Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A4
Pořadatel:  TO SK Mělník
Datum:  30.08-03.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Linhartová Nela
 
 
 
Svobodová Vanessa
6:0, 6:0
 
Nerudová Eliška
6:4, 5:7, 6:2
 
Petrásová Valentýna
scr.
 
Blažková  Klára
6:3, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Jiráková Julie
 
Dobiášová Vanessa
6:3, 6:1
 
 
 
Nováková Laura
6:3, 6:0
 
Bejčková Adéla
6:4, 3:6, 6:4
 
Melicharová Kateřina
7:6 (5), 7:5
 
Michálková Adriena
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Oktiabreva Alisa
 
Jandová Nela
6:4, 6:1
 
 
 
Žoldáková Denisa
6:0, 6:1
 
Donald Natalie
4:6, 6:4, 6:2
 
Paštiková Julie
6:1, 6:4
 
Šturcová Nikola
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Shejbalová Tereza
 
Vachková Valentina
6:2, 6:2
 
 
 
Ječmínková Karolína
6:1, 7:5
 
Hrdinová Sofie
6:1, 6:0
 
Farajpourová Aileen
6:4, 6:2
 
Mošková Natálie
6:1, 5:7, 7:6 (7)
 
 
6:2, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol
 
Samsonová Laura
7:5, 6:4
 
 
 
Taxová Victoria
6:0, 6:2
 
Růžičková Tereza
6:0, 6:1
 
Divilová Sára
6:2, 6:4
 
Havlová Nela
6:1, 6:2
 
 
6:2, 2:6, 6:4
 
Soukupová Lucie
 
Svobodová Jana
6:4, 6:1
 
 
 
Boučková Karolína
4:6, 2:2, scr.
 
Hettlerová Sofie
6:3, 6:0
 
Kudrnáčová Eliška
6:4, 1:6, 6:2
 
Jirousková Karoline
6:2, 7:5
 
 
6:0, 6:0
 
Jiroušková Monika
 
Kultová Ellen
6:0, 6:2
 
 
 
Rainke Klaudie
6:3, 6:3
 
Ondrášková Karolína
6:1, 6:4
 
Sekerková Veronika
6:1, 7:5
 
Těhníková Ester
6:1, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Katzerová Ellen
 
Klemšová  Simona
6:4, 6:3
 
 
 
Zdeňková Anna
6:4, 7:5
 
Bervid Victoria
6:6, scr.
 
Dostálová Lucie
6:0, 6:0
 
Švejcarová Marie
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Kovačková Alena
 
Poznámka pořadatele:

Program úterý 3.9.

Možnost rozehrávky 8:30

9:00 Oktiabreva-Kovačková

následuje finále čtyřhry

Hráčky na čtyřhru dorazí v 10:30

Počet účastníků48
NasazeníBH
Linhartová Nela 1760
Kovačková Alena 2245
Jandová Nela 2545
Jiroušková Monika 2835
Kultová Ellen 2935
Oktiabreva Alisa 3635
Samsonová Laura 3835
Janíčkovičová Nikol 4435
Kategorie : 12Součet BH: 325
Kódové číslo akce: 812258

Linhartová Nela - Jandová Nela
 
 
 
Hettlerová Sofie - Zdeňková Anna
6:0, 6:2
 
Těhníková Ester - Kudrnáčová Eliška
scr.
 
Taxová Victoria - Jirousková Karoline
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Melicharová Kateřina - Jiroušková Monika
 
Dobiášová Vanessa - Katzerová Ellen
6:1, 6:0
 
 
 
Bejčková Adéla - Svobodová Vanessa
6:3, 6:3
 
Ječmínková Karolína - Farajpourová Aileen
6:2, 6:3
 
Dostálová Lucie - Růžičková Tereza
7:5, 6:3
 
 
 
 
7:6 (4), 6:3
 
Vachková Valentina - Klemšová  Simona
 
Jiráková Julie - Ondrášková Karolína
0:6, 6:2, 1:0 (6)
 
 
 
 
scr.
 
Havlová Nela - Paštiková Julie
 
Janíčkovičová Nikol - Sekerková Veronika
7:5, 6:3
 
Blažková  Klára - Mošková Natálie
6:2, 6:3
 
 
6:0, 7:6 (5)
 
Shejbalová Tereza - Kultová Ellen
 
Petrásová Valentýna - Soukupová Lucie
6:4, 7:5
 
 
 
 
7:6 (5), 6:0
 
Bervid Victoria - Svobodová Jana
 
Žoldáková Denisa - Donald Natalie
6:0, 6:0
 
Rainke Klaudie - Hrdinová Sofie
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
 
Počet dvojic20
NasazeníBH
Linhartová Nela 1760
Kovačková Alena 2245
Jandová Nela 2545
Jiroušková Monika 2835
Kultová Ellen 2935
Samsonová Laura 3835
Janíčkovičová Nikol 4435
Katzerová Ellen 4535
Kategorie : 12Součet BH: 325
Kódové číslo akce: 814258

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bratršovská Barbora14.03.2008LTK Liberec

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Matoušková Barbora30.10.2008LTC Litvínov