Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  13.-15.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Rumler Robert
 
 
 
Viznar Alan
6:2, 6:0
 
Spirka Simon
6:2, 7:6
 
 
6:3, 6:1
 
Zavřel Lukáš
 
 
scr.
 
Štaubert Jiří
 
Opálka Matyas
6:0, 6:0
 
 
 
Káňa Filip
6:7, 6:3, 6:3
 
Kubín Matěj
6:1, 6:3
 
Večerka Radek
7:6, 6:2
 
Malík Lukáš
6:2, 6:1
 
 
6:3, 7:6
 
Filo Daniel
 
Kracík Matěj
7:5, 6:1
 
 
 
Valigůra Radim
6:2, 6:2
 
Nedvídek Jan
6:2, 6:4
 
Janík Petr
6:2, 6:3
 
Petr Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:4
 
Děrkas Zdeněk
 
Bartoš Adam
6:1, 6:4
 
 
 
Dokoupil Přemysl
1:6, 2:0, scr.
 
Vaněček Tomáš
7:6, 6:4
 
Sekula David
6:2, 6:2
 
Šlachta Cyril František
6:1, 6:4
 
 
7:5, 6:2
 
Přeček Michal
 
Jermář Jan
6:4, 6:1
 
 
 
Guráš Martin
6:4, 6:2
 
Hrachovec Tomáš
7:5, 7:6
 
Pozdenkov Petr
7:5, 6:1
 
Myslivec Šimon
6:1, 6:3
 
 
7:5, 6:4
 
Jančík Jakub
 
Horák Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
Kleibl Luděk
6:3, 6:4
 
OLŠAR Štěpán
6:3, 6:1
 
Lankočí Matyáš
6:4, 6:4
 
Barniak Radek
0:6, 6:3, 6:4
 
Kadora Jakub
6:3, 6:2
 
 
 
Lušovský Michal
2:0, scr.
 
 
 
Postupa Richard
6:2, 6:1
 
Čása Libor Ing.
6:0, 6:0
 
Cienciala Jan
6:2, 6:2
 
Krakovský Denis
6:0, 6:0
 
 
7:5, 6:1
 
Buffa Petr
 
Wawrzyczek Andrej
6:3, 6:1
 
 
 
Havránek Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
Šíp Ondřej
7:6, 6:2
 
Rys Dominik
6:2, 6:2
 
 
6:4, 7:5
 
Michnev Petr
 
Rozhodčí turnaje: Škerko Libor (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Michnev pro zranění lýtka odstoupil z utkání
Počet účastníků46
NasazeníBH
Rumler Robert 3725
Michnev Petr 4325
Kadora Jakub 4925
Kracík Matěj 7020
Filo Daniel 8020
Jermář Jan 8120
Lušovský Michal 9115
Přeček Michal 11015
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 112970

Michnev Petr - Rumler Robert
 
 
 
Zoubek Vojtěch - Kudláček Martin
6:0, 6:1
 
Kubín Matěj - Káňa Filip
6:1, 6:1
 
Vaněček Tomáš - Rys Dominik
6:0, 6:1
 
 
 
Lušovský Michal - Šimeček Martin
4:6, 6:2, 1:0
 
 
 
Jančík Jakub - Horák Ondřej
scr.
 
 
 
Barniak Radek - OLŠAR Štěpán
6:3, 6:1
 
Sekula David - Bartoš Adam
6:4, 4:6, 1:0
 
Petr Vojtěch - Hořelka Robert
7:6, 6:2
 
 
 
Hrachovec Tomáš - Segeťa Petr
6:0, 6:2
 
 
 
Štaubert Jiří - Myslivec Šimon
3:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Guráš Martin - Postupa Richard
6:3, 6:2
 
 
 
Wawrzyczek Andrej - Tajdus Martin
6:1, 6:4
 
Havránek Jakub - Spirka Simon
6:0, 6:1
 
Filo Daniel - Buffa Petr
6:1, 6:1
 
 
 
Kracík Matěj - Kracík Šimon
7:6, 6:3
 
 
 
Janík Petr - Lankočí Matyáš
6:3, 6:2
 
 
 
Dokoupil Přemysl - Krakovský Denis
6:3, 6:1
 
Opálka Matyas - Nedvídek Jan
6:4, 3:6, 1:0
 
 
6:3, 6:1
 
Jermář Jan - Kadora Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Škerko Libor (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Michnev nenastoupil k semifinále čtyřhry z důvodu zranění lýtka
Počet dvojic20
NasazeníBH
Rumler Robert 3725
Michnev Petr 4325
Kadora Jakub 4925
Kracík Matěj 7020
Filo Daniel 8020
Jermář Jan 8120
Lušovský Michal 9115
Wawrzyczek Andrej 11415
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 114970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Malík Lukáš22.06.1975VSK VŠB-TU Ostrava
Zavřel Lukáš07.01.1997TK SC OSTRAVA
Kracík Šimon10.03.1994SK JC Sport Opava
Tajdus Martin21.05.1977TK Slavia Orlová
Segeťa Petr22.01.1990TK Na Dolině o.s.
Kudláček Martin09.10.2001TJ Baník Ostrava OKD