Český tenisový svaz

Odstrčil Lukáš

Datum narození:
23.03.2007
Platnost reg. do:
22.02.2020
Klub:
TC Austerlitz
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TC Austerlitz
588 (9)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA DS
27.4.2019, TC Austerlitz - TK Brno Bosonohy,z.s.
1
2.
III.TŘÍDA DS
4.5.2019, Sokol Brno Žabovřesky - TC Austerlitz
1
3.
III.TŘÍDA DS
11.5.2019, TC Austerlitz - TK Tuřany
0
4.
III.TŘÍDA DS
25.5.2019, BTK Ingstav Brno - TC Austerlitz
1
5.
III.TŘÍDA DS
8.6.2019, TC Austerlitz - LTC Velen Boskovice
0
6.
III.TŘÍDA DS
15.6.2019, TK Kunštát - TC Austerlitz
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA DS
27.4.2019, TC Austerlitz - TK Brno Bosonohy,z.s.
1
2.
III.TŘÍDA DS
4.5.2019, Sokol Brno Žabovřesky - TC Austerlitz
1
3.
III.TŘÍDA DS
11.5.2019, TC Austerlitz - TK Tuřany
0
4.
III.TŘÍDA DS
25.5.2019, BTK Ingstav Brno - TC Austerlitz
1
5.
III.TŘÍDA DS
8.6.2019, TC Austerlitz - LTC Velen Boskovice
1
6.
III.TŘÍDA DS
15.6.2019, TK Kunštát - TC Austerlitz
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
11.5.2019, III.TŘÍDA DS
TC Austerlitz - TK Tuřany
team Makeš, Odstrčil - , scr.
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŔÍDA DM
28.4.2019, TK Vyškov - TK Zlín C
3
2.
III.TŔÍDA DM
5.5.2019, TK Natali - TK Vyškov
4
3.
III.TŔÍDA DM
12.5.2019, TK Vyškov - TK Drnovice
4
4.
III.TŔÍDA DM
26.5.2019, TC Bajda Kroměříž B - TK Vyškov
1
5.
III.TŔÍDA DM
16.6.2019, TK Vyškov - TK Šlapanice
4
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŔÍDA DM
28.4.2019, TK Vyškov - TK Zlín C
4
2.
III.TŔÍDA DM
5.5.2019, TK Natali - TK Vyškov
0
3.
III.TŔÍDA DM
12.5.2019, TK Vyškov - TK Drnovice
0
4.
III.TŔÍDA DM
26.5.2019, TC Bajda Kroměříž B - TK Vyškov
2
5.
III.TŔÍDA DM
16.6.2019, TK Vyškov - TK Šlapanice
5
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26
16.6.2019, III.TŔÍDA DM
TK Vyškov - TK Šlapanice
team Odstrčil, Trostr - Hudeček, Šedivý 6:1, 5:7, 6:3
získané body: 5 b.