Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  08.-11.02.
Věk. kategorie:  dorost
Vejšický Oldřich
 
 
 
Fáček Jan
2:6, 6:1, 6:4
 
Brož Tobiáš
6:3, 7:5
 
 
3:6, 6:0, 6:4
 
Hozman Dominik
 
 
6:1, 6:2
 
Čížek Gabriel
 
Agovič Semi
7:6 (3), 7:6 (4)
 
 
 
Lukášek Daniel
6:1, 6:3
 
 
 
Kopecký Maxmilián Albert
1:6, 7:6 (3), 6:3
 
Kotarac Oliver
7:6 (4), 7:6 (4)
 
 
6:4, 6:0
 
Forman Max
 
Jupa Jakub
6:2, 3:0, scr.
 
 
 
Velík Lukáš
6:7 (4), 6:1, 6:2
 
Vrba Jakub
7:5, 6:3
 
 
6:3, 6:7 (1), 6:2
 
Kalina Vít
 
 
7:5, 1:6, 6:3
 
Kubín Marian
 
Kljujev Leon
6:2, 3:0, scr.
 
 
 
Rybín Kryštof
6:3, 6:7 (1), 6:2
 
 
 
Löffelmann René
1:6, 6:3, 6:2
 
Svoboda Daniel
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Matějka Daniel
 
Schneider Václav
5:7, 7:6 (3), 7:6 (3)
 
 
 
Havránek Šimon
6:4, 7:6 (4)
 
Mikula Jakub
6:0, 6:4
 
 
6:3, 6:4
 
Fedasko Nikolas
 
 
6:3, 6:4
 
Vašíř Adam
 
Zlatohlávek Tomáš
7:6 (4), 6:2
 
 
 
Jašek David
6:4, 6:3
 
 
 
Holík Denis
6:3, 6:1
 
Durovič Boris
6:0, 6:4
 
 
6:2, 6:4
 
Apltauer Filip
 
Hájek Tobiáš
5:7, 7:6 (4), 6:3
 
 
 
Kusý Jan
6:3, 6:4
 
Toman Kryštof
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Vojta Martin
 
 
6:0, 6:1
 
Vencl Matyáš
 
Bušek Kryštof
6:3, 6:1
 
 
 
Pazdera Marek
7:5, 6:3
 
 
 
Filip Jakub
6:3, 6:1
 
Šupka Štěpán
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:4
 
Baum Štěpán
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan, Švárová, Jotová
Poznámka pořadatele: Program úterý 11. 2. 20 9,00 finále dvouhry Čížek vs. Baum
Počet účastníků40
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 2635
Baum Štěpán 2735
Apltauer Filip 3230
Jupa Jakub 4230
Schneider Václav 4525
Forman Max 4825
Matějka Daniel 5725
Hájek Tobiáš 5925
Kategorie : 10Součet BH: 230
Kódové číslo akce: 302800

Apltauer Filip - Baum Štěpán
 
Havránek Šimon - Svoboda Daniel
6:0, 6:0
 
Kalina Vít - Velík Lukáš
6:3, 6:3
 
Filip Jakub - Kusý Jan
7:6 (5), 6:3
 
Mikula Jakub - Vejšický Oldřich
6:4, 6:4
 
Pazdera Marek - Vašíř Adam
7:5, 6:3
 
Janko Antonín - Šupka Štěpán
7:6 (4), 6:2
 
Fáček Jan - Vrba Jakub
4:6, 6:2, 1:0 (6)
 
Brož Tobiáš - Rybín Kryštof
6:1, 6:2
 
Čížek Gabriel - Kljujev Leon
6:3, 6:4
 
Holík Denis - Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 4:6, 1:0 (9)
 
Jupa Jakub - Kubín Marian
6:2, 6:4
 
Fedasko Nikolas - Hozman Dominik
6:2, 7:5
 
Bušek Kryštof - Kotarac Oliver
6:4, 6:1
 
Agovič Semi - Zlatohlávek Tomáš
7:5, 4:6, 1:0 (1)
 
Hájek Tobiáš - Schneider Václav
6:1, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan
Počet dvojic16
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 2635
Baum Štěpán 2735
Apltauer Filip 3230
Jupa Jakub 4230
Schneider Václav 4525
Hájek Tobiáš 5925
Kubín Marian 6820
Kljujev Leon 7320
Kategorie : 9Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 304800

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bega Petr13.02.2003SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Janko Antonín15.11.2003Tenis & Padel klub Písečná, z.s.