Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
29.11-03.12.
Pořadatel:
TCG Karlovy Vary (A - 800)
Kódové číslo:
406000
Dvorců + povrch:
4 greenset
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kučera Jan
Kolmá 29/161
360 01 Karlovy Vary
Tel. (1):
603 379 692
E-mail:
kucera@tcgkv.cz

Poznámka pořadatele:

Od 27.11. je kontaktní osobou turnaje Ondřej Zahraj - tel. 603147421. Prezentace do hlavní soutěže na toto číslo prostřednictvím SMS v pátek v době 16-18:00.
Cenu pro vítěze ve dvouhře poskytuje KIA Motors - 4 denní návštěva Australien Open 2020.
Možnost ubytování se snídaní v hotelu Gejzír přímo v areálu - tel.353228695.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
8
45
 
 
11.11.2019 20:03:49
2.
Štruplová Julie 16.11.2004 TK AGROFERT Prostějov
14
35
 
 
04.11.2019 12:34:31
3.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
19
30
 
 
02.11.2019 08:11:09
4.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
22
30
 
 
17.11.2019 20:12:13
5.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
 
 
07.11.2019 01:16:59
6.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
 
 
03.11.2019 22:27:59
7.
Gygalová Kateřina 18.03.2003 TK Slavia Plzeň
29
25
 
 
10.11.2019 18:22:53
8.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
31
25
 
 
04.11.2019 09:22:19
9.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
33
25
 
 
09.11.2019 21:12:44
10.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
35
25
 
 
01.11.2019 23:10:14
11.
Žižková Vendula 09.05.2002 Severočeská tenisová o.s.
38
25
 
 
05.11.2019 13:40:09
12.
Kmínková Zuzana 03.04.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
41
20
 
 
03.11.2019 15:20:15
13.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
42
20
7
 
01.11.2019 07:54:43
14.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
45
20
 
 
01.11.2019 12:34:55
15.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
 
 
04.11.2019 00:24:20
16.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
54
20
14
 
01.11.2019 10:31:57
17.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
57
20
 
volná karta ČTS
04.11.2019 09:40:30
18.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
59
20
 
volná karta ČTS
06.11.2019 14:44:53
19.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
60
15
 
 
01.11.2019 16:41:33
20.
Pobořilová Aneta 12.03.2004 TK DEZA Valašské Meziříčí
61
15
 
 
06.11.2019 17:36:01
21.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
 
 
05.11.2019 10:22:25
22.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
68
15
 
 
10.11.2019 13:18:33
23.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
 
01.11.2019 11:22:54
24.
Michálková Barbora 03.04.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
79
15
19
 
06.11.2019 08:21:16
25.
Zahraj Kim Michaela 04.06.2002 TCG Karlovy Vary
80
15
 
volná karta
21.11.2019 15:19:31
26.
Michálková Veronika 17.02.2004 TCG Karlovy Vary
159
9
 
volná karta
03.11.2019 14:04:28
27.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
 
05.11.2019 20:42:34
28.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
 
04.11.2019 08:15:46
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
69
15
 
 
05.11.2019 10:02:01
2.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
72
15
 
 
07.11.2019 18:57:24
3.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
 
 
02.11.2019 20:18:58
4.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
84
15
 
 
14.11.2019 10:28:41
5.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
 
10.11.2019 16:58:26
6.
Drudíková Monika 07.03.2002 LTK Klatovy
93
15
 
 
11.11.2019 11:11:12
7.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
96
12
 
 
04.11.2019 12:27:12
8.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
 
 
08.11.2019 08:42:33
9.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
98
12
26
volná karta ČTS
02.11.2019 15:56:40
10.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
 
01.11.2019 12:23:25
11.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
 
01.11.2019 20:27:30
12.
Horská Zuzana 09.11.2003 TCG Karlovy Vary
118
12
 
volná karta
02.11.2019 21:44:10
13.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
 
18.11.2019 15:30:27
14.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
 
04.11.2019 09:06:35
15.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
246
6
24
volná karta ČTS
05.11.2019 20:11:23
16.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
277
6
69
volná karta
08.11.2019 08:05:43

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Odehnalová Nela 19.07.2005 TENIS-CENTRUM DTJ HK
101
12
252
 
01.11.2019 11:04:48
2.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
102
12
 
 
05.11.2019 10:29:45
3.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
122
12
 
 
04.11.2019 13:58:47
4.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
145
12
 
 
05.11.2019 07:45:19
5.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
 
01.11.2019 21:17:04
6.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
05.11.2019 09:32:28
7.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
160
9
 
 
17.11.2019 11:11:43
8.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
182
9
115
 
14.11.2019 17:16:53
9.
Kulichová Adéla 23.02.2002 Severočeská tenisová o.s.
204
9
 
 
05.11.2019 16:10:18
10.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
238
6
50
 
07.11.2019 08:19:03
11.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
555
4
249
 
03.11.2019 02:59:36
12.
Hendrichova Tereza 01.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
805
1
597
 
02.11.2019 09:00:27
13.
Sanders Natalia 27.08.2005 Open Tennis Club
805
1
44
 
19.11.2019 09:08:49
14.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
260
6
81
 
27.11.2019 11:26:02

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
odhlášeno hráčem
03.11.2019 15:02:43
2.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
197
9
 
odhlášeno hráčem
05.11.2019 13:31:40
3.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 15:00:44
4.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
odhlášeno hráčem
09.11.2019 13:46:17
5.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 19:32:48
6.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
416
4
43
odhlášeno hráčem
17.11.2019 11:35:32
7.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
65
15
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 21:43:44
8.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
odhlášeno hráčem
17.11.2019 22:12:54
9.
Čížková Pavla 17.08.2004 LTK Klatovy
238
6
 
odhlášeno hráčem
18.11.2019 20:46:45
10.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
odhlášeno hráčem
19.11.2019 19:47:03
11.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
odhlášeno hráčem
19.11.2019 23:09:40
12.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
49
20
 
odhlášeno hráčem
20.11.2019 12:32:08
13.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
odhlášeno hráčem
21.11.2019 08:22:27
14.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
11
35
 
odhlášeno hráčem
21.11.2019 15:53:32
15.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Slavia Plzeň
208
9
27
odhlášeno hráčem
23.11.2019 09:45:20
16.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
64
15
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 10:56:35
17.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
odhlášeno hráčem
23.11.2019 11:21:08
18.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
398
4
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 11:50:13
19.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
116
12
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 11:57:39
20.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
137
12
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 12:31:17
21.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
92
15
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 20:25:30
22.
Munzarová Lenka 02.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
40
20
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 20:33:38
23.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 22:36:31
24.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
317
6
23
odhlášeno hráčem
24.11.2019 10:03:27
25.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
30
25
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 11:03:54
26.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
32
25
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 13:14:20
27.
Svěcená Kristýna 09.12.2003 TK Sparta Praha
180
9
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 14:44:41
28.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
odhlášeno hráčem
25.11.2019 20:07:22
29.
Tomajková Kristýna 28.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
27
25
5
odhlášeno hráčem
26.11.2019 17:28:58
30.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
153
9
25
odhlášeno hráčem
27.11.2019 16:52:26
31.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
odhlášeno hráčem
27.11.2019 17:32:30
32.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
7
45
 
odhlášeno hráčem
27.11.2019 20:52:11
33.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
130
12
11
odhlášeno hráčem
28.11.2019 09:42:24
34.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
 
odhlášeno hráčem
28.11.2019 14:03:21