Český tenisový svaz

Leipnerová Anna

Datum narození:
29.05.2003
Platnost reg. do:
15.11.2020
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
SK Tenis Kladno
389 (6)
 
 
 
2015
SK Tenis Kladno
132 (15)
346 (6)
 
 
2016
SK Tenis Kladno
106 (1)
162 (12)
 
 
2017
LTC Slovan Kladno
 
131 (12)
570 (3)
 
2018
LTC Slovan Kladno
 
267 (1)
196 (9)
 
2019
LTC Slovan Kladno
 
 
132 (12)
653 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.09.2018

TK Tenisek Buštěhrad (C - 250), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.09.2018

TK Tenisek Buštěhrad (C - 250), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ Měchenice - LTC Slovan Kladno B
0
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Slovan Kladno B - LTC Kolín
0
3.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Slovan Kladno B - TO SK Mělník
0
4.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - LTC Slovan Kladno B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ Měchenice - LTC Slovan Kladno B
0
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Slovan Kladno B - LTC Kolín
0
3.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Slovan Kladno B - TO SK Mělník
0
4.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - LTC Slovan Kladno B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
3
27.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 8/-

16
4
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
5
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

0
6
20.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
7
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
8
10.02.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
9
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
10
09.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

10
11
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

10
12
24.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
13
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

0
14
06.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
15
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
16
11.06.2018, A2

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/-

0
17
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
18
04.07.2018

SK TALENT 13 - spolek (B - 300), K: 8/-

45
19
09.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
20
19.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
21
11.08.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

22
22
13.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
23
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
24
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
25
01.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

20
26
08.09.2018, Dům realit - REALDOMUS Krumlovský pohár 2018

LTC Český Krumlov (B - 300), K: 8/-

0
27
15.09.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

15
28
30.09.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/-

15
29
11.06.2018, A2

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/-

32
30
27.09.2018, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
304/30

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
2
08.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
3
27.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 8/-

-
4
06.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
5
13.01.2018

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

0
6
20.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

5
7
27.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
8
10.02.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
9
17.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
10
09.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
11
17.03.2018

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
12
24.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 8/8

0
13
30.03.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

22
14
06.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
15
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
16
11.06.2018, A2

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/-

-
17
30.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
18
04.07.2018

SK TALENT 13 - spolek (B - 300), K: 8/-

-
19
09.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
20
19.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
21
11.08.2018, Pohár města K. Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
22
13.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
23
18.08.2018, CT dorostenek. kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
24
31.08.2018, Crocodille Cup

Slavoj Žiželice (B - 300), K: 8/8

0
25
01.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

10
26
08.09.2018, Dům realit - REALDOMUS Krumlovský pohár 2018

LTC Český Krumlov (B - 300), K: 8/-

-
27
15.09.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

15
28
30.09.2018

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/-

-
29
11.06.2018, A2

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 400), K: 12/-

-
30
27.09.2018, A5

TK Slavia Plzeň (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
144/20

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
0
2.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
6
3.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
3
4.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
4
5.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
4
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
0
2.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
4
3.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
2
4.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
5.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26