Český tenisový svaz

Šmejdířová Josefína

Datum narození:
14.06.2005
Platnost reg. do:
25.10.2018
Klub:
SK OAZA Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK HAMR, o.s.
282 (9)
 
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
289 (9)
672 (3)
 
 
2018
SK OAZA Praha
501 (1)
224 (9)
640 (3)
 
2019
SK OAZA Praha
 
108 (15)
654 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

0
2
09.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

0
2
09.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
2
15.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
3
28.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

15
4
19.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

15
5
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

22
6
10.02.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

15
7
24.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
8
02.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
9
17.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (B - 500), K: 8/8

0
10
24.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

10
11
30.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
12
13.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
13
12.05.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

20
14
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

22
15
30.06.2018, SK SPORTCENTRUM ROUDNÁ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

22
16
05.07.2018, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
17
07.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

15
18
25.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

30
19
29.07.2018, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

22
20
02.08.2018, B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
21
09.08.2018, Krkonošský pohár

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

30
22
14.08.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
23
08.09.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

30
24
15.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

30
25
22.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/8

16
26
27.09.2018, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

0
27
29.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
28
27.09.2018, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

32
29
22.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
513/28

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
2
15.12.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
3
28.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

10
4
19.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

15
5
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/8

0
6
10.02.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

-
7
24.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
8
02.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
9
17.03.2018, KÁMEN A PÍSEK & EWAC KRUMLOVSKÝ POHÁR

LTC Český Krumlov (B - 500), K: 8/8

0
10
24.03.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

7
11
30.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
12
13.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
13
12.05.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
14
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

0
15
30.06.2018, SK SPORTCENTRUM ROUDNÁ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

0
16
05.07.2018, B2

Slavoj Český Brod (B - 300), K: 8/8

0
17
07.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
18
25.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
19
29.07.2018, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

0
20
02.08.2018, B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
09.08.2018, Krkonošský pohár

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

0
22
14.08.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
23
08.09.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
24
15.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
25
22.09.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 300), K: 8/8

16
26
27.09.2018, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
27
29.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
28
27.09.2018, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
29
22.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
194/26

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
19.5.2018, SK OAZA Praha - Tenis Cibulka
1
2.
32. 1.třída B
26.5.2018, TK Písnice A - SK OAZA Praha
3
3.
32. 1.třída B
9.6.2018, SK OAZA Praha - TJ Solidarita Praha 10 A
3
4.
32. 1.třída B
16.6.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - SK OAZA Praha
4
5.
32. 1.třída B
23.6.2018, SK OAZA Praha - TC VŠ Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
19.5.2018, SK OAZA Praha - Tenis Cibulka
0
2.
32. 1.třída B
26.5.2018, TK Písnice A - SK OAZA Praha
2
3.
32. 1.třída B
9.6.2018, SK OAZA Praha - TJ Solidarita Praha 10 A
0
4.
32. 1.třída B
16.6.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - SK OAZA Praha
1
5.
32. 1.třída B
23.6.2018, SK OAZA Praha - TC VŠ Praha
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15