Český tenisový svaz

Růžek Filip

Datum narození:
27.07.2006
Platnost reg. do:
06.10.2020
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Litvínov
265 (15)
790 (4)
 
 
2018
LTC Litvínov
162 (20)
524 (6)
 
 
2019
Open Tennis Club
642 (1)
230 (12)
950 (3)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
26.5.2019 NT 1.6.2019, Open Tennis Club - TJ TK Neratovice B
1
2.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, TK Stochov - Open Tennis Club
1
3.
25 - III.třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sokol Libiš - Open Tennis Club
1
4.
25 - III.třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Open Tennis Club - SK Tenis Kladno B
1
5.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
26.5.2019 NT 1.6.2019, Open Tennis Club - TJ TK Neratovice B
1
2.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, TK Stochov - Open Tennis Club
1
3.
25 - III.třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sokol Libiš - Open Tennis Club
1
4.
25 - III.třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Open Tennis Club - SK Tenis Kladno B
1
5.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
31.08.2019, Starší žáci

TK Dubí (C - 250), K: 4/4

8>4 Havránek, Růžek - Straka, Novotný 6:2, 6:3
4>2 Kesl, Hudec - Havránek, Růžek 6:2, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenis Dobříš - Open Tennis Club
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav o.s.
6
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Open Tennis Club
1
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - Open Tennis Club B
1
2.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Open Tennis Club B - LTC Rakovník
1
3.
35 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Slaný - Open Tennis Club B
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenis Dobříš - Open Tennis Club
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, Open Tennis Club - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Bohutín, z.s. - Open Tennis Club
2
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - Open Tennis Club B
0
2.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Open Tennis Club B - LTC Rakovník
1
3.
35 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Slaný - Open Tennis Club B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13