Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  07.-10.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Boháč Antonín
 
 
 
Mráz Jakub
6:4, 7:6
 
Kalina Jonáš  Benjamin
5:0, scr.
 
Švarc Prokop
6:2, 6:1
 
Nemček Adam
6:3, 7:5
 
Dzúr Štěpán
6:0, 6:0
 
Korolenko Kirill
6:0, 6:1
 
Hromek Patrik
6:2, 6:2
 
 
 
Hrubeš Jan
6:4, 7:5
 
Hrnčíř Jakub
6:3, 7:5
 
Gebala Marek
6:2, 6:3
 
Eversfield Tomáš
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Dzúr Jan
 
Bělík Antonín
6:2, 6:1
 
 
 
Spiryt Dan
6:3, 6:3
 
Holeček Jakub
6:1, 6:0
 
Šulc Matěj
3:6, 7:5, 1:0
 
Loucký Mark
6:3, 6:3
 
 
6:0, 6:3
 
Šelemberk Richard
 
Sirotek Oskar
6:1, 6:1
 
Vališ Šimon
6:4, 7:6
 
Stoyanov Daniel
7:6, 6:4
 
Brettl Tobiáš
6:3, 6:2
 
Knotek Matěj
6:4, 6:2
 
Hošpes Matyáš
6:2, 6:2
 
 
4:6, 6:0, 1:0
 
Hromek Adrian
 
Rozhodčí turnaje: Gallo Michal (platná licence B do 28.04.2019)
Poznámka pořadatele: program na neděli: 8:30==Boháč-Korolenko, Hromek-Eversfield, Holeček-Šelemberk 9:30==Sirotek-Hromek, Šturcová-Reitmaierová, Heřmanoá-Kotaracová 11:00==Mládková-Hatinová, Dirlbeck-Tešková, 1.semi singlů kluci 12:30==2.semi singlů kluci, obě semi singlů holky 14:00==všechna čtvrtfinále deblů kluci 15:20==od shora první tři čtvrtfinále deblů holky 16:40==poslední čtvrtfinále deblů holky, obě semi deblů kluci 18:00==obě semi deblů holky
Počet účastníků26
NasazeníBH
Boháč Antonín 19120
Hromek Adrian 30115
Hromek Patrik 36112
Šelemberk Richard 40812
Korolenko Kirill 4659
Bělík Antonín 4879
Dzúr Jan 4949
Sirotek Oskar 5129
Kategorie : 5Součet BH: 95
Kódové číslo akce: 702016

Hromek Adrian - Hromek Patrik
 
 
 
Sirotek Oskar - Dzúr Jan
6:3, 6:4
 
Hošpes Matyáš - Švarc Prokop
6:4, 6:3
 
Stoyanov Daniel - Dzúr Štěpán
6:7, 6:2, 1:0
 
Eversfield Tomáš - Boháč Antonín
6:2, 6:3
 
Šulc Matěj - Brettl Tobiáš
6:3, 6:2
 
Korolenko Kirill - Šelemberk Richard
6:2, 6:1
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Boháč Antonín 19120
Hromek Adrian 30115
Hromek Patrik 36112
Šelemberk Richard 40812
Korolenko Kirill 4659
Dzúr Jan 4949
Sirotek Oskar 5129
Dzúr Štěpán 5229
Kategorie : 5Součet BH: 95
Kódové číslo akce: 704016

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Opluštil Jakub21.05.2009LTK Klatovy

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hromek Adrian13.05.2008TENIS Klánovice
Hrnčíř Jakub30.10.2009TENIS Klánovice
Hromek Patrik13.05.2008TENIS Klánovice
Švarc Prokop24.09.2008TK Sparta Praha