Český tenisový svaz
Název:
Letná Winter Cup 2020
Datum:
27.-30.12.
Pořadatel:
LTK TEPLICE o.s. (B - 600)
Místo konání:
Na Letné 412, Teplice
Kódové číslo:
306169
Dvorců + povrch:
4 umělá tráva
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kovaříková Markéta
Na Letné 412
41501 Teplice
Tel. (1):
736 612 749
E-mail:
trousilovamarketa@seznam.cz
Internet:
ltkteplice.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
 
 
11.12.2019 08:28:59
2.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
49
25
 
 
14.12.2019 10:43:19
3.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
52
25
 
 
09.12.2019 21:04:38
4.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
 
 
29.11.2019 11:51:05
5.
Hovorka Patrik 29.09.2003 LTC Panorama Teplice
93
20
 
 
03.12.2019 14:15:36
6.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
99
20
 
 
15.11.2019 09:04:37
7.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
102
20
 
 
19.11.2019 15:29:09
8.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
122
15
 
 
13.12.2019 21:22:30
9.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
129
15
 
 
09.11.2019 21:37:14
10.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
 
 
18.11.2019 22:48:55
11.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
135
15
 
 
16.12.2019 21:47:02
12.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Sokol Vysočany
144
15
 
 
15.12.2019 20:17:51
13.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
163
12
 
 
10.12.2019 17:32:29
14.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
 
14.12.2019 14:18:10
15.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
 
 
18.11.2019 10:35:20
16.
Kameník Kryštof 19.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
196
12
 
 
14.12.2019 19:17:13
17.
Douda Pavel 07.03.2005 Severočeská tenisová o.s.
209
12
34
 
16.11.2019 14:51:52
18.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
216
12
 
volná karta
20.11.2019 22:54:14
19.
Holzer Radek 29.10.2003 TCG Karlovy Vary
280
9
 
 
14.12.2019 23:49:55
20.
Kračman Michal 23.06.2003 TJ Spoje Praha
292
9
 
 
30.11.2019 14:29:20
21.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
322
9
318
 
15.12.2019 20:27:27
22.
Krechler Ondřej 15.03.2003 TJ Spoje Praha
327
9
 
volná karta
26.11.2019 19:27:07
23.
Macháček Filip William 03.05.2005 Severočeská tenisová o.s.
388
6
111
 
16.12.2019 20:14:37
24.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
422
6
11
 
26.12.2019 10:01:46
25.
Löffelmann René 23.06.2003 TJ Spoje Praha
475
6
 
volná karta
11.11.2019 21:34:12
26.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
532
4
19
 
19.11.2019 19:47:35
27.
Patyk Michal 09.10.2005 TK Ústí n.Labem
593
4
161
volná karta
01.12.2019 19:14:22
28.
Koudelka Jan 05.10.2003 LTK Bílina
696
4
 
 
17.11.2019 16:55:42
29.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
745
4
 
 
06.12.2019 20:31:46
30.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
 
24.11.2019 13:57:31
31.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1077
1
6
 
12.12.2019 19:12:03

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun
167
12
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 07:46:08
2.
Šich Daniel 17.10.2002 Severočeská tenisová o.s.
169
12
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 09:18:59
3.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
383
6
24
odhlášeno hráčem
16.12.2019 19:01:43
4.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
718
4
34
odhlášeno hráčem
18.12.2019 09:25:31
5.
Růžek Filip 07.10.2003 TCG Karlovy Vary
392
6
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 14:39:04
6.
Kubrt Václav 30.03.2004 TK Evženie Klášterec n/O
767
4
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 14:59:13
7.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
odhlášeno hráčem
20.12.2019 03:38:23
8.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
331
9
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 15:49:58
9.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
111
15
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 22:38:25
10.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 09:07:43
11.
Dvorský Adam 23.07.2002 TK Žatec
343
6
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 10:08:16
12.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
odhlášeno hráčem
21.12.2019 11:05:01
13.
Bouček František 17.07.2005 Slavoj Český Brod
335
9
64
IS: kolizní přihláška
21.12.2019 12:00:04
14.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
IS: kolizní přihláška
21.12.2019 12:00:04
15.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
89
20
 
IS: kolizní přihláška
21.12.2019 12:00:05
16.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
195
12
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 12:05:25
17.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
136
15
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 15:05:48
18.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
163
12
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 00:36:37
19.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 15:15:05
20.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
292
9
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 10:48:13