Datum narození: | 25.10.2008 |
Platnost reg. do: | 12.10.2024 |
Klub: | TK AGROFERT Prostějov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2019 | TK AGROFERT Prostějov | 135 (25) | |||
2020 | TK AGROFERT Prostějov | 52 (35) | 588 (4) |
||
2021 | TK AGROFERT Prostějov | 21 (1) | 181 (12) |
||
2022-Z | TK AGROFERT Prostějov | 41 (25) |
784 (3) | ||
2022-L | TK AGROFERT Prostějov | 39 (25) |
406 (6) | ||
2023-Z | TK AGROFERT Prostějov | 29 (1) |
376 (6) | ||
2023-L | TK AGROFERT Prostějov | 36 (1) |
549 (4) | ||
2024-Z | TK AGROFERT Prostějov | 104 (20) | |||
2024-L | TK AGROFERT Prostějov | 79 (20) | 512 (4) |
11.11.2023, HIT CUPSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda Josef | - | Kratochvíl Jiří | 6:2, 6:0 |
16>8 | Kelnar Tomáš | - | Svoboda Josef | 6:4, 7:5 |
získané body: 11 b. |
11.11.2023, HIT CUPSK HIT Hradec Králové z.s. (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kelnar, Kelnar | - | Svoboda, Hep | 6:2, 3:6, 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, HIT CUP - turnaj třídy BSK HIT Hradec Králové z.s. (B - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda Josef | - | Coufal David | 6:4, 7:5 |
16>8 | Maštálka Petr | - | Svoboda Josef | 3:0, scr. |
získané body: 17 b. |
19.01.2024, A1 OPTIM TOUR Medilab cup 2024SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 900), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Svoboda Josef | - | Laštovička Luboš | 3:6, 6:3, 7:6 (6) |
2>1 | Páral Radim | - | Svoboda Josef | 6:4, 6:4 |
získané body: 23 b. |
19.01.2024, A1 OPTIM TOUR Medilab cup 2024SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 900), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Klakurka, Nebojsa | - | Novák, Svoboda | 6:2, 7:6 (4) |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
13.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Straka Lukáš | - | Svoboda Josef | 6:3, 5:7, 1:0 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 6/5 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Svoboda, Sedlatý | - | Zaporozhchenko, Mohamed | 6:1, 6:0 |
2>1 | Svoboda, Sedlatý | - | Kollert, Sirotek | 6:2, 6:1 |
získané body: 19 b. |
27.01.2024, Tesla “B”TO TJ Tesla Pardubice (B - 800), K: 9/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda Josef | - | Novák Matěj | 3:6, 6:1, 1:0 (7) |
16>8 | Brückner David | - | Svoboda Josef | 7:5, 6:1 |
získané body: 22 b. |
27.01.2024, Tesla “B”TO TJ Tesla Pardubice (B - 800), K: 9/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kubec, Luňák | - | Svoboda, Brückner | 6:7, 6:4, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda Josef | - | Veselý Marian | 6:2, 6:3 |
16>8 | Svoboda Josef | - | Maršík Matyáš | 6:4, 2:6, 6:3 |
8>4 | Jurda Tomáš | - | Svoboda Josef | 6:1, 6:4 |
získané body: 25 b. |
09.03.2024, Izosan Cup 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Svoboda Josef | - | Záhornický Matyáš | 6:2, 6:3 |
8>4 | Svoboda Josef | - | Krsička David | 6:2, 6:4 |
4>2 | Svoboda Josef | - | Koutník Tomáš | 6:0, 6:3 |
2>1 | Svoboda Josef | - | Kozel Aleš | 6:3, 1:6, 1:0 (3) |
získané body: 40 b. |
09.03.2024, Izosan Cup 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Sedlatý, Svoboda | - | Pelikán, Záhornický | 6:4, 6:2 |
2>1 | Sedlatý, Svoboda | - | Krsička, Kuneta | 6:3, 6:2 |
získané body: 19 b. |
23.03.2024TK Horní Měcholupy (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Svoboda Josef | - | Eversfield Thomas | 6:0, 6:3 |
16>8 | Svoboda Josef | - | Břicháček Bedřich | 7:6, 6:4 |
8>4 | Rat Daniel | - | Svoboda Josef | 7:6, 7:6 |
získané body: 25 b. |
24.11.2023, A1TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Svoboda Josef | - | Hruška Petr | 7:6, 6:1 |
2>1 | Rat Daniel | - | Svoboda Josef | 6:2, 6:2 |
získané body: 23 b. |
24.11.2023, A1TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 1000), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Fidler, Šmejkal | - | Svoboda, Rat | 7:6, 6:3 |
získané body: 0 b. |
08.12.2023, A2LTC Houštka (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Svoboda Josef | - | Kunst Filip | 7:6 (4), 7:5 |
2>1 | Brückner David | - | Svoboda Josef | 6:2, 6:1 |
získané body: 23 b. |
08.12.2023, A2LTC Houštka (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |