Český tenisový svaz

Klar Dominik

Datum narození:
09.04.2011
Platnost reg. do:
30.09.2023
Klub:
SK Vitality Slezsko o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022
SK Vitality Slezsko o.s.
82 (25)
467 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.07.2021, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.07.2021, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2021, SK LAMA o.s./TK Hlučín - SK Vitality Slezsko o.s. A
1
2.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - Beskydský tenisový klub A
1
3.
Oblastní přebor skupina B
26.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - Tenisový klub Studénka z.s. A
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2021, SK LAMA o.s./TK Hlučín - SK Vitality Slezsko o.s. A
2
2.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - Beskydský tenisový klub A
1
3.
Oblastní přebor skupina B
26.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - Tenisový klub Studénka z.s. A
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
06.07.2021, Tecnifibre cup

TK Havířov, z.s. (C - 300), K: 5/4

8>4 Rousek, Klar - Germala, Vala 6:2, 6:3
4>2 Buba, Tomica - Rousek, Klar 6:7 (5), 7:6 (2), 1:0 (6)
získané body: 7 b.
19.07.2021

LTC Pardubice (B - 400), K: 10/11

16>8 Mikeš, Maršík - Volín, Klar 6:1, 6:1
získané body: 0 b.
21.08.2021

TK Znojmo (B - 400), K: 10/10

32>16 Veškrna Tomáš- Klar Dominik6:3, 4:6, 7:6
získané body: 0 b.
28.08.2021

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: -/4

8>4 Rousek, Klar - Čech, Oliva 6:0, 6:0
4>2 Rousek, Klar - Grohmann, Móler 6:1, 6:2
2>1 Rousek, Klar - Hašek, Kuldánek 6:1, 6:1
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2021, Tennis Hill Havířov o.s A - SK Vitality Slezsko o.s. A
1
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - TK Slavia Orlová A
1
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2021, TJ Zbrojovka Vsetín A - SK Vitality Slezsko o.s. A
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2021, Tennis Hill Havířov o.s A - SK Vitality Slezsko o.s. A
1
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2021, SK Vitality Slezsko o.s. A - TK Slavia Orlová A
5
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2021, TJ Zbrojovka Vsetín A - SK Vitality Slezsko o.s. A
4
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13