Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lokomotiva Cup
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  17.-20.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Stauch Daniel
 
 
 
Duričič Filip
6:2, 6:1
 
Bureš Oliver
0:6, 6:3, 6:3
 
Dostál Adam
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Hruška Petr
 
Přistoupil Marek
6:0, 6:3
 
 
 
Abrahám Nicolas
6:3, 4:6, 7:5
 
Voleský Daniel
6:0, 6:0
 
Růžička Richard
6:3, 6:3
 
Kusák Jan
3:6, 6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:3
 
Fröhlich Max
 
Ledvina Jan
6:3, 6:0
 
 
 
Raštica Jan
6:2, 6:3
 
Loužecký Jan
6:3, 6:1
 
Prokopius Oliver
7:5, 6:3
 
Loučka Ondřej
6:2, 6:1
 
 
6:7, 6:4, 6:4
 
Kesl Jan
 
Ha Duc Hieu
6:3, 6:3
 
 
 
Hrabánek Michal
6:2, 6:0
 
Bursa Tomáš
6:3, 6:0
 
Kozel Aleš
6:1, 4:1, scr.
 
Kubec Filip
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Sklenička Štěpán
 
Novák Daniel
6:0, 6:0
 
 
 
Martínek Tobiáš
6:0, 6:0
 
Šmejcký Jakub
6:1, 6:3
 
Pomahač Antonín
7:5, 6:3
 
Zachař Jan
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Augustýn Tadeáš
 
Dvořák Filip
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Daněk Oldřich
 
Stibůrek Filip
6:4, 6:3
 
Kozlovský Matyáš
5:7, 6:2, 7:6
 
 
7:5, 6:4
 
Šusta Bartoloměj
 
Fröhlich Jan
6:3, 6:2
 
 
 
Sina Jakub
6:4, 6:0
 
Černovický Jakub
7:6, 6:0
 
Jirásek Milan
2:6, 6:3, 6:2
 
Šafrata David
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Sršeň Alexandr
 
Rieser Frederik William
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Růžek Filip
 
Korolenko Kirill
6:1, 6:2
 
Luňák Maxim
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Petrofský David
 
Rozhodčí turnaje: Franěk Michal (platná licence B do 24.10.2020)
Poznámka pořadatele: středa 19.8. 2020 Aktualizace: 8:30, start dvouher posunut na 11:00.Program čtyřhře tedy také. pořadí zápasů:
11:00
Stauch - Ledvina
Petrofský - Dvořák
Následuje finále dvouhry
Prosím zavolejte si v 9:00, abychom si potvrdili čas 10:30, je možné, že kurty budou nehratelné a program se posune.
Program čtyřher :
12:30
Kubec,šafrata x Prokopius, Hruška

NB:13:30
Kozelský Raštica x Petrofský,Šusta
Sklenička, Dvořák x Froehlich,Froehlich

NB 14:30
Stauch, Bien x Ledvina, Ha Duc
Franěk Michal, 777331505
Počet účastníků45
NasazeníBH
Stauch Daniel 5630
Petrofský David 9120
Šusta Bartoloměj 9620
Ledvina Jan 9820
Novák Daniel 10420
Fröhlich Jan 10520
Fröhlich Max 11020
Sklenička Štěpán 13615
Kategorie : 8Součet BH: 165
Kódové číslo akce: 512156

Bien Daniel - Stauch Daniel
 
 
 
Dostál Adam - Duričič Filip
6:0, 6:0
 
Korolenko Kirill - Kozel Aleš
6:2, 6:3
 
Ha Duc Hieu - Ledvina Jan
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Zachař Jan - Černovický Jakub
 
Kesl Jan - Novák Daniel
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:3, 2:6, 1:0 (10)
 
Kubec Filip - Šafrata David
 
Růžek Filip - Přistoupil Marek
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Prokopius Oliver - Hruška Petr
 
Sklenička Štěpán - Dvořák Filip
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Luňák Maxim - Bureš Oliver
 
Augustýn Tadeáš - Stibůrek Filip
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
 
Voleský Daniel - Kusák Jan
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Raštica Jan - Kozlovský Matyáš
 
Daněk Oldřich - Pomahač Antonín
7:5, 6:2
 
Bursa Tomáš - Sršeň Alexandr
6:3, 6:0
 
 
7:5, 6:2
 
Petrofský David - Šusta Bartoloměj
 
Rozhodčí turnaje: Franěk Michal (platná licence B do 24.10.2020)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Stauch Daniel 5630
Bien Daniel 5925
Petrofský David 9120
Šusta Bartoloměj 9620
Ledvina Jan 9820
Novák Daniel 10420
Fröhlich Jan 10520
Fröhlich Max 11020
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 514156

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Freiberg Radim25.06.2008TJ Tatran Střešovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bien Daniel05.05.2006TK Sparta Praha