Český tenisový svaz

Oficiální (2hra), neoficiální (4hra) výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  22.-26.05.
Věk. kategorie:  dorost
Nicod Jakub
 
 
 
Velík Lukáš
6:1, 6:1
 
Valeš Vojtěch
6:0, 6:1
 
Voleský Jakub
1:6, 6:2, 6:2
 
Soukup Adam
6:4, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Vašíř Adam
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:1, 6:1
 
 
 
Fáček Jan
6:1, 6:1
 
Starý Michal
6:1, 6:2
 
Petrofský David
6:2, 6:2
 
Jašek David
1:6, 6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Forman Max
 
Apltauer Filip
7:6 (6), 6:1
 
 
 
Lukášek Daniel
1:6, 6:4, 6:0
 
Hanzelín Filip
6:2, 5:7, 6:0
 
Pelda Ondřej
6:1, 6:1
 
Tocháček Marek
6:2, 7:5
 
 
6:1, 6:1
 
Hájek Tobiáš
 
Šťastný Zoran
6:2, 6:3
 
 
 
Brunclík Petr
6:2, 4:6, 6:3
 
Chvapil Viktor
6:0, 6:0
 
Havránek Šimon
6:1, 1:6, 6:1
 
Kotarac Oliver
6:4, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Schneider Václav
 
Jupa Jakub
7:5, 6:3
 
 
 
Šafrata Jan
6:4, 6:3
 
Bražina Michael
6:2, 6:0
 
Durovič Boris
6:3, 6:1
 
Petrofský Martin
6:2, 6:1
 
 
7:5, 6:4
 
Vencl Matyáš
 
Kubín Marian
6:0, 6:2
 
 
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
6:4, 1:6, 6:0
 
Kameník Lukáš
6:0, 6:2
 
Elich Samuel
6:4, 6:1
 
Švojgr Kryštof
6:4, 6:1
 
 
6:3, scr.
 
Baum Štěpán
 
Truhlář Josef
6:2, 6:2
 
 
 
Horák Filip
6:4, 6:1
 
Pazdera Marek
 
Brož Tobiáš
6:4, 6:3
 
Kusý Jan
6:2, 5:7, 6:3
 
 
7:6 (5), 6:2
 
Matějka Daniel
 
Čížek Gabriel
6:1, 6:1
 
 
 
Fedasko Nikolas
6:2, 6:4
 
Filip Jakub
scr.
 
Hozman Dominik
7:6 (3), 7:6 (9)
 
Kalina Vít
6:1, 6:4
 
 
6:2, 5:7, 7:6 (3)
 
Vejšický Oldřich
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence AV do 31.12.2024)
Poznámka pořadatele: Finále úterý 10,00 tlf 601 02 60 50 Hráč Fedasko se po zveřejnění vylosování telefonoval, že je asi zraněný a nedorazí s tím, že to potvrdí ráno. Nedostavil se bez telefonátu
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nicod Jakub 2435
Vejšický Oldřich 2635
Baum Štěpán 2735
Apltauer Filip 3230
Truhlář Josef 3630
Jupa Jakub 4230
Schneider Václav 4525
Forman Max 4825
Kategorie : 10Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 312800


Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bien Daniel05.05.2006TK Sparta Praha
Kločurek Daniel08.03.2007TK Olymp Praha
Krištůfek Lukáš16.08.2005SK Aritma Praha
Klofáč Tobiáš10.03.2007SK Meteor Praha