Český tenisový svaz
Název:
Slovanka cup B
Datum:
05.-08.07.
Pořadatel:
TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400)
Místo konání:
Měst.stadion Česká Lípa
Kódové číslo:
516036
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Goldbrichtová Jitka
Roháče z Dubé 2351
470 01 Česká Lípa
Tel. (1):
723649061
E-mail:
goldbrichtova@szdc.cz

Poznámka pořadatele:

prezentace SMS 723649061
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
56
30
 
 
08.06.2020 11:03:51
2.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
59
25
 
 
31.05.2020 20:06:10
3.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
82
25
8
přijat
17.05.2020 17:54:14
4.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
91
20
22
 
29.06.2020 11:23:02
5.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
95
20
5
 
16.06.2020 18:48:57
6.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
106
20
23
 
09.06.2020 22:34:51
7.
Doskočil Martin 01.03.2007 VSK VŠB-TU Ostrava
115
20
16
 
18.06.2020 16:16:49
8.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
117
20
 
 
21.06.2020 21:16:29
9.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
137
15
20
přijat
30.05.2020 12:41:17
10.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
137
15
 
 
15.06.2020 11:09:55
11.
Kesl Jan 03.05.2006 LTC Panorama Teplice
157
15
 
 
18.06.2020 21:07:38
12.
Sršeň Alexandr 24.01.2007 LTK Liberec
173
12
51
přijat
27.05.2020 20:51:56
13.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
183
12
88
 
04.06.2020 07:40:46
14.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
208
12
7
 
25.06.2020 10:13:45
15.
Derenin Matyáš 02.02.2007 TK LTC Děčín
211
12
85
 
07.06.2020 08:03:34
16.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
235
12
 
 
03.07.2020 06:55:43
17.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
284
9
60
 
15.06.2020 22:15:14
18.
Hladík Daniel 29.01.2006 TK Hovorčovice
352
9
 
 
24.06.2020 00:09:36
19.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
431
6
93
 
23.06.2020 17:11:45
20.
Abrahám Nicolas 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
493
6
94
přijat
04.07.2020 02:03:52
21.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s.
506
6
201
 
17.05.2020 20:58:03
22.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
802
3
180
 
23.06.2020 10:08:39
23.
Kessler Miroslav 28.07.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
546
 
08.06.2020 12:32:45
24.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
1044
1
169
 
18.06.2020 11:50:54
25.
Šír Vojtěch 09.08.2007 TK Aghatea z.s.
1044
1
 
 
25.06.2020 10:27:50
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
262
9
 
odhlášeno hráčem
10.06.2020 22:50:30
2.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
302
9
10
odhlášeno hráčem
17.06.2020 11:28:48
3.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
198
12
21
odhlášeno hráčem
19.06.2020 06:18:10
4.
Kec Adam 21.09.2007 SK Matchball Česká Lípa
284
9
327
odhlášeno hráčem
19.06.2020 23:08:53
5.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
21.06.2020 21:49:36
6.
Novák Daniel 20.02.2006 LTC Panorama Teplice
104
20
 
odhlášeno hráčem
23.06.2020 08:15:23
7.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
66
25
 
odhlášeno hráčem
25.06.2020 20:59:47
8.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
27
45
 
odhlášeno hráčem
28.06.2020 21:46:58
9.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
862
3
76
odhlášeno hráčem
28.06.2020 22:54:21
10.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
107
20
 
IS: lhůta 5 dní
29.06.2020 07:42:10
11.
Haberkorn Luc 09.06.2008 TC VŠ Praha
1044
1
149
odhlášeno hráčem
29.06.2020 08:45:44
12.
Bursa Tomáš 01.02.2007 LTK Liberec
279
9
50
IS: lhůta 5 dní
29.06.2020 09:54:44
13.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
67
25
 
IS: kolizní přihláška
29.06.2020 12:00:28
14.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Sparta Praha
162
15
 
IS: kolizní přihláška
29.06.2020 12:00:28
15.
Bárta Adam 12.09.2006 TK SLOVANKA Č. Lípa
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
04.07.2020 15:09:40