Datum narození: | 04.04.2011 |
Platnost reg. do: | 14.11.2024 |
Klub: | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2022-Z | TJ TO Sokol Stará Bělá | 200 (12) | |||
2022-L | Tenisklub7 | 229 (12) | |||
2023-Z | Tenisklub7 | 228 (12) | 729 (3) |
||
2023-L | Tenisklub7 | 228 (12) | |||
2024-Z | Tenisklub7 | 189 (1) | 478 (4) |
02.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Herman Lukáš | - | Vala Max | 6:2, 7:5 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Orság, Holík | - | Oliva, Vala | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, O POHÁR SK JC SPORT OPAVA SK JC Sport Opava (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vala Max | - | Dejmek Aleš | 6:0, 6:1 |
8>4 | Telnar Adam | - | Vala Max | 6:2, 6:1 |
získané body: 10 b. |
06.01.2024, O POHÁR SK JC SPORT OPAVA SK JC Sport Opava (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Moravec, Zapletal | - | Vala, Lamla | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, TENNISPOINT WINTER TEEN TK TENNISPOINT FM (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Telnar Adam | - | Vala Max | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, TENNISPOINT WINTER TEEN TK TENNISPOINT FM (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Moravec, Günther | - | Vala, Šeliga | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vala Max | - | Dosoudil Lukáš | 6:4, 7:6 (6) |
8>4 | Telnar Adam | - | Vala Max | 6:4, 6:2 |
získané body: 10 b. |
20.01.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Lukeš, Kubík | - | Vala, Vantuch | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vala Max | - | Reichl David | 6:0, 6:0 |
8>4 | Günther Max | - | Vala Max | 6:1, 6:2 |
získané body: 10 b. |
27.01.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Brtníček, Günther | - | Oliva, Vala | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Moravec Adam | - | Vala Max | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Tecnifibre cupTK Havířov, z.s. (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Moravec, Šeliga | - | Petrivaldský, Vala | 6:2, 2:1, scr. |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, B:GROUP CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Havlásek Vojtěch | - | Vala Max | 5:7, 6:3, 1:0 (9) |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, B:GROUP CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.03.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pečonka Radovan | - | Vala Max | 3:6, 6:3, 1:0 (8) |
získané body: 0 b. |
09.03.2024Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Günther, Pečonka | - | Petrivaldský, Vala | 6:1, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pluskal Dominik | - | Vala Max | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Telnar, Vičar | - | Vala, Günther | 6:3, 6:4 |
získané body: 0 b. |