Český tenisový svaz

Mandelík Michal

Datum narození:
13.02.2009
Platnost reg. do:
15.11.2025
Klub:
SK Vitality Slezsko o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK Vitality Slezsko o.s.
444 (9)
862 (3)
 
 
2021
SK Vitality Slezsko o.s.
240 (12)
 
 
 
2022-Z
SK Vitality Slezsko o.s.
95 (1)
449 (4)
 
 
2022-L
SK Vitality Slezsko o.s.
146 (1)
357 (6)
 
 
2023-Z
SK Vitality Slezsko o.s.
 
261 (9)
383 (6)
 
2023-L
SK Vitality Slezsko o.s.
 
162 (12)
360 (6)
 
2024-Z
SK Vitality Slezsko o.s.
 
132 (1)
363 (6)
 
2024-L
SK Vitality Slezsko o.s.
 
284 (1)
311 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.11.2023, TK Havířov cup

TK Havířov, z.s. (C - 800), K: 4/4

0
2
02.12.2023, Tecnifibre cup

SLOVAN HRANICE, z.s. (C - 800), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŔÍDA sk.CA
27.4.2024, TK Brno - Chrlice - Tatran Starý Lískovec
1
2.
III.TŔÍDA sk.CA
4.5.2024, ASK Lipůvka - TK Brno - Chrlice
0
3.
III.TŔÍDA sk.CA
11.5.2024, TK Brno - Chrlice - TC Komárov, z.s.
1
4.
III.TŔÍDA sk.CA
25.5.2024, TC Brno D - TK Brno - Chrlice
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŔÍDA sk.CA
27.4.2024, TK Brno - Chrlice - Tatran Starý Lískovec
0
2.
III.TŔÍDA sk.CA
4.5.2024, ASK Lipůvka - TK Brno - Chrlice
1
3.
III.TŔÍDA sk.CA
11.5.2024, TK Brno - Chrlice - TC Komárov, z.s.
2
4.
III.TŔÍDA sk.CA
25.5.2024, TC Brno D - TK Brno - Chrlice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
24.02.2024

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5

16>8 Horák, Robenek - Buba, Mandelík 4:6, 7:6 (8), 1:0 (4)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04..2024, TK Slavia Orlová B - SK Vitality Slezsko o.s. A
2
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2024, SK Vitality Slezsko o.s. A - TC Ostrava Nová Ves
2
3.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2024, TK TENNISPOINT FM - SK Vitality Slezsko o.s. A
2
4.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2024, SK Vitality Slezsko o.s. A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
5
5.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2024, SK Vitality Slezsko o.s. A - Městský tenisový klub Karviná B
4
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24