Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  I - TEC Cup B
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  01.-04.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Vašenka Daniel
 
 
 
Němeček Marek
6:2, 6:2
 
Obluk Jiří
6:0, 6:1
 
Pospíšil Matěj
4:1, scr.
 
 
 
 
4:6, 6:4, 6:3
 
Pytel Šimon
 
Rožnovský Matyáš
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Olša Michal
 
Kalousek Kryštof
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Kuřitka Lukáš
 
Kremser Filip
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
 
Kuřitka Adam
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Kopel Šimon
 
Bartoš Adrian
6:2, 2:0, scr.
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Šafařík Jonáš
 
Michálek Stanislav
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Prášek Vojtěch
 
Starý Michal
6:0, 6:7 (1), 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Mandelík Lukáš
 
Beneš Daniel
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:7 (4), 6:1
 
Špaček Jakub
 
Mück Filip
6:2, 3:6, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Jurda Tomáš
 
Stejskal Adam
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Frömel Karel
 
Tajdus Tomáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Fiala Jiří
 
Káňa Viktor
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Krupa Lukáš
 
Ševčík Tadeáš
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Vičan Jan
 
Komrska Jan
6:1, 6:1
 
Šulák Jiří
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Krakovský Denis
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků34
NasazeníBH
Vašenka Daniel 4435
Krakovský Denis 6725
Kremser Filip 10620
Frömel Karel 11120
Starý Michal 12915
Prášek Vojtěch 14715
Tajdus Tomáš 15615
Kuřitka Lukáš 17315
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 512128

Krakovský Denis - Starý Michal
 
 
 
Pospíšil Matěj - Doskočil Martin
6:3, 6:1
 
Mandelík Lukáš - Jurda Tomáš
6:2, 4:6, 1:0 (5)
 
Šafařík Jonáš - Krupa Lukáš
6:3, 6:7 (3), 1:0 (6)
 
Káňa Viktor - Kuřitka Lukáš
6:3, 6:3
 
Kalousek Kryštof - Olša Michal
6:0, 6:4
 
Bartoš Adrian - Mück Filip
6:1, 6:3
 
Beneš Daniel - Ševčík Tadeáš
6:1, 6:0
 
Tajdus Tomáš - Fiala Jiří
6:2, 6:4
 
Obluk Jiří - Kopel Šimon
6:3, 6:2
 
Prášek Vojtěch - Pytel Šimon
6:1, 6:1
 
Stejskal Adam - Špaček Jakub
6:4, 6:3
 
Kuřitka Adam - Rožnovský Matyáš
3:6, 6:4, 1:0 (3)
 
 
6:1, 6:1
 
Knesl David - Lankočí Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Krakovský Denis 6725
Lankočí Matyáš 10220
Knesl David 11220
Starý Michal 12915
Prášek Vojtěch 14715
Tajdus Tomáš 15615
Kuřitka Lukáš 17315
Beneš Daniel 20312
Kategorie : 8Součet BH: 137
Kódové číslo akce: 514128

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Horáček Josef16.02.2007TK AGROFERT Prostějov
Zila Michal31.10.2006SK Vitality Slezsko o.s.
Zagól Jakub15.10.2008TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lankočí Matyáš29.08.2005TK Havířov