Český tenisový svaz

Mikulcová Nela

Datum narození:
12.02.2005
Platnost reg. do:
23.10.2019
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK SK Zlín
476 (6)
 
 
 
2017
TK SK Zlín
248 (12)
 
 
 
2018
TK Zlín
287 (1)
492 (4)
 
 
2019
TK Zlín
 
214 (9)
737 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
6.5.2018, Orel jednota Uherský Brod - TK Bystřice p.H. B
1
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
20.5.2018, TK Vyškov - Orel jednota Uherský Brod
1
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
27.5.2018, Orel jednota Uherský Brod - SK Zlín-Mladcová
3
4.
28. III.TŘÍDA sk. ED
10.6.2018, TC Austerlitz - Orel jednota Uherský Brod
3
5.
28. III.TŘÍDA sk. ED
17.6.2018, Orel jednota Uherský Brod - TK Zlín B
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
6.5.2018, Orel jednota Uherský Brod - TK Bystřice p.H. B
0
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
20.5.2018, TK Vyškov - Orel jednota Uherský Brod
0
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
27.5.2018, Orel jednota Uherský Brod - SK Zlín-Mladcová
0
4.
28. III.TŘÍDA sk. ED
10.6.2018, TC Austerlitz - Orel jednota Uherský Brod
2
5.
28. III.TŘÍDA sk. ED
17.6.2018, Orel jednota Uherský Brod - TK Zlín B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

10
3
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
4
03.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
5
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
17.02.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/-

15
7
03.03.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

10
8
10.03.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (B - 500), K: 8/-

0
9
17.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

7
10
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
11
14.04.2018, TCV 2018

TCV Strání (C - 250), K: 4/-

0
12
12.05.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

7
13
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
14
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

0
15
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

7
16
21.07.2018, O pohár starosty

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

10
17
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
18
16.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

22
19
18.08.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

0
20
24.08.2018, TCV OPEN 2018

TCV Strání (C - 200), K: 4/-

20
21
01.09.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
22.09.2018

TJ Sokol Uherský Brod (C - 200), K: 4/4

7
23
29.09.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

10
24
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
150/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

-
3
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
4
03.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
5
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

7
6
17.02.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
7
03.03.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/4

7
8
10.03.2018, TK Milo Olomouc

TK Milo Olomouc (B - 500), K: 8/-

-
9
17.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

7
10
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

7
11
14.04.2018, TCV 2018

TCV Strání (C - 250), K: 4/-

-
12
12.05.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

1
13
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
14
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

15
15
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

0
16
21.07.2018, O pohár starosty

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

10
17
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
18
16.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

0
19
18.08.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

7
20
24.08.2018, TCV OPEN 2018

TCV Strání (C - 200), K: 4/-

-
21
01.09.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
22.09.2018

TJ Sokol Uherský Brod (C - 200), K: 4/4

0
23
29.09.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

0
24
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
71/18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA ES
28.4.2018, TK Vyškov - TK Zlín B
1
2.
III.TŘÍDA ES
5.5.2018, TK Zlín B - TJ Sokol Vizovice
1
3.
III.TŘÍDA ES
26.5.2018, TK 2000 Luhačovice - TK Zlín B
0
4.
III.TŘÍDA ES
9.6.2018, TK Zlín B - TK Bystřice p.H.
1
5.
III.TŘÍDA ES
16.6.2018, TK Natali - TK Zlín B
1
6.
III.TŘÍDA ES
23.6.2018, TK Zlín B - TC Bajda Kroměříž B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA ES
28.4.2018, TK Vyškov - TK Zlín B
1
2.
III.TŘÍDA ES
5.5.2018, TK Zlín B - TJ Sokol Vizovice
1
3.
III.TŘÍDA ES
26.5.2018, TK 2000 Luhačovice - TK Zlín B
0
4.
III.TŘÍDA ES
9.6.2018, TK Zlín B - TK Bystřice p.H.
0
5.
III.TŘÍDA ES
16.6.2018, TK Natali - TK Zlín B
1
6.
III.TŘÍDA ES
23.6.2018, TK Zlín B - TC Bajda Kroměříž B
2
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9