Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lokomotiva Cup
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  07.-10.03.
Věk. kategorie:  dospělí
Pulchartová Laetitia
 
Křtěnová Sonja
5:7, 6:4, 7:6
 
Agovič Lejla
6:3, 6:4
 
Kubíková Lucie Marie
3:6, 6:4, 6:3
 
Hrabalová Eliška
7:6, 6:4
 
Nikolovová Vanesa
6:1, 6:3
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:2, 2:6, 6:2
 
Němcová Eliška
6:3, 6:3
 
Pokorná Barbora
6:1, 7:6
 
Krejzová Andrea
6:1, 6:1
 
Havrlíková Adéla
7:5, 6:3
 
Dejnožková Tereza
6:4, 6:0
 
Drukerová Liliana Tucky
6:3, 5:7, 7:5
 
Kubíková Patricie
6:1, 6:4
 
Neradová Kamila
5:7, 6:3, 6:4
 
Jarošová Adéla
4:6, 6:4, 6:2
 
Štruplová Julie
6:4, 6:4
 
Baďurová Veronika
scr.
 
Kalousková Sylvie
6:4, 6:2
 
Zeminová Markéta
6:3, 6:7, 6:1
 
Šilhavá Aneta
6:3, 6:4
 
Novotná Karolína
6:2, 6:1
 
Musilová Valérie
6:4, 6:1
 
Kuchařová Michaela
6:1, 6:1
 
Břicháčková Sabina
6:3, 6:2
 
Jungwirthová Tereza
6:1, 6:4
 
Vondrášková Kristýna
6:4, 3:6, 6:1
 
Zýtová Julie
6:3, 6:3
 
Pešková Johana
7:6, 7:6
 
Abeldinova Alla
6:3, 6:4
 
Slivová Markéta
7:6, 7:6
 
Novotná Nikola
5:7, 7:5, 6:4
 
Rozhodčí turnaje: Franěk Michal (platná licence B do 24.10.2020)
Poznámka pořadatele:
Na níže uvedených odkazech můžete, ve zkušební verzi, sledovat turnaj on-line. Poznatky k testovací verzi můžete posílat na email: saic@webtenis.cz.
Poznámku upravil Pave Saic.

Program a průběžné výsledky

Živě kurt č. 1

Živě kurt č. 2
Pondělí: FINÁLE SINGL 10:00 - ABELDINOVA - KŘTĚNOVÁ
FINÁLE ČTYŘHRY 12:00
Počet účastníků32
NasazeníBH
Pulchartová Laetitia 3525
Novotná Nikola 5320
Pokorná Barbora 5420
Kuchařová Michaela 5820
Jarošová Adéla 5920
Němcová Eliška 6420
Břicháčková Sabina 7320
Štruplová Julie 7720
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 202045

Sirotková Šarlota Sofie - Kladivová Aneta
 
 
 
Drukerová Liliana Tucky - Hrabalová Eliška
6:1, 6:1
 
Abeldinova Alla - Krejzová Andrea
6:4, 6:1
 
Novotná Nikola - Zeminová Markéta
6:2, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Neradová Kamila - Kubíková Lucie Marie
 
Slivová Markéta - Jungwirthová Tereza
6:2, 1:6, 1:0 (10)
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Němcová Eliška - Baďurová Veronika
 
Dejnožková Tereza - Křtěnová Sonja
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Pokorná Barbora - Kubíková Patricie
 
Rozhodčí turnaje: Franěk Michal (platná licence B do 24.10.2020)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Kladivová Aneta 4125
Novotná Nikola 5320
Pokorná Barbora 5420
Němcová Eliška 6420
Sirotková Šarlota Sofie 8020
Slivová Markéta 8915
Křtěnová Sonja 9115
Kubíková Patricie 9615
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 204045

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zahraj Kim Michaela04.06.2002TCG Karlovy Vary
Strebkova Mariya16.08.2001TCG Karlovy Vary

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šilhavá Aneta03.06.2004Severočeská tenisová o.s.
Kladivová Aneta23.05.2000TK AGROFERT Prostějov