Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  03.-07.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Paulson Andrew
 
 
 
Růžička Adam
6:3, 3:6, 6:4
 
Kljujev Leon
6:1, 6:2
 
Příhoda Jan
7:6, 7:6
 
Kladiva Šimon
7:6, 7:5
 
 
6:3, 6:2
 
Šilhavý Jan
 
Beran Jakub
6:3, 7:6
 
 
 
Čech Michael
2:6, 6:4, 1:0, scr.
 
Gorbušin Ivan
5:7, 6:1, 6:2
 
Peterka Adam
6:4, 6:0
 
Růžička Václav
7:6, 4:6, 7:5
 
 
1:0, scr.
 
Vondrák Martin
 
Pleva Jan
6:2, 6:2
 
 
 
Veigert Vojtěch
6:4, 6:4
 
Pozdenkov Petr
6:2, 6:1
 
Pučálka Jan
6:4, 6:1
 
Kolář Filip
6:2, 6:4
 
 
7:6, 6:0
 
Jančík Jakub
 
Podolan Petr
6:4, 5:7, 6:3
 
 
 
Mikula Jakub
6:4, 6:2
 
Mareš Vojtěch
6:2, 6:1
 
Rys Dominik
6:2, 2:6, 6:4
 
Kulhánek Michael
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Januška Adam
 
Kraus Martin
6:3, 6:4
 
 
 
Alan Matyáš
6:1, 6:2
 
Stuchlík Oskar Oliver
6:3, 6:2
 
Marcolla Jakub
6:3, 6:4
 
Jupa Jakub
6:3, 1:6, 6:1
 
 
6:4, 7:5
 
Jiroušek Lukáš
 
Musil Mathias
6:3, 6:2
 
 
 
Nápravník Adam
6:4, 6:4
 
Keller Oliver
7:6, scr.
 
Novák Jakub
6:3, 6:2
 
Zapletal Josef
6:2, 6:1
 
 
6:1, 7:5
 
Barnat Jiří
 
Semerák Jan
6:7, 6:2, 6:4
 
 
 
Navrátil Filip
6:2, 7:6
 
Prachař Jakub
6:2, 6:3
 
Hegenbart Max
6:1, 6:3
 
Zapský Kryštof
2:6, 6:2, 7:5
 
 
6:2, 6:3
 
Šlachta Cyril František
 
Vaculík Lukáš
6:2, 6:3
 
 
 
Černý Matyáš
6:4, 2:6, 6:4
 
Forman Max
6:1, 6:1
 
Mališ Šimon
6:3, 6:3
 
Kroupa Václav
6:3, 7:6
 
 
6:2, 6:1
 
Pánik Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Paulson Andrew 660
Pánik Matěj 1145
Pleva Jan 1245
Barnat Jiří 1345
Vondrák Martin 1835
Januška Adam 2035
Semerák Jan 2335
Kraus Martin 2735
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 312087

Vondrák Martin - Barnat Jiří
 
 
 
Prachař Jakub - Hájek Tobiáš
6:1, 6:2
 
Novák Jakub - Alan Matyáš
3:6, 4:3, scr.
 
Navrátil Filip - Kulhánek Michael
6:3, 6:3
 
Kljujev Leon - Keller Oliver
6:2, 7:5
 
 
6:4, 6:4
 
Hegenbart Max - Musil Mathias
 
Januška Adam - Semerák Jan
6:2, 6:0
 
 
 
Kroupa Václav - Růžička Václav
7:5, 6:3
 
Čech Michael - Zapský Kryštof
6:0, 7:5
 
Gorbušin Ivan - Stuchlík Oskar Oliver
3:6, 6:2, 1:0
 
Nápravník Adam - Jupa Jakub
6:4, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Černý Matyáš - Podolan Petr
 
Šlachta Cyril František - Jiroušek Lukáš
6:3, 4:6, 1:0
 
 
 
Pozdenkov Petr - Veigert Vojtěch
7:6, 6:2
 
Forman Max - Příhoda Jan
7:6, 3:5, scr.
 
Šťastný Zoran - Sklenka Victor Andrés
4:6, 6:4, 1:0
 
Mikula Jakub - Kladiva Šimon
scr.
 
 
6:4, 6:0
 
Beran Jakub - Pleva Jan
 
Jančík Jakub - Vaculík Lukáš
7:6, 6:3
 
 
 
Zapletal Josef - Mališ Šimon
6:4, 6:0
 
Šilhavý Jan - Marcolla Jakub
6:3, 6:7, 1:0
 
Peterka Adam - Růžička Adam
4:6, 6:3, 1:0
 
Rys Dominik - Pučálka Jan
1:6, 6:3, 1:0
 
 
6:2, 4:6, 1:0
 
Kraus Martin - Pánik Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Pánik Matěj 1145
Pleva Jan 1245
Barnat Jiří 1345
Vondrák Martin 1835
Januška Adam 2035
Semerák Jan 2335
Kraus Martin 2735
Šilhavý Jan 3130
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 314087

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mazanec David21.04.2002LTC Tábor 1903
Siniakov Daniel15.01.2003TK Sparta Praha