Český tenisový svaz

Knížová Jana

Datum narození:
19.08.2003
Platnost reg. do:
20.04.2020
Klub:
Lob S.A. Bohnice, zs
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
LOB Slovan Bohnice
785 (4)
 
 
 
2015
LOB Slovan Bohnice
435 (6)
 
 
 
2016
LOB Slovan Bohnice
596 (1)
421 (4)
 
 
2017
Lob S.A. Bohnice, zs
 
406 (4)
 
 
2018
Lob S.A. Bohnice, zs
 
409 (1)
256 (6)
 
2019
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
211 (9)
776 (3)
2020
Lob S.A. Bohnice, zs
 
 
208 (9)
355 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

22
2
31.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
32/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
2
31.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. 1.třída A
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - SK OAZA Praha B
0
1.
09. 3.třída B
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK HAMR, z.s. E
0
2.
09. 3.třída B
25.5.2019, TJ Tatran Střešovice B - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
3.
09. 3.třída B
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - Progress
0
4.
09. 3.třída B
22.6.2019, TK Montáže, z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs D
1
1.
2B 2.liga B
15.6.2019 NT 23.6.2019, LOB S.A. Bohnice - Tenis Cibulka
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. 1.třída A
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - SK OAZA Praha B
0
1.
09. 3.třída B
11.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - SK HAMR, z.s. E
0
2.
09. 3.třída B
25.5.2019, TJ Tatran Střešovice B - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
3.
09. 3.třída B
8.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - Progress
0
4.
09. 3.třída B
22.6.2019, TK Montáže, z.s. - Lob S.A. Bohnice, zs D
0
1.
2B 2.liga B
15.6.2019 NT 23.6.2019, LOB S.A. Bohnice - Tenis Cibulka
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
3
2.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
3.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
1
4.
25. 2.třída C
16.6.2019, TK Sport Kolovraty - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
5.
25. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - LTC Podolí Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 2.třída C
5.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - TK FZŠ Trávníčkova
3
2.
25. 2.třída C
12.5.2019, Sokol Smíchov I. - Lob S.A. Bohnice, zs C
3
3.
25. 2.třída C
26.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - SK Meteor Praha
1
4.
25. 2.třída C
16.6.2019, TK Sport Kolovraty - Lob S.A. Bohnice, zs C
1
5.
25. 2.třída C
23.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs C - LTC Podolí Praha
2
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15