Český tenisový svaz

Skybová Eliška

Datum narození:
20.06.2005
Platnost reg. do:
03.12.2018
Klub:
SK Zlín-Mladcová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK Zlín-Mladcová
460 (6)
 
 
 
2017
SK Zlín-Mladcová
140 (15)
 
 
 
2018
SK Zlín-Mladcová
131 (1)
209 (9)
 
 
2019
SK Zlín-Mladcová
 
93 (15)
362 (4)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
20.5.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Zlín B
0
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
27.5.2018, Orel jednota Uherský Brod - SK Zlín-Mladcová
1
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
10.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Vyškov
1
4.
28. III.TŘÍDA sk. ED
17.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Bystřice p.H. B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
20.5.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Zlín B
0
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
27.5.2018, Orel jednota Uherský Brod - SK Zlín-Mladcová
1
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
10.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Vyškov
3
4.
28. III.TŘÍDA sk. ED
17.6.2018, SK Zlín-Mladcová - TK Bystřice p.H. B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
2
09.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
16.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

15
4
27.12.2017, TCV OPEN 2017

TCV Strání (C - 400), K: 4/-

20
5
06.01.2018, Babolat Tour 2018

Mladý tenista, z.s. (C - 400), K: 4/5

10
6
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

10
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

16
8
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
9
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

15
10
17.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

15
11
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
14
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

30
15
03.07.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

20
16
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

30
17
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

22
18
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

22
19
04.08.2018, Mladcová Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

20
20
09.08.2018, ČLTK CUP SŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
21
16.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

30
22
24.08.2018, TCV OPEN 2018

TCV Strání (C - 200), K: 4/-

30
23
01.09.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/-

10
24
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

22
25
21.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
26
29.09.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/-

30
27
02.02.2018, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/-

8
28
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

32
29
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

24
30
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

0
31
27.09.2018, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
514/31

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
09.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
3
16.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

7
4
27.12.2017, TCV OPEN 2017

TCV Strání (C - 400), K: 4/-

-
5
06.01.2018, Babolat Tour 2018

Mladý tenista, z.s. (C - 400), K: 4/5

10
6
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

-
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

16
8
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
9
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/5

10
10
17.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

7
11
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
12
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
13
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
14
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

0
15
03.07.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

15
16
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

15
17
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
18
02.08.2018, O Pohár Starosty Sokola Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
19
04.08.2018, Mladcová Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

15
20
09.08.2018, ČLTK CUP SŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

30
21
16.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

30
22
24.08.2018, TCV OPEN 2018

TCV Strání (C - 200), K: 4/-

-
23
01.09.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/-

-
24
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

16
25
21.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

16
26
29.09.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/-

-
27
02.02.2018, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 8/-

-
28
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
29
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
30
18.07.2018, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
31
27.09.2018, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
240/21

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
28.4.2018, SK Zlín-Mladcová A - Sokol Lanžhot
3
2.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová A
6
3.
II.TŘÍDA BS
19.5.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - SK Zlín-Mladcová A
1
4.
II.TŘÍDA BS
9.6.2018, BLTC Brno - SK Zlín-Mladcová A
3
5.
II.TŘÍDA BS
16.6.2018, SK Zlín-Mladcová A - LTC Hodonín
4
6.
II.TŘÍDA BS
23.6.2018, TC Bajda Kroměříž - SK Zlín-Mladcová A
4
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
28.4.2018, SK Zlín-Mladcová A - Sokol Lanžhot
3
2.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, TK Blansko - SK Zlín-Mladcová A
4
3.
II.TŘÍDA BS
19.5.2018, TENIS SLOVÁCKO z.s. B - SK Zlín-Mladcová A
1
4.
II.TŘÍDA BS
9.6.2018, BLTC Brno - SK Zlín-Mladcová A
0
5.
II.TŘÍDA BS
16.6.2018, SK Zlín-Mladcová A - LTC Hodonín
4
6.
II.TŘÍDA BS
23.6.2018, TC Bajda Kroměříž - SK Zlín-Mladcová A
0
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29