Český tenisový svaz

Brtník Jan

Datum narození:
25.12.2009
Platnost reg. do:
25.01.2023
Klub:
TENIS SLOVÁCKO z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Drnovice
1007 (6)
 
 
 
2021
TK Drnovice
342 (9)
 
 
 
2022-Z
TK Drnovice
184 (1)
316 (6)
 
 
2022-L
TENIS SLOVÁCKO z.s.
276 (1)
280 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
8.5.2022, SK Zlín-Mladcová - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.5.2022, ŽLTC Brno D - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
5.6.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TJ Slavoj Velké Pavlovice
1
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
19.6.2022, LTC Hodonín - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
26.6.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TK Fatra Napajedla
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
8.5.2022, SK Zlín-Mladcová - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.5.2022, ŽLTC Brno D - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
5.6.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TJ Slavoj Velké Pavlovice
1
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
19.6.2022, LTC Hodonín - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
26.6.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - TK Fatra Napajedla
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

TK Drnovice (C - 500), K: 4/4

0
2
11.12.2021

TK Drnovice (C - 500), K: 4/4

0
3
08.01.2022

TK Drnovice (C - 500), K: 4/4

15
4
15.01.2022

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: 4/4

0
5
22.01.2022, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/9

16
6
12.02.2022

TK TILIA Brno (C - 500), K: 4/4

0
7
19.02.2022, BORS CUP

TC BORS CLUB (B - 600), K: 8/8

0
8
26.02.2022

TK TILIA Brno (C - 500), K: 4/4

0
9
19.03.2022

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: 4/4

0
10
26.03.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

0
11
15.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

0
12
20.05.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

20
13
11.06.2022, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
14
09.07.2022, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
15
13.07.2022

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

10
16
16.07.2022, Shark Brno

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

15
17
30.07.2022

TK Tuřany (C - 300), K: 4/4

15
18
01.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

15
19
04.08.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

22
20
06.08.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

10
21
10.08.2022

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

10
22
13.08.2022, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 300), K: 4/4

15
23
20.08.2022, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300), K: 4/4

7
24
27.08.2022, HTK CUP

HTK Třebíč (C - 300), K: 4/4

0
25
03.09.2022, Babolat Cup

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

0
26
10.09.2022, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 300), K: 4/4

0
27
17.09.2022

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

20
28
24.09.2022

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

10
29
22.04.2022, A1

TK Znojmo (A - 500), K: 12/-

0
30
30.05.2022, A2

TK Havířov, z.s. (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
200/30

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.11.2021

TK Drnovice (C - 500), K: 4/4

0
2
11.12.2021

TK Drnovice (C - 500), K: 4/4

7
3
08.01.2022

TK Drnovice (C - 500), K: 4/4

0
4
15.01.2022

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: 4/4

7
5
22.01.2022, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/9

0
6
12.02.2022

TK TILIA Brno (C - 500), K: 4/4

0
7
19.02.2022, BORS CUP

TC BORS CLUB (B - 600), K: 8/8

16
8
26.02.2022

TK TILIA Brno (C - 500), K: 4/4

10
9
19.03.2022

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: 4/4

0
10
26.03.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

7
11
15.04.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

0
12
20.05.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/4

0
13
11.06.2022, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
14
09.07.2022, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
15
13.07.2022

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

7
16
16.07.2022, Shark Brno

SHARK Brno (C - 300), K: 4/4

7
17
30.07.2022

TK Tuřany (C - 300), K: 4/4

0
18
01.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

10
19
04.08.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

0
20
06.08.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

7
21
10.08.2022

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

5
22
13.08.2022, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 300), K: 4/4

10
23
20.08.2022, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 300), K: 4/4

0
24
27.08.2022, HTK CUP

HTK Třebíč (C - 300), K: 4/4

10
25
03.09.2022, Babolat Cup

TK Znojmo (B - 400), K: 8/8

0
26
10.09.2022, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 300), K: 4/4

10
27
17.09.2022

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

5
28
24.09.2022

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

10
29
22.04.2022, A1

TK Znojmo (A - 500), K: 12/-

-
30
30.05.2022, A2

TK Havířov, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
128/28
11.12.2021

TK Drnovice (C - 500), K: 4/4

8>4 Brtník, Vondráček - Sandecky, Kašparovský 6:7 (8), 6:3 10:8
4>2 Vomela, Dufek - Brtník, Vondráček 6:2, 6:4
získané body: 7 b.
08.01.2022

TK Drnovice (C - 500), K: 4/4

4>2 Bohatý, Vondráček - Brtník, Ondrůšek 6:7 (7), 6:4 10:5
získané body: 0 b.
15.01.2022

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: 4/4

8>4 Mrkvica, Brtník - Borák, Chovanec 6:2, 5:7, 1:0 (3)
4>2 Ondrůšek, Merta - Mrkvica, Brtník 6:4, 6:1
získané body: 7 b.
12.02.2022

TK TILIA Brno (C - 500), K: 4/4

16>8 Šrenk Jakub- Brtník Jan7:6 (3), 6:0
získané body: 0 b.
13.07.2022

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

8>4 Vondráček, Brtník - Kuneta, Dvořák 5:7, 6:1, 7:6
4>2 Doležal, Brtník - Vondráček, Brtník 6:4, 6:4
získané body: 7 b.
01.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

8>4 Brtník, Vondráček - Blažej, Jastrábek 6:2, 7:6 (3)
4>2 Brtník, Vondráček - Řezanina, Majer 6:1, 6:2
2>1 Kuba, Dufek - Brtník, Vondráček 5:7, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 10 b.
10.08.2022

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/4

16>8 Brtník, Machač - Doleček, Doleček 6:3, 6:1
8>4 Mlčůch, Šmejc - Brtník, Machač 6:3, 6:1
získané body: 5 b.
27.08.2022, HTK CUP

HTK Třebíč (C - 300), K: 4/4

8>4 Brtník, Brtník - Schneebaum, Kij 6:1, 6:1
4>2 Brtník, Brtník - Majer, Kuba 6:3, 6:4
2>1 Kubát, Krška - Brtník, Brtník 6:1, 6:0
získané body: 10 b.
10.09.2022, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 300), K: 4/4

8>4 Rybka, Brtník - Pajer, Hanzal 4:6, 6:3, 1:0 (7)
4>2 Rybka, Brtník - Prusenovský, Výmola 6:4, 6:4
2>1 Sýkora, Horák - Rybka, Brtník 6:3, 3:6, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
17.09.2022

Jiskra Otrokovice (C - 300), K: 4/4

16>8 Výmola, Brtník - Baránek, Lukáš 6:0, 6:3
8>4 Veselý, Prusenovský - Výmola, Brtník 4:6, 6:2, 1:0 (2)
získané body: 5 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
30.4.2022, ŽLTC Brno C - TENIS SLOVÁCKO z.s.
1
2.
I.TŘÍDA S
7.5.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. - SK Tenis Tišnov
1
3.
I.TŘÍDA S
14.5.2022, Jiskra Otrokovice - TENIS SLOVÁCKO z.s.
3
4.
I.TŘÍDA S
28.5.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno B
1
5.
I.TŘÍDA S
4.6.2022, LTC Velen Boskovice - TENIS SLOVÁCKO z.s.
1
6.
I.TŘÍDA S
18.6.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TK Zlín B
4
7.
I.TŘÍDA S
25.6.2022, TC Bajda Kroměříž - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
30.4.2022, ŽLTC Brno C - TENIS SLOVÁCKO z.s.
1
2.
I.TŘÍDA S
7.5.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. - SK Tenis Tišnov
1
3.
I.TŘÍDA S
14.5.2022, Jiskra Otrokovice - TENIS SLOVÁCKO z.s.
2
4.
I.TŘÍDA S
28.5.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TC Brno B
1
5.
I.TŘÍDA S
4.6.2022, LTC Velen Boskovice - TENIS SLOVÁCKO z.s.
1
6.
I.TŘÍDA S
18.6.2022, TENIS SLOVÁCKO z.s. - TK Zlín B
0
7.
I.TŘÍDA S
25.6.2022, TC Bajda Kroměříž - TENIS SLOVÁCKO z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15