Český tenisový svaz

Šilhavá Aneta

Datum narození:
03.06.2004
Platnost reg. do:
16.11.2021
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
LTK TEPLICE o.s.
278 (9)
 
 
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
103 (20)
411 (4)
 
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
46 (1)
220 (9)
 
 
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
89 (15)
567 (4)
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
 
66 (1)
165 (9)
 
2020
Severočeská tenisová o.s.
 
 
111 (12)
224 (9)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA2A
27.04.2019, TK Žatec A - TK Severní Terasa A
1
2.
DA2A
04.05.2019, TK Krásné Březno A - TK Žatec A
1
3.
DA2A
11.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Žatec A
1
4.
DA2A
25.05.2019, TK Žatec A - Tenisová akademie Březno u Loun
1
5.
DA2A
08.06.2019, TK Jirkov - TK Žatec A
1
6.
DA2A
15.06.2019, TK Žatec A - TJ Chlumec-Tenis
1
7.
DA2A
22.06.2019, Slavoj Litoměřice - TK Žatec A
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA2A
27.04.2019, TK Žatec A - TK Severní Terasa A
1
2.
DA2A
04.05.2019, TK Krásné Březno A - TK Žatec A
3
3.
DA2A
11.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Žatec A
1
4.
DA2A
25.05.2019, TK Žatec A - Tenisová akademie Březno u Loun
1
5.
DA2A
08.06.2019, TK Jirkov - TK Žatec A
1
6.
DA2A
15.06.2019, TK Žatec A - TJ Chlumec-Tenis
2
7.
DA2A
22.06.2019, Slavoj Litoměřice - TK Žatec A
2
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DD 1
16.06.2019, LTK TEPLICE o.s. B - Severočeská tenisová o.s A Most
4
1.
DD2A
05.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Kadaň
1
2.
DD2A
12.05.2019, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
3
3.
DD2A
26.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Žatec
4
4.
DD2A
09.06.2019, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
5.
DD2A
16.06.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
0
6.
DD2A
23.06.2019, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DD 1
16.06.2019, LTK TEPLICE o.s. B - Severočeská tenisová o.s A Most
0
1.
DD2A
05.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Kadaň
1
2.
DD2A
12.05.2019, TK Louny - Severočeská tenisová o.s. C Most
2
3.
DD2A
26.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Žatec
3
4.
DD2A
09.06.2019, LTC Panorama Teplice - Severočeská tenisová o.s. C Most
3
5.
DD2A
16.06.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
2
6.
DD2A
23.06.2019, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. C Most
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22