, Leipner ND 11:00 hod. Hráč Krupa vzdal QF utkání 2hry pro zranění nohy.

Aktuální rozpis kurtů, časy utkání a skóre: courthive.com/live/CTS

Záznam z kurtu č.2: Krakovský-Sklenička, Leipner-Kučera: youtube.com/watch?v=jxRAlRW0XWo

Záznam z kurtu č.3: D.Mojžíš-Doskočil, Krakovský-D.Mojžíš, Bien/Krakovský-D.Mojžíš/P.Mojžíš: youtube.com/watch?v=T0AZpITb0Ws

PROGRAM NEDĚLE 13.9.

9:00 hod.: osmifinále 2hry.

Záznam z kurtu č.2: Sklenička-Čepl, Bien/Krakovský-Kožlovský/Čepl, D.Mojžíš/P.Mojžíš-Čujan/Šmejkal, Kučera/Rosický-Frohlich/Frohlich: youtube.com/watch?v=JjNk8f83rJM

Záznam z kurtu č.3: Kučera-Petrofský, Burda/Kločurek-Lebiš/Žiška, Bien/Krakovský-Burda/Kločurek, Mojžíš/Mojžíš-Klofáč/Petrofský: youtube.com/watch?v=w3O_0I_Oecw

Rozehrávka bude možná ráno 8:00-8:50 hod.

PROGRAM SOBOTA 12.9.
1.a 2.kolo 2hry

Do hlavní soutěže 2hry byli přijati losem jako Lucky Losers hráči Kilian a Martínek místo hráčů Vlčka (finále 2hry na turnaji TEJT U14 v Rakovníku) a Holuba (nemoc).

Záznam z kurtu č.2: Svoboda-Fleško, Krakovský-Čujan, Krupa-Komínek, Frohlich/Frohlich-Flídr/Kastner: youtube.com/watch?v=qNeRhGpv1ug

Záznam z kurtu č.3: Bruckner-Lebiš, Stauch-Žiška, Kločurek-Adam, Bruckner/Svoboda-Adam/Grois: youtube.com/watch?v=ogMzLUnKfQY

Rozehrávka bude možná ráno 8:00-8:50 hod. na všech kurtech, poté už jen omezeně na singlovém kurtu č.6.

9:00 hod. (začátek utkání, nikoli čas příjezdu): Kozlovský, Čujan, Svoboda, Fleško, Bruckner, Lebiš, Šmejcký, Šmejkal, Valenta, Sklenička, Komínek, Grois, Havel, Žiška, Hrubý, Dvořák, Klofáč, Tuša, Martínek, Adam, Kilian, Burda.

ND 10:00 hod.: Komrska, Čech, Horáček, Chodora, J.Frohlich, Prokeš, M.Frohlich, Silbernágl, Doskočil, Vašek.

ND 11:00 hod.: Bien, Čepl, Beránek, Krupa, Kločurek, D.Mojžíš, P.Mojžíš, Kučera, Krakovský, Leipner, Stauch.

ND 12:00 hod.: Petrofský, Rosický, Pytel, Fromel, Fiala.

Přihlášky do 4hry sobota 12.9. do 13:00 hod., přihlásit se mohou i hráči z kvalifikace, maximálně bude přijato 32 dvojic.

ND 14:00 hod.: zahájení soutěže čtyřhry.

Způsob hry:
2hra: celý 3.set, NO SERVICE LET (vyloučení pravidla 22.a.)
4hra: super tie-break místo 3.setu, NO-AD (bez výhod), NO SERVICE LET (vyloučení pravidla 22.a.)

Zveřejněno ve pátek v 17:20 hod.

Žádáme Vás o dodržování mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 15757/2020-33/MIN/KAN ze dne 9.9.2020 o nošení ochranných prostředků dýchacích cest. Vyjímka se vztahuje na osoby pořadatele a na sportovce v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod.

Počet účastníků48
NasazeníBH
Krakovský Denis 2845
Kučera Jonáš 3245
Frömel Karel 3835
Leipner Petr 4235
Mojžíš Dominik 4335
Fiala Martin 4435
Mojžíš Patrik 4930
Stauch Daniel 5630
Kategorie : 12Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 512213

Fiala Martin - Leipner Petr
 
 
 
Horáček Josef - Komrska Jan
6:0, 6:2
 
Čech Marek - Hrubý Václav
6:3, 6:2
 
Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
7:6 (2), 6:2
 
Dvořák Filip - Sklenička Štěpán
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:2
 
Frömel Karel - Stauch Daniel
 
Kučera Jonáš - Rosický Jan
6:2, 6:3
 
 
 
Prokeš Bedřich - Pytel Šimon
6:1, 6:1
 
Chodora Radek - Tuša Robert
7:6 (5), 6:4
 
Flídr Rodan - Kastner Leoš
6:3, 6:2
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Beránek Ondřej - Krupa Lukáš
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
1:6, 6:4, 1:0 (6)
 
 
 
Brückner David - Svoboda Josef
6:3, 6:1
 
Adam Matěj - Grois Ondřej
3:6, 7:5, 1:0 (7)
 
Čujan Matěj - Šmejkal Šimon
1:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Fleško Milan - Juliš Adam
6:2, 7:6 (5)
 
 
1:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
 
Burda Oliver Petr - Kločurek Daniel
6:1, 5:7, 1:0 (10)
 
 
 
Lebiš Josef - Žiška Štěpán
6:4, 5:7, 1:0 (8)
 
Grof Tomáš - Kozel Aleš
6:0, 6:0
 
Čepl Filip - Kozlovský Matyáš
6:2, 6:0
 
Kilian Darek - Valenta Ondřej
6:0, 6:2
 
 
6:0, 6:4
 
Bien Daniel - Krakovský Denis
 
Rozhodčí turnaje: Sychrovský Pavel (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele:

PROGRAM ÚTERÝ 15.9.

ND 16:00 hod.: finále 4hry.

PROGRAM PONDĚLÍ 14.9.

14:00 hod.: SF 4hry: Dvořák/Sklenička vs. Kučera/Rosický.
16:15 hod.: SF 4hry: Bien/Krakovský vs. Mojžíš/Mojžíš

PROGRAM NEDĚLE 13.9.

ND 11:30 hod.: osmifinále 4hry, po odpočinku QF 4hry.

Počet dvojic24
NasazeníBH
Krakovský Denis 2845
Kučera Jonáš 3245
Frömel Karel 3835
Leipner Petr 4235
Mojžíš Dominik 4335
Fiala Martin 4435
Mojžíš Patrik 4930
Stauch Daniel 5630
Kategorie : 12Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 514213

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Holub Lukáš J.13.02.2006TK Neridé
Vlček Daniel31.05.2006Open Tennis Club