Český tenisový svaz

Výtisk Antonín

Datum narození:
15.02.2010
Platnost reg. do:
07.12.2022
Klub:
TJ Sokol Dolní Lhota
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TJ Sokol Dolní Lhota
325 (12)
768 (3)
 
 
2022
TJ Sokol Dolní Lhota
99 (20)
702 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.06.2021, TJ Sokol Dolní Lhota - TK Slavia Orlová C
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.06.2021, TJ Sokol Dolní Lhota - TK Slavia Orlová C
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.09.2021

TK Dolní Benešov (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.09.2021

TK Dolní Benešov (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2021, TJ TO Sokol Stará Bělá A - SK JC Sport Opava
0
3.
Oblastní přebor skupina B
26.06.2021, SK LAMA o.s./TK Hlučín - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina B
05.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
2.
Oblastní přebor skupina B
19.06.2021, TJ TO Sokol Stará Bělá A - SK JC Sport Opava
0
3.
Oblastní přebor skupina B
26.06.2021, SK LAMA o.s./TK Hlučín - TJ TO Sokol Stará Bělá A
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
05.07.2021, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 400), K: 8/8

16>8 Smolík, Výtisk - Průdek, Bačík 3:6, 6:4, 1:0 (3)
8>4 Smolík, Výtisk - Všetečka, Sandecky 7:5, 7:5
4>2 Smolík, Výtisk - Pařízek, Merta 6:3, 5:7, 1:0 (4)
2>1 Mikeš, Maršík - Smolík, Výtisk 6:1, 6:0
získané body: 30 b.
17.07.2021, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 300), K: 5/5

8>4 Palacký, Výtisk - Prstecký, Konderla 6:0, 6:2
4>2 Palacký, Výtisk - Hašek, Bury 6:0, 6:3
2>1 Buba, Tomica - Palacký, Výtisk 6:4, 4:6, 1:0 (5)
získané body: 15 b.
07.08.2021

TK Hlučín (C - 300), K: 4/4

4>2 Výtisk, Bury - Prstecký, Konderla 6:0, 6:1
2>1 Kuldánek, Mandelík - Výtisk, Bury 7:6, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
09.08.2021

TK Zlín (B - 400), K: 9/9

32>16 Výtisk, Barina - Vurm, Koc 6:0, 7:6 (1)
16>8 Rakouš, Drlík - Výtisk, Barina scr.
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2021, TC Ostrava Nová Ves A - TK DEZA Valašské Meziříčí B
9
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. A - TC Ostrava Nová Ves A
9
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2021, TC Ostrava Nová Ves A - Městský tenisový klub Karviná
6
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
06.06.2021, TC Ostrava Nová Ves A - TK DEZA Valašské Meziříčí B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
20.06.2021, Tenisový klub Studénka z.s. A - TC Ostrava Nová Ves A
6
3.
Oblastní přebor skupina A
27.06.2021, TC Ostrava Nová Ves A - Městský tenisový klub Karviná
6
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
36
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36