Český tenisový svaz
Název:
Dial Telecom Cup
Datum:
30.08-02.09.
Pořadatel:
TK Frýdlant v Čechách (B - 300)
Kódové číslo:
116142
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 09:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hübner Petr
Jizerská 4077
46401 Frýdlant
Tel. (1):
777573947
E-mail:
hubner.petr001@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Dotace turnaje je v letoším roce navýšena na 50.000 Kč.
Jako každý rok mají hráči možnost ubytovaní v areálu v chatkách a to zadarmo. Prvních 60 osob.

Zájemci o ubytování pište na prochazka.lukas@seznam.cz

Sobotní večer obohatí kapela Lessyho Woheň a jedno překvapení.

Kvalifikace je zrušena !
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
28
30
 
 
18.08.2019 20:09:09
2.
Franěk Michal 22.11.1988 TC Realsport Nymburk o.s.
31
30
 
 
16.03.2019 01:51:02
3.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
35
30
 
 
12.06.2019 15:44:15
4.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
48
25
 
 
07.08.2019 12:55:42
5.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
volná karta
24.08.2019 20:35:31
6.
Zelinka David 18.04.1998 SK Aritma Praha
55
20
 
 
18.08.2019 20:09:20
7.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
62
20
 
 
04.08.2019 13:51:54
8.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
91
15
10
 
04.06.2019 23:25:38
9.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
96
15
106
 
22.04.2019 17:26:18
10.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
101
15
23
volná karta
26.08.2019 20:17:55
11.
Cyprich Radek 17.02.2001 LTK Liberec
104
15
333
 
31.03.2019 11:18:21
12.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
113
15
82
volná karta
21.08.2019 22:05:18
13.
Cyprich Lukáš 17.02.2001 LTK Liberec
129
12
325
 
31.03.2019 11:18:47
14.
Poláček Ondřej 28.05.1994 LTC Modřany 2005
144
12
 
 
25.06.2019 15:44:04
15.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
151
12
80
volná karta
26.08.2019 20:18:24
16.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
176
12
 
 
25.06.2019 16:30:54
17.
Makovíny Michal 18.09.1987 SK Matchball Česká Lípa
191
12
 
 
01.08.2019 22:17:34
18.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
198
12
348
 
31.03.2019 11:19:18
19.
Miškovský Adam 25.08.1998 LTC Starý Kolín
198
12
 
 
30.04.2019 22:59:17
20.
Klimeš Kryštof 02.04.1993 LTC Modřany 2005
210
9
 
 
05.04.2019 09:05:21
21.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
238
9
39
 
29.07.2019 17:31:48
22.
Srna Jiří 12.06.1996 Severočeská tenisová o.s.
248
9
 
 
11.08.2019 11:26:04
23.
Brett Daniel 03.11.2000 TCEN Hrádek nad Nisou
257
9
178
 
18.03.2019 18:36:19
24.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
266
9
71
 
14.08.2019 23:08:41
25.
Adamčík Antonín 20.02.1988 LTC Modřany 2005
362
6
 
 
20.08.2019 08:43:46
26.
Kohoutek Jan 26.09.2000 LTK Liberec
371
6
412
 
19.08.2019 20:33:04
27.
Musil Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
428
6
400
 
31.03.2019 11:18:15
28.
Konečný Adam 13.05.1987 Tennis Hill Havířov o.s.
440
6
 
 
20.08.2019 11:49:42
29.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
561
4
178
 
15.07.2019 15:24:29
30.
Habada Pavel 01.06.1976 Slavia VŠST Liberec
715
4
 
 
20.08.2019 11:48:49
31.
Halama Jan 30.12.1975 LTC Svoboda Praha
733
3
 
 
16.08.2019 15:23:25
32.
Mairich Pavel 12.05.1993 LTC Modřany 2005
846
3
 
 
06.07.2019 14:24:18
33.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
914
3
121
 
22.07.2019 13:41:15
34.
Fraenkl Jiří 23.03.1977 LTK Liberec
994
3
 
 
16.08.2019 15:23:38
35.
Hübner Petr 19.01.1988 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
20.03.2019 09:12:20
36.
Procházka Lukáš 29.11.1977 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
01.04.2019 07:25:37
37.
Luňák Jaroslav 06.03.2003 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
694
 
29.06.2019 21:51:14
38.
Luňák Jaroslav 12.11.1977 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
29.06.2019 21:54:34
39.
Kolář Jáchym 30.03.1996 LTC Modřany 2005
1044
1
 
volná karta
12.08.2019 19:20:29
40.
Brňák Radek 03.04.1970 LTC Svoboda Praha
1044
1
 
volná karta
16.08.2019 15:24:46
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
89
15
31
volná karta
28.08.2019 16:37:08
2.
Štarch Radim 16.06.1975 Start Liberec
350
6
 
přijat do hl.soutěže
23.08.2019 14:25:57
3.
Nemynář Petr 01.03.1987 LTC Modřany 2005
475
4
 
přijat do hl.soutěže
23.08.2019 20:15:06
4.
Basík Libor 23.01.1986 TC Spořilov Praha
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
03.08.2019 15:02:10
5.
Sršeň Jiří 09.04.1972 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
04.08.2019 11:40:20
6.
Tybus Milan 02.12.1975 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
16.08.2019 07:30:55
7.
Sommer Jakub 30.10.1991 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
16.08.2019 15:23:50
8.
Štěpánek Michal 10.12.1976 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
16.08.2019 15:24:25
9.
Seifert Jan 19.10.1978 Slovan Liberec
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
16.08.2019 17:52:16
10.
Formánek Pavel 29.05.1980 Slovan Liberec
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
16.08.2019 17:53:16
11.
Satyajit Simhadri 30.08.1997 -
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
23.08.2019 14:24:02
12.
Babinciuc Ilie 06.12.1985 TC Brno.
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
25.08.2019 08:59:08
13.
Štěpánek Miloslav 06.06.1978 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
26.08.2019 08:56:14
14.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vahančík Jozef 13.01.1985 LTK Liberec
1044
1
 
přijat do hl.soutěže
28.08.2019 10:36:08
2.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
407
6
116
přijat do hl.soutěže
28.08.2019 16:32:07

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nejedlý Pavel 07.10.1983 Slovan Liberec
890
3
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 15:01:32
2.
Csiba Ondrej 28.06.1972 TK Rochlice Liberec
817
3
 
odhlášeno hráčem
22.07.2019 10:46:03
3.
Šmejkal Michal 12.05.1993 SK Štětí
293
9
 
odhlášeno hráčem
06.08.2019 08:07:04
4.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
173
12
8
odhlášeno hráčem
20.08.2019 07:33:10
5.
Bena Libor 03.01.1986 Sokol Petrovice
182
12
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 08:30:53
6.
Camfrla Štěpán 23.04.1990 TK Dolní Dobrouč
226
9
 
odhlášeno hráčem
21.08.2019 22:36:13
7.
Poláček Lukáš 01.10.1991 LTC Modřany 2005
69
20
 
odhlášeno hráčem
22.08.2019 14:55:16
8.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
115
15
 
odhlášeno hráčem
23.08.2019 20:07:50
9.
Koukal Petr 16.02.2000 LTC Mladá Boleslav o.s.
188
12
483
odhlášeno hráčem
24.08.2019 09:08:53
10.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
589
4
62
odhlášeno hráčem
24.08.2019 09:51:11
11.
Makovíny Rastislav 27.08.1974 SK Matchball Česká Lípa
241
9
 
odhlášeno hráčem
24.08.2019 14:16:37
12.
Lojka Tomáš 22.03.1988 Lob S.A. Bohnice, zs
715
4
 
odhlášeno pořadatelem
25.08.2019 13:05:18
13.
Řezníček Vladimír 01.03.1993 Lob S.A. Bohnice, zs
47
25
 
odhlášeno hráčem
25.08.2019 18:51:54
14.
Mikyska Josef 12.07.1994 TK Frýdlant v Čechách
1044
1
 
odhlášeno pořadatelem
26.08.2019 12:09:17
15.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
293
9
83
odhlášeno hráčem
26.08.2019 15:38:15
16.
Kurilla Matyáš 30.11.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
545
4
374
odhlášeno hráčem
27.08.2019 16:25:06
17.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
1044
1
312
odhlášeno hráčem
27.08.2019 22:09:14
18.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
1044
1
 
IS: lhůta 8 dní
28.08.2019 09:27:46
19.
Langmajer Dominik 21.08.1999 RPM OÁZA Říčany
102
15
 
odhlášeno hráčem
29.08.2019 14:54:59