Český tenisový svaz
Název:
Lob cup
Datum:
15.-18.02.
Pořadatel:
Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600)
Kódové číslo:
406090
Dvorců + povrch:
5 Bergo
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Knížek Jiří
Bukolská 843/2a
18100 Praha 8 Bohnice
Tel. (1):
775733784
E-mail:
jklob@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

P O Z O R -- Z M Ě N A

turnaj bude probíhat pouze na 3 dvorcích.

P R E Z E N T A C E

lze formou sms na tel. 775 733 784 v čase 16:00-17:00. Pavouk s rozpisem jednotlivých zápasů bude na webu do 18:00.
Hrát začínáme v sobotu od 9:00.

P O Z O R jednotlivá utkání z kurtů č. 1 a 2 budou živě vysílána na webu VISTASPORT TV.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
58
20
 
 
01.11.2019 19:09:02
2.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
 
 
31.01.2020 20:34:57
3.
Jelínková Barbora 19.05.2004 TK Pernštýn 1897 Pardubice
92
15
 
 
29.01.2020 18:23:37
4.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
108
12
 
volná karta
07.02.2020 18:55:26
5.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
111
12
 
 
11.02.2020 21:01:57
6.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
118
12
 
 
09.01.2020 19:47:03
7.
Agovič Lejla 11.06.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
122
12
 
 
30.12.2019 18:17:16
8.
Žáková Tereza 27.12.2003 TK LTC Děčín
129
12
 
 
16.01.2020 11:40:13
9.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
144
12
46
 
03.02.2020 12:14:27
10.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
153
9
25
pouze debl
18.01.2020 13:30:54
11.
Machková Natálie 12.07.2005 SK Aritma Praha
158
9
37
 
12.02.2020 23:25:23
12.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
160
9
 
 
17.01.2020 22:31:03
13.
Leipnerová Anna 29.05.2003 LTC Slovan Kladno
166
9
 
 
06.01.2020 14:25:47
14.
Surovčíková Sára 20.05.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
179
9
220
 
10.02.2020 12:58:11
15.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
182
9
115
 
12.12.2019 19:35:42
16.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
 
26.01.2020 17:45:50
17.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
208
9
 
 
04.11.2019 22:32:08
18.
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
215
9
 
 
17.11.2019 18:17:46
19.
Blaščíková Kateřina 16.07.2003 LTC Pardubice
215
9
 
 
01.02.2020 13:47:50
20.
Žáková Adéla 27.12.2003 TK LTC Děčín
224
9
 
 
16.01.2020 11:43:16
21.
Šmejdířová Josefína 14.06.2005 SK OAZA Praha
256
6
87
 
29.01.2020 12:31:37
22.
Kredbová Michaela 15.09.2004 TK Mnichovo Hradiště
269
6
 
 
12.01.2020 18:15:03
23.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
277
6
69
 
03.02.2020 09:29:24
24.
Tomanová Tereza 28.12.2002 TK Roudnice n.L.
301
6
 
 
24.01.2020 13:19:24
25.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
 
11.02.2020 08:53:08
26.
Abrahám Angelica 23.05.2003 Severočeská tenisová o.s.
398
4
 
volná karta
03.11.2019 11:52:30
27.
Studena Michaela 05.06.2005 LOB S.A. Bohnice, z.s.
462
4
287
volná karta
10.02.2020 12:58:35
28.
Hofmanová Hana 01.09.2004 Open Tennis Club
491
4
 
volná karta
01.01.2020 11:57:58
29.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
561
3
54
 
04.11.2019 19:52:40
30.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
805
1
472
 
04.11.2019 15:06:13
31.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
 
07.11.2019 11:07:44
32.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
225
 
11.02.2020 21:00:37

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
 
přijata
14.02.2020 09:37:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
118
12
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:16:58
2.
Dimmerová Šárka 28.06.2005 Severočeská tenisová o.s.
734
3
172
odhlášeno hráčem
17.12.2019 17:38:51
3.
Grubauerová Helena 10.12.2003 TK Spartak Jihlava
249
6
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 22:56:01
4.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
457
4
117
odhlášeno hráčem
15.01.2020 06:57:19
5.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
odhlášeno hráčem
21.01.2020 14:59:52
6.
Lange Jessica 14.11.2005 Severočeská tenisová o.s.
716
3
434
odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:58:42
7.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 12:55:05
8.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
odhlášeno hráčem
05.02.2020 07:17:06
9.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
odhlášeno hráčem
05.02.2020 21:50:48
10.
Viktorinová Eliška 24.03.2005 ITS Tennis Club, z.s.
100
12
34
odhlášeno hráčem
06.02.2020 18:54:24
11.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
88
15
35
odhlášeno hráčem
07.02.2020 15:23:48
12.
Kasková Valentýna 05.08.2005 TJ Radlice
293
6
147
odhlášeno hráčem
07.02.2020 16:23:49
13.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 08:00:44
14.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:46:46
15.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
57
20
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 16:15:17
16.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
odhlášeno hráčem
08.02.2020 19:12:03
17.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
376
4
28
odhlášeno hráčem
08.02.2020 21:11:15
18.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
330
6
22
odhlášeno hráčem
08.02.2020 22:27:11
19.
Šimáčková Agáta 30.10.2003 TCEN Hrádek nad Nisou
192
9
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 08:59:52
20.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
odhlášeno hráčem
09.02.2020 09:21:17
21.
Džurňáková Michaela 02.02.2005 LTC Litvínov
269
6
105
odhlášeno hráčem
09.02.2020 11:30:12
22.
Čápová Kateřina 02.10.2003 TK Chomutov
354
6
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 16:31:57
23.
Charvátová Kateřina 21.06.2005 SK HAMR, z.s.
220
9
40
odhlášeno hráčem
11.02.2020 20:26:02
24.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
odhlášeno hráčem
11.02.2020 20:26:26
25.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
576
3
30
odhlášeno hráčem
13.02.2020 08:30:04
26.
Sokolova Vera 24.10.2007 TK Olymp Praha
750
3
214
odhlášeno hráčem
13.02.2020 17:11:26
27.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
237
6
13
odhlášeno hráčem
14.02.2020 08:04:16
28.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
odhlášeno pořadatelem
14.02.2020 12:28:38