Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TK Čelákovice
Pořadatel:  TK Čelákovice
Datum:  11.-14.07.
Věk. kategorie:  dorost
Vejšický Oldřich
 
 
 
Hanzelín Filip
6:4, 6:3
 
Holík Denis
6:2, 6:4
 
Filip Jakub
6:4, 3:6, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:7 (10), 6:1, 1:0 (7)
 
Polách Felipe
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:2, 6:3
 
 
 
Rudolf Matěj
6:3, 6:4
 
Vrba Jakub
6:0, 6:3
 
TEUBER RENE
6:1, 6:4
 
Koutek Petr
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Mach Štěpán
 
Šrámek Ondřej
6:2, 6:1
 
 
 
Buřil Adam
6:4, 6:2
 
Cihelka Jan
6:3, 7:5
 
Kotarac Alex
6:3, 6:3
 
Kusý Jan
6:1, 6:0
 
 
6:1, 5:7, 1:0 (3)
 
Mach Jan
 
Kubelka David
7:5, 3:6 (10)
 
 
 
Čížek Jiří
6:7 (5), 6:3, 1:0 (7)
 
Valeš Vojtěch
6:3, 6:2
 
Barták Antonín
7:6 (4), 6:4
 
Doubek Vojtěch
6:2, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Palán David
 
Kelnar Lukáš
7:6 (6), 6:3
 
 
 
Čepl Filip
7:6 (4), 4:6, 1:0 (8)
 
Knutson Dominik
6:1, 6:0
 
Papoušek David
7:6 (5), 6:4
 
Olšanský Filip
6:2, 3:6, 1:0 (5)
 
 
6:2, 6:0
 
Kotarac Oliver
 
Král David
6:1, 7:5
 
 
 
Hozman Dominik
6:1, 6:2
 
Doppler Patrik
6:2, 6:2
 
Durovič Boris
6:3, 6:7, 1:0 (7)
 
Voleský Jakub
3:6, 6:2, 1:0 (5)
 
 
6:4, 6:4
 
Šťastný Zoran
 
Hrdina Aleš
6:1, 6:3
 
 
 
Brož Dominik
4:6, 6:3, 1:0 (6)
 
Paroulek Filip
6:1, 6:1
 
Janko Antonín
1:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Brož Tobiáš
6:2, 6:1
 
 
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Krischke Adam
 
Vencl Matyáš
7:5, 6:3
 
 
 
Švojgr Kryštof
6:2, 6:7, 1:1 (9)
 
 
 
Strnad Štěpán
7:5, 1:6, 1:0 (5)
 
Dočekal Daniel
scr.
 
 
6:3, 6:0
 
Veigert Vojtěch
 
Počet účastníků46
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 2635
Veigert Vojtěch 6425
Šrámek Ondřej 6620
Šťastný Zoran 9220
Palán David 10120
Mach Štěpán 10220
Hrdina Aleš 10320
Kelnar Lukáš 10815
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 312031

Vejšický Oldřich - Kladiva Šimon
 
 
 
Koutek Petr - Čepl Filip
6:0, 6:0
 
Kotarac Alex - Kotarac Oliver
6:2, 7:6 (5)
 
Čížek Jiří - Brunclík Petr
6:1, 6:2
 
 
 
Holík Denis - Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 6:3
 
 
 
Mach Štěpán - Kubelka David
6:3, 6:1
 
 
 
Panáček Petr - Douda Pavel
5:7, 6:2, 1:0 (8)
 
Voleský Jakub - Rudolf Matěj
7:5, 6:3
 
Brož Dominik - Janko Antonín
6:2, 6:3
 
 
 
Papoušek David - Veigert Vojtěch
6:0, 6:4
 
 
 
Barták Antonín - Krischke Adam
6:3, 6:0
 
 
 
Doubek Vojtěch - Vrba Jakub
6:3, 6:1
 
 
 
Brož Tobiáš - Kusý Jan
6:1, 6:1
 
Cihelka Jan - Král David
6:1, 3:6, 1:0 (5)
 
Hrdina Aleš - Vencl Matyáš
6:2, 6:1
 
 
 
Šrámek Ondřej - Filip Jakub
scr.
 
 
 
Olšanský Filip - Strnad Štěpán
6:4, 6:1
 
 
 
Hanzelín Filip - Švojgr Kryštof
6:4, 6:1
 
Hozman Dominik - Polách Felipe
6:1, 6:3
 
 
6:1, 7:6 (6)
 
Kelnar Lukáš - Šťastný Zoran
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 2635
Veigert Vojtěch 6425
Šrámek Ondřej 6620
Kladiva Šimon 8420
Šťastný Zoran 9220
Mach Štěpán 10220
Hrdina Aleš 10320
Kelnar Lukáš 10815
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 314031

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gáborík Trajan16.06.2005TJ Sokol Hostivice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Strnad Štěpán09.03.2006Sokol Říčany