Český tenisový svaz
Název:
I - TEC Cup B
Datum:
15.-18.08.
Pořadatel:
TK Havířov (B - 400)
Kódové číslo:
316108
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
0
 
01.05.2020 17:17:35
2.
Zeithamel David 27.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
63
25
0
 
05.05.2020 13:53:28
3.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
0
 
02.04.2020 15:57:37
4.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
101
20
0
 
12.05.2020 22:56:52
5.
Dokoupil Přemysl 11.02.2003 TK DEZA Valašské Meziříčí
137
15
0
 
11.05.2020 13:26:03
6.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
0
 
01.04.2020 12:01:59
7.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
 
07.05.2020 15:55:37
8.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
19.04.2020 10:02:23
9.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
264
9
0
 
01.04.2020 07:28:20
10.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
312
9
0
 
18.04.2020 17:28:14
11.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
319
9
33
 
10.05.2020 21:19:49
12.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
343
6
15
 
26.05.2020 08:05:57
13.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
457
6
62
 
09.04.2020 13:13:33
14.
Szic Sandro 09.11.2003 Tenis Nový Jičín,z.s.
538
4
0
 
01.04.2020 20:58:33
15.
Kondler Libor 18.01.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
656
4
149
 
04.05.2020 13:17:11
16.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
767
4
99
 
16.05.2020 21:49:33
17.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
798
3
95
 
03.05.2020 14:32:59