Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
08.-10.02.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 600)
Místo konání:
Jihlava
Kódové číslo:
406940
Dvorců + povrch:
5 decoturf
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ladrová Zdenka
Sokolovská 110
586 01 Jihlava
Tel. (1):
728 362 830
Tel. (2):
567 211 933
E-mail:
r.ladra@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek formou SMS v 16-18 hodin na č.777529440 p. Holenda(ředitel turnaje).
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
 
volná karta
25.11.2019 11:52:00
2.
Řezníčková Natálie 24.09.2004 TK Kunštát
62
15
 
volná karta
11.01.2020 15:07:01
3.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
66
15
 
volná karta
22.11.2019 19:57:09
4.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
67
15
 
volná karta
23.11.2019 21:52:01
5.
Hanáková Denisa 28.06.2004 TC Brno.
72
15
 
volná karta
30.11.2019 22:04:14
6.
Podškubková Klára 25.07.2004 TK Spartak Jihlava
91
15
524
volná karta
01.11.2019 06:54:50
7.
Prici Viktorie 11.11.2002 Jiskra Otrokovice
93
15
 
volná karta
04.12.2019 16:59:56
8.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
volná karta
01.11.2019 12:25:52
9.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
118
12
 
volná karta
09.01.2020 19:43:16
10.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
volná karta
13.01.2020 00:48:14
11.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
131
12
 
volná karta
26.11.2019 12:08:58
12.
Grünová Eliška 18.11.2005 HTK Třebíč
131
12
142
volná karta
02.12.2019 21:57:14
13.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
150
12
 
volná karta
02.11.2019 13:12:27
14.
Závišková Barbora 03.04.2005 HTK Třebíč
157
9
38
volná karta
02.01.2020 22:01:18
15.
Zobačová Michaela 21.03.2004 TK Spartak Jihlava
188
9
 
volná karta
14.12.2019 16:23:49
16.
Jantačová Elen 16.08.2005 TJ Brno-Komín
190
9
56
volná karta
01.11.2019 15:51:42
17.
Tvrdá Aneta 02.07.2004 TK Znojmo
195
9
 
volná karta
07.11.2019 16:19:13
18.
Mikulcová Ester 25.06.2003 TC Brno.
202
9
 
volná karta
21.01.2020 12:07:13
19.
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno.
208
9
 
volná karta
22.01.2020 15:15:20
20.
Sekaninová Martina 02.12.2004 ŽLTC Brno
244
6
 
volná karta
06.01.2020 20:23:50
21.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TK Spartak Jihlava
249
6
 
volná karta
14.01.2020 15:54:13
22.
Řezníčková Eliška 12.08.2002 TK Kunštát
335
6
 
volná karta
06.02.2020 12:20:34
23.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
426
4
45
volná karta
11.12.2019 20:33:07
24.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
438
4
149
volná karta
27.01.2020 07:18:27
25.
Ferdusová Monika Viktorie 27.06.2005 TC Brno.
443
4
84
volná karta
12.11.2019 19:22:02
26.
Straková Ivana 09.11.2005 TJ Brno-Komín
541
4
564
volná karta
01.11.2019 14:51:04
27.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
561
3
48
volná karta
09.01.2020 22:19:36
28.
Kučerová Alexandra 03.06.2005 TK Blansko
613
3
131
volná karta
28.01.2020 19:46:33
29.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
613
3
128
volná karta
05.02.2020 16:30:43
30.
Dvořáčková Nicol 07.04.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
804
3
239
volná karta
05.12.2019 17:18:42
31.
Matelová Zita 17.08.2006 ŽLTC Brno
805
1
104
volná karta
01.12.2019 19:12:12
32.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
805
1
76
volná karta
09.01.2020 15:58:41
33.
Pejčevová Jana 08.03.2005 BLTC Brno
805
1
176
volná karta
18.01.2020 20:09:52
34.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
805
1
75
volná karta
27.01.2020 14:11:32
35.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
805
1
136
volná karta
31.01.2020 16:38:06
36.
Jedounová Kristýna 07.09.2005 TK Spartak Jihlava
805
1
292
volná karta
05.02.2020 20:17:38
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Samková Michaela 16.04.2003 TJ Sokol Vysočany
222
9
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 20:32:39
2.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
234
6
99
odhlášeno hráčem
17.01.2020 10:56:42
3.
Heidekerová Lenka 27.02.2002 TK Vyškov
373
4
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 11:58:59
4.
Kouřilová Eliška 26.03.2004 NTC Kyjov
367
4
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 18:15:53
5.
Jörková Nicol 29.01.2004 BTK Brno
750
3
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 18:14:56
6.
Mikulcová Nela 12.02.2005 TK Zlín
257
6
285
odhlášeno hráčem
30.01.2020 20:50:26
7.
Smékalová Magdaléna 17.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
114
12
10
odhlášeno hráčem
30.01.2020 21:26:19
8.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
805
1
209
odhlášeno hráčem
31.01.2020 17:11:33
9.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
805
1
111
odhlášeno hráčem
31.01.2020 19:05:04
10.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
36
25
4
odhlášeno hráčem
01.02.2020 10:20:15
11.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
416
4
43
IS: kolizní přihláška
01.02.2020 12:00:22
12.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
odhlášeno hráčem
01.02.2020 14:58:05
13.
Dvořáková Natálie 29.09.2006 ŽLTC Brno
636
3
178
odhlášeno hráčem
01.02.2020 21:07:00
14.
Skybová Eliška 20.06.2005 SK Zlín-Mladcová
173
9
79
IS: kolizní přihláška
02.02.2020 12:00:06
15.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
64
15
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 10:05:17
16.
Krejčí Kateřina 10.03.2002 ŽLTC Brno
230
9
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 10:46:02
17.
Sokolová Marie 18.06.2005 Sokol Lanžhot
390
4
153
odhlášeno hráčem
06.02.2020 14:26:27
18.
Hrbková Nicole Victoria 16.06.2002 ŽLTC Brno
68
15
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 20:26:54
19.
Jelínková Anna 31.07.2005 HTK Třebíč
168
9
94
odhlášeno hráčem
07.02.2020 14:42:37
20.
Pávková Šarlota 06.05.2005 HTK Třebíč
491
4
214
odhlášeno hráčem
07.02.2020 15:59:33