Český tenisový svaz

Kuba Tomáš

Datum narození:
17.07.2008
Platnost reg. do:
28.03.2025
Klub:
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Velen Boskovice
589 (9)
 
 
 
2021
LTC Velen Boskovice
374 (1)
527 (4)
 
 
2022-Z
LTC Velen Boskovice
 
209 (9)
 
 
2022-L
LTC Velen Boskovice
 
233 (9)
 
 
2023-Z
LTC Velen Boskovice
 
143 (1)
672 (4)
 
2023-L
LTC Velen Boskovice
 
154 (1)
487 (4)
 
2024-Z
LTC Velen Boskovice
 
 
365 (6)
 
2024-L
TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
 
 
353 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŔÍDA sk.AA
4.5.2024, STK Okříšky - TK Kunštát B
1
1.
IV.TŔÍDA sk.BA
11.5.2024, TK Kunštát C - TJ Sokol Rudice, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŔÍDA sk.AA
4.5.2024, STK Okříšky - TK Kunštát B
0
1.
IV.TŔÍDA sk.BA
11.5.2024, TK Kunštát C - TJ Sokol Rudice, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
4.5.2024, III.TŔÍDA sk.AA
STK Okříšky - TK Kunštát B
team Rampír, Kij - Votřel, Kuba 6:4, 5:7, 1:0
získané body: 0 b.
16.12.2023

Sokol Letovice (C - 800), K: 5/5

16>8 Čujan, Zajicek - CEBÁK, Kuba 6:3, 6:1
získané body: 0 b.
06.01.2024, Tatra Cup

TK Hlinsko (C - 600), K: 4/4

4>2 Kuba, Kuchař - VAVERKA, Hrubeš 6:2, 6:2
2>1 Kuba, Kuchař - Koutník, Hušek 1:6, 6:2, 12:10
získané body: 14 b.
27.01.2024

TK Třebíč (C - 800), K: 4/4

8>4 Dufek, Říha - Kuba, Holík 6:4, 6:1
získané body: 0 b.
17.02.2024, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 800), K: 5/5

32>16 Žák Filip- Kuba Tomáš6:7 (2), 7:6 (2), 1:0 (5)
získané body: 0 b.
17.02.2024, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 800), K: 5/5

16>8 Žák, VALOUCH - Kuba, Brtník 4:6, 6:4, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
02.03.2024, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4

4>2 Kuba, Schaur - Mlčůch, Všetečka 3:6, 6:4, 1:0 (6)
2>1 Jurda, Gebel - Kuba, Schaur 6:0, 6:4
získané body: 10 b.
16.03.2024

TK Česká Třebová, z.s. (C - 700), K: 5/4

8>4 Kuba, Hloušek - Marek, Krsička 4:6, 6:4, 1:0 (9)
4>2 Herman, Vyčítal - Kuba, Hloušek 6:3, 6:2
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
5.5.2024 NT 11.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TO TJ Tesla Pardubice B
1
2.
23 - Pardubický krajský přebor
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. A
1
3.
23 - Pardubický krajský přebor
28.4.2024 NT 4.5.2024, TK Česká Třebová, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - Pardubický krajský přebor
5.5.2024 NT 11.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TO TJ Tesla Pardubice B
1
2.
23 - Pardubický krajský přebor
12.5.2024 NT 25.5.2024, TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. - TC Chrudim z.s. A
1
3.
23 - Pardubický krajský přebor
28.4.2024 NT 4.5.2024, TK Česká Třebová, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10