Název: |
Sport Tennis Club Studénka |
Datum: |
21.-23.12. |
Pořadatel: |
TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400) |
Kódové číslo: |
706037 |
Dvorců + povrch: |
3 koberec s pískem |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Krkoška Jiří |
Palackého 540 | |
74258 Příbor | |
Tel. (1): |
603 142 285 |
E-mail: |
jirikrkoska@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Migdal Alexandr | 27.06.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 109 |
25 |
02.12.2018 18:18:53 |
||
2. |
Robenek Václav | 22.01.2007 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 226 |
15 |
01.11.2018 08:21:18 |
||
3. |
Formánek Filip | 27.06.2007 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 279 |
15 |
volná karta | 11.12.2018 21:24:15 |
|
4. |
Směřička Matouš | 14.04.2007 | TK Uherské Hradiště | 350 |
12 |
05.12.2018 06:44:36 |
||
5. |
Drobný Jan | 20.01.2007 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 369 |
12 |
26.11.2018 07:59:07 |
||
6. |
Žampach Vojtěch | 28.03.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 434 |
12 |
02.11.2018 12:59:06 |
||
7. |
Fojtík Tomáš | 07.03.2007 | TK Krnov | 441 |
12 |
04.11.2018 18:49:28 |
||
8. |
Hývnar Lukáš | 09.08.2007 | TK Kopřivnice z.s. | 505 |
9 |
01.11.2018 00:03:22 |
||
9. |
Vykoupil Patrik | 18.03.2008 | Beskydský tenisový klub-klub zrušen | 549 |
9 |
08.12.2018 21:54:29 |
||
10. |
Hývnar Radim | 09.08.2007 | TK Kopřivnice z.s. | 566 |
9 |
01.11.2018 00:03:13 |
||
11. |
Bartek David | 07.11.2008 | TC Ostrava Nová Ves | 588 |
9 |
07.11.2018 21:07:44 |
||
12. |
Pokorný Lukáš | 15.08.2007 | TJ Zbrojovka Vsetín | 602 |
9 |
05.12.2018 20:59:29 |
||
13. |
Holý Tomáš | 26.02.2008 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 786 |
6 |
04.11.2018 09:34:16 |
||
14. |
Kuch Kristián | 16.08.2008 | TK TENNISPOINT FM | 1129 |
4 |
01.11.2018 19:18:16 |
||
15. |
Dohnal Matyáš | 29.06.2008 | TK Dolní Benešov | 1163 |
4 |
05.11.2018 16:41:55 |
||
16. |
Výtisk Adam | 04.03.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | 1253 |
4 |
02.11.2018 21:25:04 |
||
17. |
Novák Šimon | 01.04.2007 | Tenisový klub Studénka z.s. | 1253 |
4 |
03.12.2018 12:07:23 |
||
18. |
Franc Jakub | 26.06.2009 | TK SC OSTRAVA | 2094 |
1 |
01.11.2018 00:04:26 |
||
19. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 2094 |
1 |
01.11.2018 00:04:51 |
||
20. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 2094 |
1 |
volná karta | 01.11.2018 00:08:18 |
|
21. |
Frič Martin | 17.05.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 2094 |
1 |
volná karta | 01.11.2018 00:24:56 |
|
22. |
Pelc Alexander | 13.03.2009 | TK Na Dolině o.s. | 2094 |
1 |
01.11.2018 06:41:06 |
||
23. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 2094 |
1 |
volná karta | 01.11.2018 07:16:11 |
|
24. |
Mičulka Šimon | 19.07.2009 | TK Na Dolině o.s. | 2094 |
1 |
01.11.2018 07:26:55 |
||
25. |
Robenek Štěpán | 18.02.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 2094 |
1 |
volná karta | 01.11.2018 08:06:52 |
|
26. |
Šipula David | 21.05.2009 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 2094 |
1 |
01.11.2018 09:41:00 |
||
27. |
Tykva David | 17.01.2009 | DTJ Tenis Vřesina | 2094 |
1 |
01.11.2018 20:39:27 |
||
28. |
Fárek Tadeáš | 06.01.2009 | Tenisový klub Studénka z.s. | 2094 |
1 |
volná karta | 04.11.2018 06:29:43 |
|
29. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 2094 |
1 |
08.11.2018 12:00:39 |
||
30. |
Beneš Tomáš | 23.10.2009 | SK JC Sport Opava | 2094 |
1 |
volná karta | 19.11.2018 17:55:36 |
|
31. |
Medvedík Jakub | 02.07.2009 | Sportcentrum Uhříněves | 2094 |
1 |
21.11.2018 14:22:14 |
||
32. |
Kliment Matúš | 03.01.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 2094 |
1 |
volná karta | 15.12.2018 15:45:48 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
VAŠÍČEK TEODOR | 01.02.2009 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 2094 |
1 |
11.12.2018 20:12:45 |
||
2. |
Kalousek Šimon | 30.04.2007 | TC Ostrava Nová Ves | 313 |
15 |
15.12.2018 15:28:21 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 02.11.2018 07:22:46 |
|
2. |
Martinovič Lukáš | 12.06.2009 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.11.2018 08:23:33 |
|
3. |
Ochman Tomas | 30.09.2009 | TK Spartak Jihlava | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2018 16:48:12 |
|
4. |
Přemyslovský Tomáš | 20.05.2009 | TK Natali | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.12.2018 19:13:55 |
|
5. |
Zagól Jakub | 15.10.2008 | SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. | 1082 |
4 |
odhlášeno hráčem | 10.12.2018 10:22:29 |
|
6. |
Turek Jan | 05.06.2007 | TK Fatra Napajedla | 727 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.12.2018 14:57:18 |
|
7. |
Bednář Samuel | 31.07.2008 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 809 |
6 |
odhlášeno hráčem | 13.12.2018 13:54:57 |
|
8. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.12.2018 19:09:41 |
|
9. |
Rybka Jan | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.12.2018 22:06:07 |
|
10. |
Rybka David | 16.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.12.2018 22:06:46 |
|
11. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2018 11:52:05 |
|
12. |
Odstrčil Lukáš | 23.03.2007 | ŽLTC Brno | 588 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2018 12:28:29 |
|
13. |
Tégl Tomáš | 16.06.2008 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 979 |
6 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2018 12:48:38 |
|
14. |
Ciešlar Krzysztof | 03.05.2007 | SK Vitality Slezsko o.s. | 687 |
6 |
odhlášeno hráčem | 15.12.2018 17:47:21 |
|
15. |
XXXF XXX | 25.10.2007 | TK Hlučín | 122 |
25 |
odhlášeno hráčem | 16.12.2018 19:41:32 |
|
16. |
Hradečný Lukáš | 26.06.2008 | Tenisový klub Studénka z.s. | 1219 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 17.12.2018 13:30:39 |
|
17. |
Doležal Lukáš | 08.07.2007 | TJ Brno-Komín | 159 |
20 |
odhlášeno hráčem | 18.12.2018 05:42:30 |
|
18. |
Palupa Matyas | 15.04.2008 | Městský tenisový klub Karviná | 779 |
6 |
odhlášeno hráčem | 18.12.2018 15:02:08 |
|
19. |
Vrba Jan | 20.03.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 18.12.2018 19:33:48 |
|
20. |
MOLDRZYK FRANTIŠEK | 28.06.2007 | TK Slavia Orlová | 245 |
15 |
odhlášeno hráčem | 19.12.2018 08:35:58 |
|
21. |
Nosek Viktor | 17.05.2007 | TJ SOKOL HRABŮVKA | 979 |
6 |
odhlášeno hráčem | 19.12.2018 12:21:17 |
|
22. |
Laššan Radek | 10.08.2009 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.12.2018 19:25:43 |
|
23. |
Cahlík Jakub | 16.01.2009 | TK Na Dolině o.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.12.2018 20:16:07 |
|
24. |
Tichý Filip | 08.02.2009 | SK LAMA o.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 20.12.2018 13:06:37 |
|
25. |
Chlodnicki Jan | 10.10.2008 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 356 |
12 |
odhlášeno hráčem | 20.12.2018 17:03:10 |
|
26. |
Trávníček Jaroslav | 11.09.2008 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 20.12.2018 17:53:06 |