Český tenisový svaz

Abrahámová Angelika

Datum narození:
23.05.2003
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Viamont Teplice
221 (12)
 
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
91 (20)
714 (3)
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
47 (1)
141 (12)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
101 (15)
707 (3)
 
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
69 (1)
330 (6)
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
 
 
142 (12)
653 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA2A
28.4.2018, TK Krásné Březno A - TK Ústí n.Labem
4
2.
DA2A
5.5.2018, TK Ústí n.Labem - TJ Chlumec-Tenis
0
3.
DA2A
19.5.2018, TK Roudnice n.L. - TK Ústí n.Labem
0
4.
DA2A
26.5.2018, TK Ústí n.Labem - TK Evženie Klášterec n/O
4
5.
DA2A
9.6.2018, SK Tenis Duchcov B - TK Ústí n.Labem
0
6.
DA2A
16.6.2018, TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
1
7.
DA2A
23.6.2018, TK Jirkov - TK Ústí n.Labem
3
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA2A
28.4.2018, TK Krásné Březno A - TK Ústí n.Labem
3
2.
DA2A
5.5.2018, TK Ústí n.Labem - TJ Chlumec-Tenis
0
3.
DA2A
19.5.2018, TK Roudnice n.L. - TK Ústí n.Labem
1
4.
DA2A
26.5.2018, TK Ústí n.Labem - TK Evženie Klášterec n/O
0
5.
DA2A
9.6.2018, SK Tenis Duchcov B - TK Ústí n.Labem
0
6.
DA2A
16.6.2018, TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
1
7.
DA2A
23.6.2018, TK Jirkov - TK Ústí n.Labem
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2A
10.6.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Louny
1
2.
DD2A
17.6.2018, TK Žatec - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
3.
DD2A
24.6.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2A
10.6.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Louny
1
2.
DD2A
17.6.2018, TK Žatec - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
3.
DD2A
24.6.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7