Český tenisový svaz

Kuneta Tadeáš

Datum narození:
27.05.2008
Platnost reg. do:
15.03.2025
Klub:
I.NTC Olomouc
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2022-Z
TK EZE Olomouc z.s.
 
333 (4)
 
 
2022-L
TK Gymnázium Uničov
 
359 (6)
 
 
2023-Z
TK Gymnázium Uničov
 
202 (1)
711 (3)
 
2023-L
TK Gymnázium Uničov
 
231 (1)
466 (6)
 
2024-Z
TK Gymnázium Uničov
 
 
334 (9)
 
2024-L
I.NTC Olomouc
 
 
260 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.11.2023, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 1000), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.11.2023, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 1000), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2024, I.NTC Olomouc - SK Vitality Slezsko o.s.
1
2.
Oblastní přebor 'B'
11.05.2024, TC Třinec - I.NTC Olomouc
1
3.
Oblastní přebor 'B'
25.05.2024, I.NTC Olomouc - TJ Zbrojovka Vsetín B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2024, I.NTC Olomouc - SK Vitality Slezsko o.s.
3
2.
Oblastní přebor 'B'
11.05.2024, TC Třinec - I.NTC Olomouc
1
3.
Oblastní přebor 'B'
25.05.2024, I.NTC Olomouc - TJ Zbrojovka Vsetín B
4
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
25.11.2023

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5

16>8 Kuneta, Rybka - Franc, Onderka 6:4, 4:6, 1:0 (10)
8>4 Kliment, Hrbáč - Kuneta, Rybka 6:1, 6:0
získané body: 6 b.
24.02.2024

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 5/5

8>4 Kuneta, Franc - Pečonka, Onderka 6:1, 6:2
4>2 Kuneta, Franc - Kovář, Špaček 6:3, 6:3
2>1 Křesala, Migdal - Kuneta, Franc 6:1, 3:6, 1:0 (9)
získané body: 13 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
28.04..2024, Pašťa tenis, z.s. - TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B
0
2.
Liga JUNIOR TOUR
05.05.2024, TK DEZA Valašské Meziříčí A - Pašťa tenis, z.s.
0
3.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2024, Pašťa tenis, z.s. - TJ Zbrojovka Vsetín A
0
4.
Liga JUNIOR TOUR
12.05.2024, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - Pašťa tenis, z.s.
0
5.
Liga JUNIOR TOUR
26.05.2024, Pašťa tenis, z.s. - SK JC Sport Opava A
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
28.04..2024, Pašťa tenis, z.s. - TK Na Dolině -Tennis Hill Havířov B
0
2.
Liga JUNIOR TOUR
05.05.2024, TK DEZA Valašské Meziříčí A - Pašťa tenis, z.s.
0
3.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2024, Pašťa tenis, z.s. - TJ Zbrojovka Vsetín A
0
4.
Liga JUNIOR TOUR
12.05.2024, TK PRECHEZA Přerov o.s. B - Pašťa tenis, z.s.
0
5.
Liga JUNIOR TOUR
26.05.2024, Pašťa tenis, z.s. - SK JC Sport Opava A
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9