Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  O pohár Tenisového klubu DEZA - B
Pořadatel:  TK DEZA Valašské Meziříčí
Datum:  08.-12.07.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Knesl David
 
 
 
Podzemný Jiří
6:0, 6:0
 
Homolka Filip
6:1, 6:2
 
Horák Matěj
6:2, 6:4
 
Šima Patrik
6:2, 6:1
 
Tégl Tomáš
6:3, 6:2
 
Prokeš Bedřich
6:0, 6:1
 
Šošolík Pavel
6:3, 6:4
 
 
 
Ink Rasmus
6:3, 6:1
 
Gregus Petr
6:0, 6:0
 
Škvara Eduard
6:2, 6:2
 
Ink Henry
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Pospíšil Matěj
 
Beránek Ondřej
6:4, 6:4
 
 
 
Káňa Viktor
2:6, 6:1, 7:5
 
Kozlovský Matyáš
7:5, 6:3
 
Postupa Martin
6:3, 7:6 (4)
 
Suchánek Lukáš
6:1, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Doskočil Martin
 
Hanačík Antonín
6:4, 6:1
 
 
 
Čank Tobiáš
4:6, 6:4, 6:4
 
Křesala Matyáš
6:0, 6:3
 
Ink Ken
3:6, 6:1, 6:4
 
Klimša Ondřej
7:5, 6:4
 
 
7:6 (2), 7:5
 
Beneš Daniel
 
Pytel Šimon
6:3, 6:2
 
 
 
Abrman Matěj
6:3, 6:3
 
Václavík Miroslav
6:0, 6:0
 
Pešat Oliver
6:3, 6:0
 
Hrubý Václav
6:0, 7:5
 
 
4:6, 6:4, 6:2
 
Řehák Adam
 
Vaněk Tomáš
6:2, 6:1
 
Nezval Jakub
6:4, 5:7, 6:0
 
Fiala Jiří
6:2, 6:4
 
Šipula David
6:1, 6:1
 
Hanák Ondřej
7:5, 6:2
 
Kapitán Štěpán
1:0, scr.
 
 
6:3, 6:3
 
Krupa Lukáš
 
Kalousek Kryštof
6:4, 6:1
 
 
 
Prášek Nello Daniel
6:3, 6:3
 
Čujan Matěj
6:1, 6:0
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
6:3, 6:1
 
Vičan Jan
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Bartoš Adrian
 
Grois Ondřej
6:4, 6:1
 
Michálek Stanislav
6:0, 6:1
 
Prášek Luca Samuel
7:5, 2:0, scr.
 
Němeček Marek
6:1, 6:2
 
Svozil Václav
6:2, 6:1
 
Martinovič Filip
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Šimeček David
 
Poznámka pořadatele: cizinec 1: Ink Rasmus cizinec 2: Ink Henry cizinec 3: Ink Ken
Počet účastníků51
NasazeníBH
Knesl David 6025
Šimeček David 6225
Beránek Ondřej 6625
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Pytel Šimon 8520
Beneš Daniel 8920
Pospíšil Matěj 9920
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 512039

Knesl David - Krupa Lukáš
 
 
 
Prášek Luca Samuel - Prášek Nello Daniel
7:5, 6:1
 
Hrubý Václav - Káňa Viktor
6:0, 6:1
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK - Šima Patrik
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Šošolík Pavel - Řehák Adam
 
Pytel Šimon - Prokeš Bedřich
7:6 (4), 3:6, 1:0 (5)
 
 
 
Fiala Jiří - Bartoš Adrian
6:4, 0:6, 1:0 (6)
 
Homolka Filip - Němeček Marek
4:6, 6:3, 1:0 (4)
 
Ink Ken - Ink Rasmus
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
Nezval Jakub - Pešat Oliver
6:3, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Doskočil Martin - Kozlovský Matyáš
 
Hanačík Antonín - Kuřitka Lukáš
7:6 (4), 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Hanák Ondřej - Grois Ondřej
 
Suchánek Lukáš - Podzemný Jiří
6:3, 6:7 (4), 1:0 (9)
 
Klimša Ondřej - Šipula David
6:1, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Beneš Daniel - Beránek Ondřej
 
Pospíšil Matěj - Postupa Martin
5:7, 6:1, 1:0 (3)
 
 
 
 
7:6 (7), 3:6, 1:0 (4)
 
Martinovič Filip - Vaněk Tomáš
 
Čank Tobiáš - Čujan Matěj
6:1, 6:1
 
Svozil Václav - Křesala Matyáš
6:2, 7:5
 
 
6:3, 6:1
 
Kalousek Kryštof - Šimeček David
 
Rozhodčí turnaje: Křesala Dušan (licence "B" 25.8.2020)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Knesl David 6025
Šimeček David 6225
Beránek Ondřej 6625
Krupa Lukáš 7825
Kalousek Kryštof 7925
Pytel Šimon 8520
Beneš Daniel 8920
Pospíšil Matěj 9920
Kategorie : 8Součet BH: 185
Kódové číslo akce: 514039

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Váňa Tomáš18.02.2007TK Zlín
Kalousek Šimon30.04.2007TC Ostrava Nová Ves

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kapitán Štěpán04.02.2010TK DEZA Valašské Meziříčí
Šipula David21.05.2009TK DEZA Valašské Meziříčí
Ink Ken31.01.2009-
Suchánek Lukáš22.03.2007TK DEZA Valašské Meziříčí
Kozlovský Matyáš30.09.2007TK Olymp Praha
Ink Henry02.11.2006-
Ink Rasmus25.04.2009-
Horák Matěj16.11.2009TK DEZA Valašské Meziříčí
Podzemný Jiří07.07.2006SK JC Sport Opava