Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTK Liberec
Datum:  09.-12.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hanzelín Filip
 
 
 
Volf Matěj
6:0, 6:1
 
Kloub Milan
6:2, 6:1
 
Špringl David
6:0, 6:1
 
 
 
 
scr.
 
Janeček Ondřej
 
Petrofský David
6:0, 6:2
 
 
 
Hauser Karel Kryštof
6:2, 6:4
 
Ježek Tomáš
6:0, 6:0
 
Dvořák Lukáš
6:0, 6:0
 
Pešat Oliver
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Němec Vojtěch
 
Švojgr Kryštof
6:2, 6:2
 
 
 
Burda Oliver Petr
6:0, 6:0
 
Kubec Filip
6:3, 6:2
 
FALTA OLIVER
6:3, 6:4
 
Grübel Petr
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:2
 
Horáček Josef
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:2
 
 
 
Abraham Oliver
6:2, 6:0
 
Derenin Matyáš
6:3, 6:1
 
Hanzl Jan
7:5, 6:2
 
Dušátko Jan
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Soukup Adam
 
Klimas Jan
7:6 (4), 7:5
 
 
 
Macnar Alex
6:4, 6:1
 
Pajer Ivan
5:7, 6:4, 6:4
 
Čepelík Matouš
6:3, 6:3
 
Dembický Tomáš
6:0, 6:0
 
 
6:3, 7:5
 
Postupa Martin
 
Fröhlich Max
6:3, 6:2
 
 
 
Sysel Lukáš
7:6 (1), 6:4
 
Zachař Jan
6:0, 6:3
 
Kločurek Daniel
6:4, 6:3
 
Hänel Tom
6:2, 6:2
 
 
7:6 (2), 6:4
 
Fiala Martin
 
Knesl David
6:7 (5), 6:2, 6:4
 
 
 
ABRAHÁM NICOLAS
6:3, 6:1
 
Škrlík Mathias
6:2, 1:6, 6:4
 
Jaroš Michal
6:4, 7:6 (6)
 
Bursa Tomáš
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Fröhlich Jan
 
Burián Marek
6:4, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Hanák Ondřej
 
Klofáč Tobiáš
6:4, 6:1
 
Beneda Petr
6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Kučera Jonáš
 
Počet účastníků46
NasazeníBH
Hanzelín Filip 2760
Kučera Jonáš 3845
Švojgr Kryštof 4245
Fiala Martin 4935
Němec Vojtěch 5035
Knesl David 5335
Klimas Jan 5635
Soukup Adam 6430
Kategorie : 12Součet BH: 320
Kódové číslo akce: 702031

Švojgr Kryštof - Kučera Jonáš
 
 
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:3, 6:1
 
Hanák Ondřej - Beránek Ondřej
7:5, 6:1
 
Klofáč Tobiáš - Janeček Ondřej
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 5:7, 1:0 (8)
 
ABRAHÁM NICOLAS - Abraham Oliver
 
Horáček Josef - Němec Vojtěch
6:3, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Burián Marek - Volf Matěj
 
Postupa Martin - Pešat Oliver
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Hanzl Jan - Bursa Tomáš
 
Škrlík Mathias - Burda Oliver Petr
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:4, 2:6, 1:0 (16)
 
Kločurek Daniel - Sysel Lukáš
 
FALTA OLIVER - Kubec Filip
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Soukup Adam - Fiala Martin
 
Hanzelín Filip - Čepelík Matouš
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Pajer Ivan - Macnar Alex
 
Petrofský David - Dvořák Lukáš
6:3, 1:6, 1:0 (0)
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Knesl David - Klimas Jan
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Hanzelín Filip 2760
Kučera Jonáš 3845
Švojgr Kryštof 4245
Fiala Martin 4935
Němec Vojtěch 5035
Knesl David 5335
Klimas Jan 5635
Soukup Adam 6430
Kategorie : 12Součet BH: 320
Kódové číslo akce: 704031

Tisková PDF verze hracího plánu