Datum narození: | 13.01.1993 |
Platnost reg. do: | 21.04.2025 |
Klub: | CTA Rudná |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2004 | TK Karbo Benátky nad Jiz. | 1042 (3) | |||
2005 | TK Benátky nad Jizerou | 292 (12) | |||
2006 | TK Benátky nad Jizerou | 111 (1) | 258 (9) |
||
2007 | TK Benátky nad Jizerou | 176 (15) |
|||
2020 | Tenis Semice a.s. | 419 (6) | |||
2021 | Tenis Semice a.s. | 485 (4) | |||
2022-L | Tenis Semice a.s. | 614 (3) | |||
2023-Z | Tenis Semice a.s. | 822 (3) | |||
2023-L | Tenis Semice a.s. | 648 (4) | |||
2024-Z | Tenis Semice a.s. | 650 (4) | |||
2024-L | CTA Rudná | 420 (6) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 27.12.2023CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | 5 |
2 | 20.01.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | 9 |
3 | 26.01.2024CTA Rudná (C - 800), K: 4/4 | 20 |
4 | 09.02.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | 15 |
5 | 09.03.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4 | 20 |
6 | 01.12.2023CTA Rudná (C - 800), K: -/4 | - |
Jednotlivci celkem | 69/5 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 27.12.2023CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | 4 |
2 | 20.01.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | 0 |
3 | 26.01.2024CTA Rudná (C - 800), K: 4/4 | 0 |
4 | 09.02.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | 7 |
5 | 09.03.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4 | 0 |
6 | 01.12.2023CTA Rudná (C - 800), K: -/4 | 7 |
Jednotlivci celkem | 18/6 |
27.12.2023CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Wolf Jiří | - | Čermák Pavel | 6:3, 6:0 |
8>4 | Růžek Filip | - | Wolf Jiří | 6:3, 6:3 |
získané body: 5 b. |
20.01.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Wolf Jiří | - | Kufa Robert | 6:0, 6:1 |
16>8 | Sidorják Štěpán | - | Wolf Jiří | 6:0, 6:1 |
získané body: 9 b. |
20.01.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kothera, Jeřábek | - | Wolf, Kufa | 6:3, 5:7, 1:0 (11) |
získané body: 0 b. |
26.01.2024CTA Rudná (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Wolf Jiří | - | Vacík Matěj | 7:5, 6:0 |
8>4 | Wolf Jiří | - | Šmejkal Jan | 6:2, 6:1 |
4>2 | Wolf Jiří | - | Merhaut Jan | 6:2, 1:0, scr. |
2>1 | Musil Tomáš | - | Wolf Jiří | 3:1, scr. |
získané body: 20 b. |
26.01.2024CTA Rudná (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Petrofský, Petrofský | - | Vacík, Wolf | 7:6 (4), 7:5 |
získané body: 0 b. |
09.02.2024CTA Rudná (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Wolf Jiří | - | Hepner Vladimír | 6:1, 6:2 |
8>4 | Wolf Jiří | - | Pugner Adam | 7:5, 6:4 |
4>2 | Wolf Jiří | - | Novák Lukáš | 6:1, 6:4 |
2>1 | Wolf Jiří | - | Jiras Zbyněk | 6:2, 6:3 |
získané body: 15 b. |
09.03.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Wolf Jiří | - | Sembdner Adam | 6:1, 6:2 |
16>8 | Wolf Jiří | - | Sysel František | 6:4, 3:6, 1:0 (9) |
8>4 | Wolf Jiří | - | Reichl David | 6:2, 6:4 |
4>2 | Wolf Jiří | - | Kotarac Oliver | 7:6 (4), 3:6, 1:0 (8) |
2>1 | Elich Samuel | - | Wolf Jiří | 7:5, 6:3 |
získané body: 20 b. |
09.03.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Hlinka, Sysel | - | Reichl, Wolf | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
01.12.2023CTA Rudná (C - 800), K: -/4 | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |